خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

!MeŁłКa ƝasłƦłaƝ!

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
10,424
زمان حضور
73 روز 8 ساعت 4 دقیقه
نویسنده این موضوع
گوشی که داخلش ترسناک است

ممکن است عجیب به نظر برسد، اما مردی نشان داده است که چگونه ده ها سوسک در داخل تلفن خانه ای در استرالیا را کشف کرده است. مردی که نامش فاش نشده بود در سیدنی کار می کرد و تصمیم گرفت به تلفنی کثیف و شکسته متصل به دیوار نگاهی بیندازد که به محض بازرسی، از یافتن ده ها سوسک مرده در داخل گوشی، در میان سیم کشی، شوکه شد.

تصویری ترسناک از داخل گوشی

تلفن خانه وحشتناک و چندش آور

او تصمیم گرفت یک ویدیو از کشف عجیب در فیس بوک که توسط بسیاری از آن ها دیده شده است را به اشتراک بگذارد که تصاویر آن را در این بخش از سرگرمی نمناکمشاهده می کنید. در کنار فیلم نوشت:" من این ویدئو را در حالی گرفتم که در حال کار در ملکی در سیدنی بودم و فکر می کردم که چرا انقدر تلفن کثیف است شاید به این خاطر کار نمی کند."

تصویری چندش آور و ترسناک از داخل گوشی

تصویری چندش آور از تلفن خانه

اگر در موقعیتی مشابه قرار گرفتید، راه های مختلفی وجود دارد که آفت های ناخواسته را در خانه از بین ببرید. بهترین و ساده ترین راه، استخدام یک متخصص برای نابود کردن آن ها است، اما اگر نمی خواهید هزینه صرف کنید، ممکن است بخواهید به قطع کردن منبع غذایی این حشرات با استفاده از اسپری و یا طعمه کمک بگیرید و با روش هایی که در بخش های خانه داری نمناک برای دور کردن حشرات گفته شده است از این موارد جلوگیری کنید.
انجمن رمان نویسی رمان ۹۸

تصویری ترسناک از داخل گوشی

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا