خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Hamed.NM

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
21,471
زمان حضور
24 روز 5 ساعت 55 دقیقه
نویسنده این موضوع
کد خبر: 1550464/50 زمان: 10:01 1397/06/10 بازدید: 3,027
ماندن بواتنگ در بایرن مونیخ قطعی شد
بواتنگ: PSG واقعاً مرا می‌خواست ولی نشد

بعد از چند هفته گمانه‌زنی درباره‌ی آینده‌ی جروم بواتنگ، رسماً اعلام شد که این ملی‌پوش آلمانی در بایرن ماندگار خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد پیشنهاد چهل میلیون یورویی پاری سن ژرمن برای جذب جروم بواتنگ مدافع این تیم را رد کرده و بواتنگ در فصل جاری با پیراهن بایرن مونیخ به میدان خواهد رفت.

بواتنگ برای اولین بار درباره‌ی ماجرای انتقال خود به پایتخت فرانسه گفت و گو کرده و در مصاحبه به روزنامه‌ی آلمانی دی‌ولت گفت:" ما با پاریس صحبت‌هایی داشتیم. حالا دیگر همه این را می‌دانند. پیشنهاد آنها جالب بود، به خصوص به خاطر وجود توماس توخل به عنوان سرمربی پی اس جی".

بواتنگ در ادامه گفت:" معنی حرفم این نیست که دیگر نسبت به بایرن بی‌علاقه شده‌ام و با شور و شوق تمام برای این تیم بازی نمی‌کنم. من هدفهای بزرگی دارم و از این به بعد مثل همیشه برای باشگاهم هر کاری که در توان داشته باشم انجام خواهم داد. کاری که همیشه کرده‌ام".

جروم بواتنگ مدافعی در کلاس جهانی است و اگر بتواند از مصدومیت دوری کند یکی از مهره‌های مهم و تاثیرگذار بایرن مونیخ در فصل جدید خواهد بود. نیکو کوواچ، سرمربی بایرن مونیخ اخیراً در مورد بواتنگ گفته بود:" من مطمئنم جروم در فصل جاری نه تنها به بایرن بلکه به تیم ملی آلمان کمک‌های زیادی خواهد کرد. او برای تیمش از همه چیز مایه می‌گذارد و برای رسیدن بایرن به هدف‌هایش از خود گذشتگی خواهد کرد. من در این باره هیچ شکی ندارم".

به گزارش دی‌ولت، کوواچ به بواتنگ اطمینان داده که در فصل جاری از او به عنوان بازیکن فیکس استفاده خواهد کرد. در جریان پیروزی 3-1 بایرن بر هوفنهایم در اولین بازی فصل، بواتنگ 90 دقیقه در میدان بود. بواتنگ که از سال 2011 در بایرن بازی می‌کند و تا سال 2021 با این تیم قرارداد دارد در مصاحبه با دی‌ولت گفت:" پاری سن ژرمن واقعاً مرا می‌خواست ولی در نهایت انتقال انجام نشد. فعلاً تمرکزم را فقط به فصل جدید و موفقیت بایرن مونیخ معطوف کرده‌ام".

بواتنگ: PSG واقعاً مرا می‌خواست ولی نشد

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا