خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Afshin Javan

اخراج شده
کاربر اخراج شده
کاربر مسدود شده
امتیاز واکنش
13,208
زمان حضور
52 روز 9 ساعت 59 دقیقه
نویسنده این موضوع
وب سایت آموزشی مدیر وب
2020/26/4

نویسنده : Afshin Javan

سلام دوستان در این مقاله میخوایم یک کسب و کار بسیار موفق و قدیمی رو بهتون معرفی کنیم که در این سال ها بسیار موفق عمل کرده و بدون هیچ تبلیغی تونسته هم رشد کنن هم به درآمد های میلیاردی برسه فقط با یک سری نکات ریز مثل کار رو بخش مقاله نویسی و یا ایمیل مارکتینگ به صورت تخصصی کار کرده

در این مقاله میخواییم درباره یک وبسایت جذاب و زیبا صحبت کنم که واقعا وقتی خودم اولین بار این سایت رو دیدم میخواستم از صفحه اولش یک عکس بگیرم و به عنوان یک تابلوی هنری ازش یاد کنم و به دیوار خونه اون رو آویزون کنم و آویزون کنم به دیوار و فقط بشینم تماشاش کنم ، اشتباه نکنین ! وب سایت فوق العاده زیبایی نیست ! نه عکس گل داره نه عکس عروسک و دریا و جنگل ولی در طراحیش به قدری شیک و با کلاس کار کرده که مثل انجمن رمان 98 کمتر سایتی رو دیدم که به این فوق العاده ای روی طراحی سایت کارکنن .

آدرس وب سایت :
modireweb.com

نام وب سایت :
modireweb

موضوع کسب و کار :
آموزش کسب و کار اینترنتی

وب سایت ساز :
کد نویسی شده
برنامه-نویسی-400x320.png

محل هاست :
آلمان

پسوند دامنه :
com.

صفحه اول وبسایت

1587860539581.png

چکیده مقاله :
وبسایت مدیر وب که بیشتر از پنج ساله به طور موفق و به صورت کاملا تخصصی آموزش کسب و کار اینترنتی میده و مثل بقیه رقبا اش نیست و برای کارش ارزش بسیار زیادی قاعله و به همین دلیل قیمت هایی که در این وبسایت میبینیم بسیار نجومی هستش و شاید با دید اول ما رو بسیار متعجب کنه ولی باید بگم ارزششو داره

• کسب و کار اینترنتی چیست ؟
  • آیا با کسب و کار اینترنتی آشنا نیستین ؟
  • وب مستر کیه ؟
  • چرا باید با کسب و کار اینترنتی آشنا بشیم ؟
  • مدیر همچین وبسایتی چه کسی میتونه باشه

این همه تمام سوال هایی هستن که در این مقاله بهشون پاسخ میدیم و توصیه میکنم که تا آخر مقاله با ما باشین

مقاله :
کسب و کار اینترنتی چیست یعنی ما خدماتمون که میتونه به صورت فروش کالا باشه یا حتی خدمات تعمیر ماشین ! اگر ما کسب و کارمون رو در بسـ*ـتر وب سایت معرفی کنیم و قرار بدیم یعنی یک کسب و کار اینترنتی داریم
اگر با کسب و کار اینترنتی آشنا نیستین بهتون پیشنهاد میکنم که از این وبسایت و مقالاتش استفاده کنین چون بسیار کمک شایانی میکنه

در وبسایت مدیر وب میتوانین به جدید ترین اطلاعات سئو ! کسب و کار اینترنتی و متود های فروش آشنابشین

مدیر وب معادل کلمه انگلیسی Webmaster در انگلیسی است که به مدیر یک وب سایت گفته می شود، مدیر وب با هدف رشد کیفی در کسب و کارهای اینترنتی ایران و همچنین توسعه روند فروش و بازاریابی اینترنتی در سال 1393 راه اندازی شده است .

مباحث اصلی مدیر وب در زمینه بازاریابی اینترنتی و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین می باشد و با تهیه محتوای اختصاصی تصویری و متنی و همچنین برگزاری دوره های حضوری و آنلاین سعی در ایجاد آموزشهای با سطح کیفیت جهانی دارد.

مدیریت کل این مجموعه و این شرکت به نام مهران منصوری فر هستش که بسیار جدی و عالی در این کسب و کار موفق عمل کرده

از ارزش های شرکت مدیر وب میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم

• رضایت مشتری مهمترین دارایی اش هست و بسیار روی پشتیبانی سایت حساس است
  • یادگیری برای این وبسایت هیچ مرزی ندارد و همیشه در حال آموزش است حتی در اینستاگرامش
  • خلاقیت جوهره اصلی کارهایش است
  • با استفاده از تجربیاتش الگوهای موثر در عرصه تجارت الکترونیک خلق می‌کند
  • همواره پذیرای تغییر هستند و با جدید ترین متود های روز فعالیت خود را انجام میدهد

مدیریت وبسیات کیست ؟

به نظر شما مدیریت یک وبسایت که ظاهر ساده ولی درآمد میلیاردی دارد کیست ؟ چه طور شخصیتی دارد و یا مدرک تحصیلی اون چیه ؟

مهران منصوری فر

متولد ششم مرداد 1366 - تهران
شروع فعالیت حرفه ای: 1383
موسس و مدیر عامل شرکت سامان تجارت از سال 1389

تحصیلات:

فارغ تحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک
دانشجوی کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیگ (انصراف داده)

این مقاله به صورت اختصاصی برای انجمن رمان 98 تهیه شده و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد و حرام است !

Afshin Javan

وب سایت آموزشی مدیر وب

• جذاب
Reactions: niloofar.H، SAEEDEH.T، Mahshid Setoodeh و 2 نفر دیگر
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا