خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Jãs.I

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,526
زمان حضور
60 روز 20 ساعت 41 دقیقه
نویسنده این موضوع
رامین جوادی آهنگساز ایرانی - آلمانی که ساخت موسیقی متن سریال Game of Thrones را بر عهده داشت، ساخت موسیقی متن اسپین آف این سریال یعنی House of The Dragon را نيز بر عهده گرفت.

او تا به حال موسیقی متن فیلم های مرد آهنی، وارکرافت، حاشیه اقیانوس آرام، دیوار بزرگ، خانه‌ی امن، فصل شکار و سریال های گیم آف ترونز، فرار از زندان، وست ورلد و مظنون را بر عهده داشته است.

⚡️سینما نیوز | Cinema News⚡️

Jãs.I

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,526
زمان حضور
60 روز 20 ساعت 41 دقیقه
نویسنده این موضوع
Hot news

طبق گزارشات دیزنی قرار است چندین تریلر از فیلم و سریال های آینده خود در مراسم سوپربول منتشر کند.

مسابقه سوپربول پربیننده ترین مراسم در آمریکا به حساب می‌آید و به طوری که کل آمریکا به صورت نیمه تعطیل در می‌آید. همین مورد باعث شده که هر ساله تریلر ها تبلیغات فیلم های بزرگ در این مراسم منتشر شود.

این مسابقه در تاریخ ١٩ بهمن ٩٩ برگزار خواهد شد.

Jãs.I

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,526
زمان حضور
60 روز 20 ساعت 41 دقیقه
نویسنده این موضوع
اکران ریبوت Resident Evil

♨ اولین فیلم ریبوت Resident Evil یک هفته زودتر در تاریخ ١٢ شهریور ١۴٠٠ اکران خواهد شد.
بازيگرانی همچون کایا اسکودلاریو در نقش کلیر ردفیلد، هانا جان کامن در نقش جیل ولنتاین، رابی املدر نقش کریس ردفیلد، تام هاپر در نقش آلبرت وسکر، اون جوگیا در نقش لیان کندی و نیال مک‌دوناف در نقش ویلیام برکین در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

داستان اولین فیلم به طور مستقیم از مجموعه بازی های
Resident Evil برداشت شده و شبی شوم در سال ۱۹۹۸ در شهر راکون سیتی روایت می‌کند.

Jãs.I

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,526
زمان حضور
60 روز 20 ساعت 41 دقیقه
نویسنده این موضوع
پایان فیلمبرداری Don't look up
فیلمبرداری فیلم موردانتظار و پرستاره Don't Look Up به کارگردانی آدام مک‌کی محصول نتفلیکس به پایان رسید.

لئوناردو دی‌کاپریو، جنیفر لارنس، کریس ایوانز، مریل استریپ، تیموتی شالامه، جونا هیل، کیت بلانشت، آریانا گرانده، راب مورگان، هیمش پاتل، کید کادی، متیو پری، ران پرلمن، تومه سیسله، تایلر پری، مارک رایلنس، مایکل چکلیس در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم در مورد دو ستاره‌شناس خرده‌پا و معمولی را دنبال می‌کند که وارد تور رسانه‌ای می‌شوند تا به جهان راجع به یک شهاب سنگی عظیم هشدار بدهند؛ شهاب سنگی که در حال نزدیک شدن به زمین است و مطابق مطالعات آن‌ها به‌زودی کره‌ی خاکی و تمام ساکنین آن را نابود خواهد کرد...
#DontLookUp

Jãs.I

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,526
زمان حضور
60 روز 20 ساعت 41 دقیقه
نویسنده این موضوع
زک اسنایدر در گفته های اخيرش سه گانه‌ی لیگ عدالتش که تصمیم به ساختنش داشته را به سه‌گانه‌ی ارباب حلقه ها تشبیه کرده!

چندی پیش اعلام شد که به زک اسنایدر قرار است از طرف «انجمن منتقدان هالیوود» به خاطر فعالیت های اخيرش جایزه ای اهدا شود.

همچنين عنوان های بخش های فیلم Justice League اعلام شد:

1. Don't Count On It, Batman
2. The Age of Heroes
3. Beloved Mother, Beloved Son
4. Change Machine
5. All The King's Heroes
6. Something Darker

•••

Jãs.I

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,526
زمان حضور
60 روز 20 ساعت 41 دقیقه
نویسنده این موضوع
طبق گزارشات جوزف گوردن لویت برای ایفای نقش جیمینی جیرجیرک، کیگان مایکل کی برای ایفای نقش روباه مکار و سینثیا اریو برای ایفای نقش پری آبی به لایو اکشن Pinocchio پیوستند.

رابرت زمکیس (کارگردان Forrest Gump) کارگردان این فیلم میباشد، همچنين تام هنکس نقش ژپتو، بنجامین عینورث نقش پینوکیو و لوک ایوانز نقش درشکه چی را در این ریبوت بازی می‌کنند.

اکران: اواخر 2021

#Pinocchio

Jãs.I

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,526
زمان حضور
60 روز 20 ساعت 41 دقیقه
نویسنده این موضوع
نمرات اولیه منتقدین از فیلم Chaos Walking با بازی تام هالند و دیزی ریدلی منتشر شد، که نشان از فیلم ناامید کننده میدهد.

Rotten Tomatoes : 21% / از ٢۴ نقد

Ⓜ Metacritic : 34% / از ١٣ نقد

این فیلم در ابتدا قرار بود در سال 2019 منتشر شود اما با نارضایتی تولید کننده بسیاری از صحنه ها دوباره فیلم برداری شد که با این وجود باز هم نمرات ضعیفی دریافت کرده است.

#ChaosWalking

Jãs.I

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,526
زمان حضور
60 روز 20 ساعت 41 دقیقه
نویسنده این موضوع
دو فیلم کمپانی یونیورسال تاخیر خوردند!

فیلم
Fast 9 به مدت یک ماه تا تاریخ ۴ تیر به تاخیر افتاد تاریخ قبلی اکران این فیلم ۷ خرداد ۱۴۰۰ بود.

انیمیشن
Minions: The Rise of Gru نیز به مدت یکسال تاخیر خورد و از تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ تا ۱۰ تیر ۱۴۰۱ به تاخیر افتاد.

Jãs.I

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,526
زمان حضور
60 روز 20 ساعت 41 دقیقه
نویسنده این موضوع
طبق گزارشات گور وربینسکی (سازنده انیمیشن Rango) در حال برنامه‌ریزی ساخت دو فیلم انیمیشن دیگر با همکاری راجر دیکینز (فیلمبردار معروف برنده اسکار) است.
طبق گفته او این انیمیشن‌ها برخلاف رنگو وسترن نخواهند بود و یکی از آن‌ها فیلم موزیکال می‌باشد.

Jãs.I

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,526
زمان حضور
60 روز 20 ساعت 41 دقیقه
نویسنده این موضوع
امیلیا کلارک بازیگر ۳۴ ساله «بازی تاج و تـ*ـخت» در مصاحبه‌ اخیرش با ELLE حرف‌های جالبی درباره جراحی زیبایی زده است:

«وقتی فکر و خیال پیر شدن را می‌کنی، باید این را هم در نظر بیاوری که همین روند از تو چیزی ساخته که الان هستی. به عنوان یک آدم ۳۴ ساله، من خردمندتر و باهوش‌تر از قبل شده‌ام و تجربیات بیشتری کسب کرده‌ام. من همه اینها را از سرگذرانده‌ام و به آنها افتخار می‌کنم. بدون گذران عمر که نمی‌توانستید به اینها برسید. زمان بوده که شما را قادر کرده اینها را به چنگ آورید. پس وقتی چهره‌ام بازتاب‌دهنده زمانی باشد که من روی این کره خاکی گذرانده‌ام، بگذار که این طور باشد!»

در ادامه او گفت که:«من در صنعتی کار می‌کنم که لازمه‌اش جنباندن صورت است و من خودم آدم ابرازگری هستم. اگر لازمه بقای من در این صنعت بعد از ۴۵ سالگی این باشد که هر کار ممکن شامل تزریق بوتاکس انجام بدهم، ترجیح می‌دهم کلا کارم را متوقف کنم.»

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا