خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

SELENA

دوستدار انجمن رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸
  
عضویت
27/2/20
ارسال ها
173
امتیاز واکنش
616
امتیاز
133
زمان حضور
1 روز 7 ساعت 17 دقیقه
اولین تصاویر از لوگوی گروه‌ های خلافکار جهان بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد


به تازگی یک‌ سری تصویر جدید از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده که ما را با نشان گروه‌های خلافکار جهان این بازی آشنا می‌کند.

پس از سالیان سال انتظار کشیدن، اگر ویروس کرونا اجازه بدهد امسال می‌توانیم تازه‌ترین ساخته‌ی استودیو سی‌دی پراجکت رد یعنی سایبرپانک 2077 را تجربه کنیم. اثری که بیش از ۵ سال پیش توسط تیم لهستانی CDPR معرفی شد و انتشار فوق‌العاده موفقیت‌آمیز ویچر 3، بیشتر از قبل ما را برای این اثر جدید، هیجان‌زده کرد. بماند که نمایش‌های گیم‌پلی و تایید حضور کیانو ریوز در این بازی، به‌خودی‌خود توانستند انتظار برای عرضه‌ی بازی را به پروسه‌ای به‌شدت سخت و جان‌کاه (!) بدل کنند.
هر چقدر که به انتشار اثر نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم، تیم توسعه‌ی بازی به‌شیوه‌های مختلف، اطلاعاتی تازه از دنیای سایبرپانک 2077 را در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌دهند. به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، سازندگان بازی طی یک رویداد رقابتی که در آن لوازم جانبی با حال‌وهوای سایبرپانک ۲۰۷۷ تولید می‌شد،‌ آیتم‌هایی را در دسترس شرکت‌کنندگان قرار داد تا بهتر بتوانند حال‌وهوای بازی را در آثار خود پیاده‌سازی کنند. قسمتی از این تصاویر، لوگوی گروه‌های خلافکار یا به اصطلاح گنگ‌های شهر نایت‌سیتی را نمایش می‌دهد. طبق این عکس‌های جدید، می‌توان گفت که در شهر نایت‌سیتی که داستان بازی در آن جریان خواهد داشت، ۷ گنگ مختلف وجود دارد و بر نقاط مختلفش حکومت می‌کند.
سایبرپانک ۲۰۷۷


استودیو سی‌دی پراجکت رد هم این موضوع را تایید کرده و به معرفی نام این گنگ‌ها پرداخته است. گروه‌های خلافکار جهان سایبرپانک ۲۰۷۷ با نام‌های 6th Street ،Animals ،Maelstrom، Moxes ،Tyger Claw و Voodoo Boys خیابان‌های نایت‌سیتی را اداره خواهند کرد. البته که چندی پیش و در جریان نمایش طولانی گیم‌پلی بازی در رویداد گیمزکام،‌ گروه وودو بویز (Voodoo Boys) و منطقه‌ی تحت سلطه‌ی آن‌ها را دیدیم. از آنجایی که سی‌دی پراجکت رد با بازی‌های مجموعه‌ی ویچر نشان داد که در خلق جهان‌های تاریک و عمیقی که توسط دولت‌ها و ایالت‌های مختلف و کاملا متفاوت اداره می‌شدند مهارت بالایی دارد، می‌توانیم خودمان را برای شگفت‌زده شدن توسط این ۷ گروه متفاوت و احتمالا خشن، آماده کنیم!

سایبرپانک ۲۰۷۷

به نظر می‌رسد که به‌زودی اطلاعات بیشتری از این گروه‌های خلافکار منتشر شود. بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ تاریخ ۲۷ شهریور ماه ۹۹ (۱۷ سپتامبر) راهی ایکس باکس وان، پی سی و پلی استیشن 4 خواهد شد. چندی پیش هم سی‌دی پراجکت اعلام کرد که شیوع جهانی ویروس کرونا، روند تولید و انتشار بازی را تحت تاثیر نخواهد داد.​


◘|اولین تصاویر از لوگوی گروه‌ های خلافکار جهان بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد|◘

 
  • تشویق
Reactions: Baran-M و Afshin Javan
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا