خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

SELENA

دوستدار انجمن رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
624
زمان حضور
1 روز 7 ساعت 26 دقیقه
نویسنده این موضوع

اینستاگرام، این روز‌ها تبدیل به دفترچه خاطرات تصویری خیلی‌ها شده است. بسیاری از چهره‌های شناخته‌شده دنیای هنر و ورزش هم، از این طریق با طرفداران خود در دورترین نقاط جهان در ارتباط هستند. از سوی دیگر سعی دارند با این روش هواداران بیشتری نیز برای خود دست و پا کنند که این نیز خود به یک رقابت حیثیتی میان سلبریتی‌های قرن ۲۱ تبدیل شده است.

حتی گاهی اوقات عکس‌هایی به اشتراک می‌گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می‌شوند، توجه رسانه‌ها و مردم به آن‌ها جلب می‌شود و شهرت بیشتری نیز برای آن‌ها به ارمغان می‌آورند. در این سری مطالب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده‌ای از عکس‌های چهره‌های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

یعنی می‌خوام بگم حتی سگ راک هم داره از دوران قرنطینه خودش به نحو احسن لـ*ـذت می‌بره و میره هواخوری! تازه از راک سواری هم می‌گیره؟!

اینستاگرام سلبریتی‌های خارجی

حالا لازم نبود این بیچاره رو به این حال‌وروز دربیاری که بفهمونی بچه، دختره!

سلنا گومز هنگام آشپزی در قرنطینه، شکار دوربین می‌شود!

فکر کنم بعد از اون چک آبداری که کورتنی زد در گوش کیم، کیم کلا حافظه‌ش رو از دست داد که خوش و خرم رفتن باهم ارمنستان، دارن می‌گردن!

من فقط موندم که توی مستند کیم کارداشیان، دقیقا قراره از کدوم بخش از موفقیت‌هاش بگن؟ کدوم یکیش رو؟!

ولی کایلی هم داره راه خواهرش، کیم، رو خوب درپیش می‌گیره؛ انصافا کم نمیذاره؛ دمش گرم!

وقتی حال‌وروز ونسا هاجنز توی قرنطینه، این باشه، دیگه ما چی بگیم؟!

نیک جوناس نوشته «وقتی می‌فهمی که یک سال از انتشار COOL گذشته»!

جنیفر لوپز همراه با نیک جوناس، یارا شهیدی و... در قسمت اول سریال «میلیون‌ها بار متشکرم».

این بار دیگه حتما شما هم اون «عجب اسیر شدیم این وقت شب» معروف رو توی چشم‌های اسبه می‌بینین!

تصویری از هالزی که در اینستاگرام خودش به اشتراک گذاشته.

کول اسپروز هم زده تو کار عکاسی!

بلا ثورن هم با این پست، تولد کوئنتین تارانتینو؛ کارگردان بزرگ سینما، رو تبریک گفته.

یعنی می‌خوام بگم که حتی خود کاردی بی هم مثل درختی در پاییز، برگ‌هاش ریخت از اینکه یکی عکسش رو هنگام گفتن «کرونا وایرس» یا همون کرونا ویروس، روی دستش تتو کرده؛ اونوقت یه عده با چه انگیزه‌ای این کار رو می‌کنن؟!

ریس ویترسپون درکنار کری واشنگتون، همبازیش در سریال «آتش‌های کوچک در همه‌جا».

کریسی تیگن به‌همراه همسرش، جان لجند، و فرزندانش در قرنطینه.

درسته که این تصویر، فتوشاپه، اما به‌نظر خودت، اینکه دوتایی برید توی خیابون راهپیمایی کنید که بگید «در خانه بمانید»، شباهتی به انیمیشن پت‌ومت نداره؟! موزیک متن لازم ندارین؟!

نیکول کیدمن درکنار سگش که ادعا می‌کنه بسیار باهوشه!

وقتی میریم توی اینستا، معلوم میشه که سطح مطالعه بخاطر قرنطینه، به‌حدی بالا رفته که دیگه کتاب‌های موجود، کفاف کتابخون‌ها رو نمیده؛ البته اینهمه کتاب نخونده هم همشون یه‌تن‌هایی برای منه!

این هم یه سلفی از لیلی کالینز. خیلیا میگن که لیلی شبیه آدری هیپبورنه؛ نظر شما چیه؟

دیشا پاتانی درکنار قهرمان بچگیش، جکی چان!

شرادا کاپور نوشته «درون تو، نور هزاران خورشید می‌درخشد»؛ البته مسلما نویسنده، منظورش نور لامپ و مهتابی نبوده‌ها!

کرینی سونان نوشته «همیشه، وقت خوبی برای مناجات، عشق، سلامتی و شادیه»؛ بله، به‌خصوص پشت دوربین!

◘|در اینستای ستاره‌های خارجی؛ سلنا آشپز می‌شود!|◘

SELENA

دوستدار انجمن رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
624
زمان حضور
1 روز 7 ساعت 26 دقیقه
نویسنده این موضوع
تصویری از پریانکا چوپرا (که می‌دونم دلتون براش خیلی تنگ شده بود)، روی جلد مجله تاتلر!

سونام کاپور هم تولد دوستش رو تبریک گفته و گفته که بعد از تموم شدن کرونا، دوباره برات تولد می‌گیریم!

حالا من کار ندارم، اما یه کاری رو که داری انجام میدی، کامل انجام بده دیگه؛ الان باید یه پات رو هم بالا می‌گرفتی؛ رنگ موهات هم باید روشن‌تر می‌زد؛ حدودا زرد!

تصویری از تایگر شروف.

توی قیافه سگه میشه خوند که داره میگه «ناز بنیاد مکن»!

این هم یه سلفی از کیم هی چول.

ژست پارک مین یونگ، شبیه ژست دختر‌های دهه شصتیه جلوی در دانشگاه؛ با این تفاوت که چونه مقنعه اونا طوری بود که خیلی نمی‌شد هویتشون رو تشخیص داد؛ همشون یکی حساب می‌شدن!

لی مین هو در اتاق گریم.

زمان ما به اینجور لبخند‌ها می‌گفتن «مکش مرگ ما»؛ الان خیلی در جریان نیستم که چی میگن بهش!

رزی با ماسک، درحال بازی خاطره‌انگیز پکمن.

رنه درحال تبلیغ کرم‌پودر؛ به‌نظر می‌رسه خودش هم از جنس موردنظر، خنده‌ش گرفته، داره با خودش میگه این چیه آخه من دارم براش تبلیغ می‌کنم؟!

بله، کم‌کم ژست‌های همراه با ماسک به سلبریتی‌های ترکیه هم رسید!

از ایموجی که مریم اوزرلی توی کپشن گذاشته، میشه فهمید هدفش از این سلفی چی بوده!

تارکان هم به همه توصیه کرده که توی خونه بمونن و این روز‌ها رو تحمل کنن که روز‌های خوب بازهم در راهه!

پ. ن: فکر کنم تارکان هم از اوناییه که بیرون تیپ می‌زنه، به خونه که می‌رسه، عرقگیر آبی قدیمیش رو می‌پوشه!

تصویری قدیمی از بورا گولسوی.

نسلیهان آتاگول، فارغ ز غوغای جهان!

این هم یه سلفی از آلپرن دویماز.

سـ*ـینم کوبال با انتشار عکسی قدیمی نوشته «دوباره روز‌های خوب رو می‌بینیم و به‌سمت دریا دوچرخه‌سواری می‌کنیم».

خیلی ممنون؛ فقط دوتا نکته، یک اینکه اینجا که من هستم، دریا نیست که بخوام با دوچرخه برم کنارش؛ دو اینکه اصلا دوچرخه ندارم!

این هم تصویری از فرزانه ناز که تتوی دستش اصلا توی این عکس مشخص نیست و قصد نداشته که نشونش بده!

مگه میشه آدم روز تولد خودش یادش بره؟! من که از ۳۶۴ روز قبل (یعنی روز بعد از تولدم)، در تدارک فهرست کادو‌های درخواستی هستم و پنج روز یک بار به اطرافیان روزشمار اعلام می‌کنم!

ما داشتیم می‌گشتیم، کرونا نذاشت!

این هم یه سلفی آینه‌ای از نادینه نسیب.

و مطلب این هفته رو هم با یه سلفی از مایا ادیب تموم می‌کنیم.

◘|در اینستای ستاره‌های خارجی؛ سلنا آشپز می‌شود!|◘

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا