خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Narin_F

مدیر تالار هنر + ویراستار آزمایشی + منتقد آزمایشی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن
  
عضویت
1/12/19
ارسال ها
1,451
امتیاز واکنش
5,450
امتیاز
188
زمان حضور
19 روز 16 ساعت 53 دقیقه
دیپ وب چیست؟
Narin_F
شما در حال مطالعه ی دقیق ترین مرجع شناخت Deep Web هستید و ما به شما تعاریفی واضح به دور از اغراق را ارائه می کنیم. شاید پیش از تیله سافت، تعاریفی مانند نسبت 4% به 96% را شنیده باشید و این یکی از حقایقی است که کمی ترسناک بیان شده است. اگر بخواهید واقعیت را بدانید، اینترنت به دو قشر تقسیم می شود؛ کاربران عامه و حکومت مخفی!

جمعیت 4 درصدی عامه ی اینترنت
زمانی که به اینترنت متصل می شوید و کار های روزمره مانند جستجو، چت در شبکه های اجتماعی، دانلود و تماشای فیلم، بازی های آنلاین و... را انجام می دهید، در اصل تنها 4% از قلمروی اینترنت را فتح کرده اید. با این که این فضا بی انتها و گسترده به نظر می رسد و هنوز بسیاری از کاربران عادی نقاط زیادی از اینترنت را تجربه نکرده اند اما این بخش کوچکی از واقعیت است.

این فضای 4% اینترنت کاملا امن است و تنها تهدید های کودکانه ای مانند بدافزار و استخراج ارز های مجازی می تواند خطرات ناچیزی باشد که کاربران عام را تحت تاثیر قرار می دهد.

اما اگر از کاربران حرفه ای اینترنت یا تاجری کار کشته باشید، بی شک برای تهیه ی برخی محصولات مجازی و یا فیزیکی به بن بست هایی رسیده اید که به نظرتان غیر منطقی می آید که اینترنت با این وسعت، چرا نیاز شما را تامین نمی کند!

جمعیت 96 درصدی حکومت مخفی اینترنت

بارها در فیلم های علمی تخیلی شاهد کامپیوتر های عجیب و غریب با سر و صدای فراوان بوده ایم که اگر عاقل بوده باشید، این تصاویر را مورد تمسخر قرار داده اید!

یا در فیلم های آینده گرایانه دیده اید که در سال 2035 افرادی هستند که برای سفر های قاچاق یا خرید و فروش اسلحه های مخوف، از طریق اینترنت به دنبال فروشنده و مشتری می گردند.

و شاید برایتان سوال باشد سیاستمداران مطرح در چه فضایی از اینترنت به سر می برند که حریم شخصی شان به راحتی قابل شناسایی نیست.

پاسخ تمام این ابهامات در اتاق مخفی اینترنت یافت می شود؛ Deep Web همان اتاق مخفی است که دست های در سایه، اقتصاد و سـ*ـیاست را توسط آن اداره می کنند.

هم اکنون در حال مطالعه ی این مقاله از سایت تیله سافت هستید و در اصل در فضای سطحی اینترنت به سر می برید که با نام Surface Web شناخته می شود اما اینترنت کاربرانی دارد که با نگاهی دیگر از آن استفاده می کنند؛ کاربرانی در اینترنت فعالیت می کنند که کمیاب ترین سلاح ها و داروها را در سطح عمیق این بسـ*ـتر به فروش می رسانند که این بسـ*ـتر را با نام Deep Web خواهیم شناخت.

در سطح مخفی اینترنت با اصطلاحاتی تفکیک شده رو به رو خواهید شد که اصلی ترین آن ها به ترتیب Dark Web ،Deep Web و Dark Net است.

بیت کوین و وابستگی آن به Deep Web و Dark Net

پیش از کاربرد عمومی ارز مجازی Bitcoin، از آن برای مبادلات مختلف در سطح وبگاه Silk Road استفاده می شد. Silk Road یا جاده ی ابریشم، وبگاهی در Dark Net بود که معنای واقعی ضرب المثل از شیر مرغ تا جان آدمی زاد را معنا بخشید؛ در این وبگاه از خرید و فروش دختر تا مخوف ترین ماده های روان گردان صورت می گرفت. Bitcoin در سال 2009 پایه گذاری شد و Silk Road 1 هم در همان سال ها به تجارت از طریق این ارز می پرداخت.

علت وجود Deep Web چیست؟
انجام تبادلات تجاری غیر قانونی، اصلی ترین دلیل شکل گیری Deep Web است. با کمی نگاه به تحقیقات سال های 1994 تا 1996، به این موضوع پی خواهیم برد که چرا دسترسی به Deep Web به سادگی امکان پذیر نیست.

در این تحقیقات آمد که برخی دامین ها در سطح اینترنت به صورت گستره به ثبت رسیده اند در حالی که از طریق موتور های جست و جو قابل دسترسی نیستند؛ از این رو اصطلاح وب مخفی یا عمیق از آن سال ها شکل گرفت و به واقعیت تبدیل شد.

در Dark Web چه اتفاقی می افتد؟
عمیق ترین نقطه ی جهنم مجازی را با نام Dark Web خواهیم شناخت. پایین ترین طبقه ای که در Deep Web وجود دارد، همین Dark Web است. اگر شخصی بتواند از عناصر حاکم در Deep Web جان سالم به در ببرد، بدون شک Dark Web از خون او نمی گذرد!

در اصل اگر یک فرد عادی بی هیچ دلیلی پای خود را در این فضای تاریک بگذارد، به عنوان شاهد جرائم شناخته می شود و طبیعی است که شاهد چه سرنوشتی دارد!

دیپ وب در اصل پلتفرمی بین کارفرمایان مجازی و مجریان واقعی برای وقوع انواع جرائم است. گردش مالی که در این بین صورت می گیرد، مجریان را به پیروی از دستورات کارفرمایان وا می دارد. در این جا تجارت فروش انسان و اعضای زنده ی بدن آن ها صورت می گیرد.

از دیگر تبادلات مالی که صورت می گیرد، پرداخت پول در ازای شکنجه و قتل است (دقیقا مانند بازی Kick the buddy). البته ممکن است بخش هایی از این ویدیو هارا در اینترنت سطحی نیز منتشر شده باشد اما منبع آن ها بازم هم Dark Web است.

جدا از این بحث رایج ترین تجارت این فضا، فروش انواع مواد مخدر، اسلحه های سفارشی، ساخت مدارک جعلی، جاسوسی از اشخاص و... می باشد.

راه دسترسی به Deep Web چیست؟
همانطور که گفتیم به علت فعالیت های غیر قانونی در Deep Web، دسترسی عمومی این صفحات وب تقریبا سخت است؛ در اصل هیچ موتور جستجویی این صفحات را ایندکس نمی کنند و با مرورگر های رایج، امکان دسترسی وجود ندارد.

وبگاه های Deep Web با پسوند .Onion قابل دسترسی هستند. اگر از کابران فلفل ش*کن Tor باشید، با لوگوی طرح پیاز این نرم افزار به خوبی آشنایی دارید. بنابراین برای ورود به Deep Web باید چشمتان را به جمال مرورگر این پیاز یا همان Tor Browser روشن کنید.


از زمانی که پایتان به قلمروی اهل سایه ی اینترنت باز شود، زیر و روی زندگی تان زیر ذره بین Deep Web قرار می گیرد و کافی است چیزی را ببینید که نباید بینید، دیگر از باج گیری های واقعی و مجازی خلاصی ندارید.

عواقب ورود به Deep Web چیست؟
همانطور که خواندید، عواقب ورود به Deep Web سنگین تر از شاهد قتل بودن است؛ بنابراین به خواندن این مقاله اکتفا کنید و قصد ورود بی دلیل به Deep Web را نداشته باشید.

از نمونه اتفاقاتی که برای افراد راه یافته به Deep Web به گوش رسیده است، می توان به دسترسی وقت و بی وقت به حریم خصوصی آن ها اشاره کرد؛ این افراد گزارش داده اند با این که در محیط منزل حضور داشته اند اما در صفحه ی تلویزیون یا لپ تاپ و گوشی شان به صورت زنده ویدیوی خود را در حمام و... مشاهده می کردند و پیام هایی مبنی بر دریافت پول در ازای عدم پخش عمومی این ویدیو ها به دستشان می رسیده است.

به همین سبب افرادی که بخشی از شغل شان در گیر و دار Deep Web است، مانند روزنامه نگاران، محققان و تجار، بر روی میکروفون و دوربین لپ تاپ یا اسمارت فونشان را می پوشانند تا کمی این تهدیدات خنثی شود.

آیا سایه نشینان Deep Web، صاحب قدرت هستند؟
در این رابـ*ـطه نظرات اغراق آمیزی وجود دارد که سعی در بیان واقعیت را داریم. در گستردگی و مخوف بودن محتوای Deep Web شکی نیست اما یافتن مجرمان هم غیر ممکن نیست.

در یکی از جرائمی که توسط این گروه اتفاق افتاد، قتل سفارشی دختری 10 ساله همراه با شکنجه های عجیب از جمله شکافتن شکم او پیش از مرگ بود؛ البته ناگفته نماند که قاتلین دستگیر شدند.

یکی از شایعاتی که در مورد قدرت اهالی Deep Web وجود دارد، تسلط آن ها بر پلیس و نیروهای امنیتی در سراسر دنیاست در حالی که بارها این افراد دستگیر و مجازات شده اند. حتی ضعف قدرت اهالی Deep Web در حالی است که می توان عملکرد آن ها را برای ارتکاب جرم به مناطق محدودی در آمریکا دانست و تا به حال گزارشات گسترده ای از عملکرد Deep Web در ایران به گوش نرسیده است.

بنابراین بسیاری از توصیفاتی که از قدرت حاکم در Deep Web شنیده می شود، شایعه است اما تنها بخشی از اینترنت که شوخی بردار نیست، همان Dark Web است.

رد روم (Red Room)، یک دروغ سینمایی

یکی از بنگاه های پرطرفدار فعال در Deep Web، وبگاه Red Room است که مدعی است در آن قتل هایی را به منزجر کننده ترین شیوه ها انجام می دهند. در حالی که بسیاری از رسانه های فعال در اینترنت سطحی اثبات کرده اند که Red Room تنها یک استودیوی فیلم سازی است که از پذیرش شیوه ی شکنجه یا قتل، اخاذی می کند!

قواعد امنیتی Deep Web
داشتن هویت ناشناس یا دروغین اولین درسی است که کاربران ناحیه ی مخفی اینترنت باید بیاموزند. با این که پروژه ی Tor با DNS های مجازی، رهگیری کاربرانش را تا حد زیادی غیر ممکن کرده، اما ما از جدی ترین کاربران اینترنت بحث می کنیم بنابراین حفظ حریم شخصی، اصلی ترین درسی است که باید آموخت.

هویت مجازی دروغین : برای معرفی پروفایل از نام های بی ربط استفاده کنید تا دیرتر شناخته شوید.

استفاده از دیوار های امنیتی قوی : مرورگر Tor و وبگاه های Deep Web از هر طریقی می کوشند تا اطلاعات شما را به دست بیاورند و سپس شما را تخریب کنند. این اعمال با دانلود خودکار بدافزار ها و باج افزار ها اتفاق می افتد و اگر شما مجهز نباشید، بی شک یک بازنده ی مطلق هستید.

پوشاندن ورودی های صوت و تصویر : با این که پوشاندن دوربین و میکروفون گوشی یا لپ تاپ، صد در صد تضمین امنیت شما نیست اما خالی از لطف نیست؛ حداقل دیر تر هویت شما لو می رود.

جایگاه دولت ها در Deep Web
در فضای کلی و ناامن Deep Web جایی امن برای دولت های سراسر دنیا وجود دارد که در آن به ارتباط مجازی می پردازند. حتی بخشی از تبادلات گسترده ی قاچاق کالای قاره ای در این فضا اتفاق می افتد.

نمونه ای از قتل های سفارشی Deep Web، قتل روزنامه نگار سعودی، جمال خاشقچی است!

البته پارادوکس معنایی و عملکرد Deep Web ممکن است تناقضی را در ذهن شما رقم بزند. همچنین قدرت این سازمان مخفی چگونه می تواند به دور از چشم دولت ها و نهاد های امنیتی اتفاق بیافتد و دردسری شامل حال این افراد نشود؟ نیاز مالی سیستم نرم افزاری Tor چگونه تامین می شود؟

بی شک وجود Deep Web برای استخراج اطلاعات کاربران عادی الی تروریست ها به نفع دولت ها می باشد.

جهنم 8 طبقه ای Deep Web
در این رابـ*ـطه فرمول یا اثبات دقیقی وجود ندارد که این طبقه بندی 8 لایه واقعی است یا خیر اما تنها به عنوان یک نقل و قول، به معرفی آن خواهیم پرداخت!

طبقه اول : فروشگاه های مجازی که کمیاب ترین کالاها را در آن پیدا خواهید کرد.

طبقه دوم : این طبقه مخصوص فساد مالی کمپانی های بزرگ برای پول شویی می باشد!

طبقه سوم : فروش اسلحه های سفارشی سازی شده از این طبقه آغاز می شود.

طبقه چهارم : فروش آزادانه و البته غیر قانونی هر گونه مواد مخدر به هر مقدار در این طبقه اتفاق می افتد.

طبقه پنجم : شاید یافتن نام Black Facebook در اینترنت سطحی تقریبا غیر ممکن باشد بنابراین تنها اطلاعات کلی که از این وبگاه وجود دارد، فروش اطلاعات اشخاص می باشد.

طبقه ششم : متاسفانه خرید و فروش انسان ها برای سواستفاده ی **** به شکل واقعی در طبقه ی ششم Deep Web به وقوع می پیوندد.

طبقه هفتم : اگر علاقه به تماشای فیلم های ترسناک داشته باشید، هالیوود از سمبل هایی به شکل دلقک استفاده می کند. اصل این سمبل از فیلم های قتل Red Room در طبقه ششم برداشت شده است مانند فیلم It.

طبقه هشتم یا Dark Web : طبقه ی هشتم متشکل از جدی ترین کاربران Deep Web برای انجام هر کار غیر مجاز و غیر ممکن! در این طبقه سفارش هر کاری پذیرفته می شود؛ از هک بزرگترین کمپانی ها تا قتل چهره های مطرح و شناخته شده.

ساختار دسترسی به محتوا در Deep Web
در Deep Web موتور جستجوی رسمی مثل گوگل وجود ندارد تا سایت مورد نظرتان را یافت کنید، بلکه هر مشتری یا کارفرما می داند به دنبال چه آدرسی می گردد. در ادامه باید بگوییم که در Deep Web، دانشنامه ای از اعمال غیرقانونی وجود دارد که تمامی اعمال را بی هیچ سانسوری آموزش می دهد؛ این وبگاه The Hidden Wiki نام دارد!

در انتها...
دیپ وب جایی نیست که بتواند نیازی فراتر از یک کاربر عادی یا حتی حرفه ای را برآورده کند و تضمین می دهیم که همین اینترنت 4 درصدی بتواند کل ملزومات زندگی مجازی شما را تامین کند. بنابراین این مقاله را از ذهن خود پاک کنید و از ابهامات و تناقض های آن چشم پوشی کنید...


نکات مثبت :
* عنوان و برچسب های مناسب
* مطالب زیاد و کافی
نکات منفی :
* نداشتن تصویر
* نداشتن لینک های مفید
* توضیحات بسیار زیاد​
انجمن رمان نویسی
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Narin_F

مدیر تالار هنر + ویراستار آزمایشی + منتقد آزمایشی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن
  
عضویت
1/12/19
ارسال ها
1,451
امتیاز واکنش
5,450
امتیاز
188
زمان حضور
19 روز 16 ساعت 53 دقیقه
حقیقت های دیپ وب
15 حقیقت درباره دیپ وب و دارک وباطلاعات
امروزه اینترنت آن‌قدر با زندگی ما آمیخته‌شده که در عجبیم که چگونه پیش از آن زندگی می‌کردیم. وب فواید بسیاری دارد اما تواما میتواند خطراتی نیز داشته باشد، مخاطراتی که گاها بسیار پیچیده تر از چیزی هستند که حتی بتوانید تصور کنید!

دیپ وب (Deep Web)، وب پنهان یا دیپ نت، بخشی از اینترنت است که موتورهای جستجو قابلبت دسترسی به آن را ندارند. اگر بخواهیم خیلی ساده توضیح دهیم همه سایت هایی که بخشی از محتوا و یا خدمات خود را مشروط به لاگین کردن کاربر میکنند میتوانند مثالی خوب از دیپ وب به حساب آیند، چون کاربران میهمان و موتورهای جستجو نمیتوانند این صفحات را ببینند. از این منظر صفحاتی مثل صفحات انتخاب واحدهای درسی دانشگاه یا صفحه تاریخچه خریدهای شما در سایت دیجی کالا و غیره که فقط خودتان به آنها دسترسی دارید، مثال هایی از دیپ وب هستند. حالا میتوانید تصویر کنید که تعداد صفحاتی که موتورهای جستجو به آنها دسترسی ندارند چقدر زیاد است. تخمین زده می شود که دیپ وب حدود ۵۰۰ برابر بزرگتر از وب سطحی باشد. (وب سطحی، بخشی از وب که توسط کاربران میهمان و گوگل قابل مشاهده است).

تفاوت دیپ وب و دارک وب
نکته بعدی در مورد تمایز دیپ وب از دارک وب است. بخشی از دیپ وب که اصطلاحا دارک وب (وب تاریک) نامیده میشود حتی با مرورگرهای عادی هم قابل استفاده و رویت نیست و برای دسترسی به آن باید حتما از مرورگر خاصی بنام مرورگر Tor استفاده کرد. این فضای، فضایی بسیار خطرناک است، فضایی که حتی نمیتوانید تصور کنید چه اتفاقات و داد و ستدهایی در آن روی میدهد.

اگر چه افراد برای انجام کارهای غیرقانونی از دارک وب استفاده می‌کنند اما نمیتوان گفت هر آنچه که در دارک وب وجود دارد صد در صد منفی است. در دارک وب تمام آدرس‌های آی پی ها (از آی پی کاربرهای متصل به شبکه دارک وب گرفته تا آی.پی سرورهای دراک وب) همگی پنهان هستند و برای کسی مشخص نیست.

در ادامه مطلب به بررسی حقایقی می پردازیم که در بخشی از فضای دیپ وب، بطور درست تر در فضای دارک وب، روی میدهند:

۱. به‌طور گسترده‌ای استفاده می‌شود


۱۵ حقیقت درباره دیپ وب: گسترده است
تنها به این دلیل که نام دیپ وب را نشنیده باشید دلیل نمی‌شود که وجود نداشته باشد. در حقیقت در دیپ وب ۵۰۰ میلیارد صفحه وجود دارد. درحالی‌که در اینترنت معمول تنها یک میلیارد صفحه وجود دارد. البته این ارقام به سال ۲۰۰۳ تعلق دارند، پس تصور کنید که امروزه چقدر زیاد هستند. درنهایت باید بدانید که دیپ وب از اینترنت معمول گسترده‌تر است. پس تصور کنید که چه اندازه گسترده و رایج است.
۱۵ حقیقت درباره دیپ وب: دسترسی به همه چیز
در دیپ وب کارهای مختلفی قابل انجام است. تصور نکنید که فقط پر از بازی و سرگرمی است بلکه تنوع کارهایی که می توان انجام داد بسیار زیاد است که به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

یکی از این موارد، در دسترس بودن کتاب‌های ممنوعه است. اگر در کشور شما کتاب‌هایی سانسور یا ممنوع شده می‌توانید در دیپ وب آن‌ها را بیابید.

۳. برای دست‌یابی به نرم‌افزار مخصوص نیاز دارید


۱۵ حقیقت درباره دیپ وب: نرم افزار مخصوص
رفتن به دیپ وب آسان نیست زیرا کاملاً از اینترنت معمول جداست. برای رفتن به دیپ وب باید از نرم‌افزار “The Onion Router” که “TOR” هم نامیده می‌شود استفاده کنید تا هویت شما فاش نشود. درنتیجه آی پی شما مشخص نمی‌شود. احتمالاً تصور می‌کنید که با این شرایط در آنجا چه اتفاقاتی روی می‌دهد. اگر به خواهید به دیپ وب بروید باید از این برنامه استفاده کنید.

۴. در آنجا جرائم مختلفی روی می‌دهد


۱۵ حقیقت درباره دیپ وب: جرائم مختلف
باوجود فاش نشدن هویت افراد، در آنجا جرائم بسیاری روی می‌دهد. یکی از این جرائم فروش غیرقانونی کارت اعتباری است. همچنین می‌توانید بهترین هکرهای جهان را در آنجا بیابید. یافتن آن‌ها چندان دشوار نیست زیرا لازم نیست خود را پنهان کنند. گهی اوقات با بازدید از یک پست به بهترین هکرهای جهان برمی‌خورید. در دیپ وب هرگونه فعالیت غیرقانونی امکان‌پذیر است.۵. آیا به هویت غیرقانونی نیاز دارید؟


۱۵ حقیقت درباره دیپ وب: کسب هویت غیرقانونی
گاهی اوقات ممکن است به هویت غیرقانونی نیاز داشته باشید. اگر پول داشته باشید می‌توانید به هدف خود برسید. همانند دنیای واقعی در آنجا هم هیچ‌چیز رایگان نیست، اما اگر پول داشته باشید می‌توانید هرکاری انجام دهید. در آنجا به‌راحتی می‌توانید یک هویت جعلی به دست آورید. شاید فکر کنید در دیپ وب هزینه‌ها گران باشد اما باید بدانید که دیپ وب بهترین جایی است که می‌توانید به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

۶. به واحد پولی خاصی نیاز دارید


۱۵ حقیقت درباره دیپ وب: کوین بیس
در دیپ وب به پول، چک و کارت اعتباری نیاز ندارید زیرا هویت شما را فاش می‌کند، بلکه در آنجا از بیت‌کوین استفاده می‌شود. اگر درباره بیت‌کوین اطلاعات ندارید تنها کافی است نام آن را در گوگل جستجو کنید.

در حال حاضر برای تبادلات در دیپ وب از کوین بیس استفاده می‌شود. این واحد مالی کاملاً خاص است و بر اساس واحد مالی روز محاسبه می‌شود. اما قابل‌ردیابی نیست. بنابراین اگر می‌خواهد در دیپ وب به فعالیت‌های غیرقانونی بپردازید باید پشتوانه مالی مهیا کنید زیرا کارت اعتباری به دردتان نمی‌خورد.

۷. به وید نیاز دارید؟


۱۵ حقیقت درباره دیپ وب: خرید مواد مخدر
معمولاً دیپ وب برای تبادلات مواد مخدر استفاده می‌شود. وید ازجمله موادی است که می‌توان به‌راحتی آن را به دست آورد. یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان آن شرکتی در هلند است. در گذشته شرکت‌های مختلفی در آنجا فعالیت می‌کردند که امروزه نام آن‌ها تغییر کرده است.۸. یا اسلحه؟


۱۵ حقیقت درباره دیپ وب: خرید اسلحه
افرادی که به اسلحه نیاز دارند می‌توانند در دیپ وب آن را با قیمت مناسب خریداری کنند. در آنجا انواع مختلف اسلحه یافت می‌شود. گشتن به دنبال اسلحه در دنیای روزمره فقط وقت را تلف می‌کند. تنها کافی است به دیپ وب بروید و اسلحه موردنظر خود را انتخاب کنید.

۹. چیزهای عجیب‌وغریب بخرید


۱۵ حقیقت درباره دیپ وب: خرید چیزهای عجیب و غریب
زمانی که می‌گوییم در آنجا همه‌چیز یافت می‌شود منظورمان دقیقاً همه‌چیز است. در آنجا می‌توانید همه‌چیز پیدا کنید از اسلحه و مواد مخدر گرفته تا وسایل عجیب‌وغریب. همچنین می‌توانید از گذشته مجسمه و سمبل‌هایی به دست آورید. مثلاً می‌توانید روح کودکان سقط شده را خریداری کنیم. بنابراین اگر به این چیزها نیاز دارید به دیپ وب مراجعه کنید. هر چیزی که بخواهید می‌توانید آن را با هزینه مناسب خریداری کنید.

۱۰. نرم‌افزار TOR توسط دولت پشتیبانی می‌شود


۱۵ حقیقت درباره دیپ وب: نظارت دولت
این نرم‌افزار اولین بار توسط یک گروه بی‌طرف راه‌اندازی شد. اما سرانجام دولت به آن مسلط شد. به همین دلیل احتمال ناشناخته بودن افراد زیر سؤال رفته است. چگونه ممکن است این جرائم ناشناخته باقی بماند و دولت متوجه آن نشود. شاید درباره آن می‌دانند اما نمی‌خواهند صحبت کنند. این نرم‌افزار به‌طور رسمی توسط وزارت امور خارجه آمریکا، حقوق بشر، سازمان کار، بنیاد فورد و آژانس همکاری بین‌المللی سوئد، پشتیبانی می‌شود. البته این سازمان‌ها مهره‌های اصلی هستند که علاوه بر آن‌ها عوامل دیگری نیز نقش دارند.

۱۱. از طریق آن می‌توان به حقیقت دست یافت


۱۵ حقیقت درباره دیپ وب: انتشار حقیقت
در کشورهای مختلف جهان نمی‌توان آزادانه صحبت کرد. روزنامه‌نگارها نیز با این محدودیت‌ها مواجه هستند. دیپ وب به آن‌ها اجازه می‌دهد که آزادانه حرف بزنند. برخی کشورها مانند چین بر مطالب جرائم نظارت می‌کنند. این روزنامه‌نگارها می‌توانند در دیپ وب اخبار و حقایق را به اشتراک بگذارند.

اگر همیشه فکر می‌کردید که مقامات رسمی چگونه به اطلاعات دست پیدا می‌کنند باید بدانید که از این راه. زیرا آن‌ها هم از دیپ وب استفاده می‌کنند.

۱۲. انتشار آلبوم


۱۵ حقیقت درباره دیپ وب: انتشار البوم
در گذشته گروه موسیقی Death Grips آلبوم خود به نام “No Love Deep Web” را تنها در دیپ وب منتشر کرد و طرفداران واقعی‌شان می‌توانستند به آن دست پیدا کنند. این حرکت این گروه بسیار عالی بود اما اگر بخواهید فروش خوبی کسب کنید نمی‌توانید از این راه استفاده کنید.

اما این فقط قسمت کوچکی از دنیای دیپ وب است و در آنجا چیزهای مختلفی یافت می‌شود. تنها باید به دنبالشان بگردید. در آنجا می‌توانید هر آنچه را که دلتان می‌خواهد بیابید.

۱۳. مکان خطرناکی است


۱۵ حقیقت درباره دیپ وب: یک مکان خطرناک
در دیپ وب باید بسیار مراقب باشید. اگر غیرحرفه‌ای هستید این مکان برای شما مناسب نیست. با یک کلیک اشتباه عمر کامپیوترتان به انتها می‌رسد. دیپ وب پر از هکر است و باوجوداینکه بیشتر آن‌ها در ازای ارائه سرویس پول دریافت می‌کنند اما بیشتر آن‌ها اهداف شرورانه دارند. این هکرها لینک‌های جالب تولید کرده تا برای افراد جذاب باشند، درنتیجه یک کلیک ویروس یا هر بدافزاری به سیستم شما وارد می‌شود اگر به سیستم خود علاقه دارید باید دراین‌باره محتاط باشید.

۱۴. بازی


۱۵ حقیقت درباره دیپ وب: بازی
گفتیم که در دیپ وب جرائم مختلفی روی می‌دهد، هر فعالیتی که غیرقانونی باشد. یکی از ای فعالیت‌ها بازی‌های شرطی است. در گذشته افراد مختلفی در باشگاه‌ها یا بارها جمع می‌شدند، بازی‌های شرطی برگزار کرده و افراد دیگر را به شرکت در آن ترغیب می‌کردند. امروزه در دیپ وب این کار را به‌راحتی انجام می‌دهند.


۱۵. برنامه مبتذل


۱۵ حقیقت درباره دیپ وب: برنامه مبتذل
شاید تصور کنید که در اینترنت معمولی هم تصاویر مبتذل بسیار زیادی وجود دارد پس تفاوت در چیست. اما باید بدانید که در آنجا اطلاعات مبتذل بسیار مشمئزکننده‌ای وجود دارد که در دنیای واقعی اجازه انتشار آن‌ها داده نمی‌شود. مسلماً می‌توانید تصور کنید که چه اطلاعات آزاردهنده‌ای می‌تواند در آنجا وجود داشته باشید.


انجمن رمان نویسی
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Narin_F

مدیر تالار هنر + ویراستار آزمایشی + منتقد آزمایشی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن
  
عضویت
1/12/19
ارسال ها
1,451
امتیاز واکنش
5,450
امتیاز
188
زمان حضور
19 روز 16 ساعت 53 دقیقه
اتاق قرمز یا رد روم
اتاق قرمز سایتی در دارک وب بوده که با پرداخت مبلغی وارد ان شده و بصورت زنده تکه تکه کردن انسان ها را مشاهده می نمایید

در پشت اتاق های مرگ دارک نت چه می گذرد؟
(برای بعضی کاربران عزیز که درباره دارک وب اطلاعی ندارند بایستی گفت انجا فضایی که با مرورگرهای عادی در دسترس نیست اونجا محلی برای جنایت و کشتار اکثرا تروریستا وقاچاقچی ها و ادم کشان حرفه ایی فعالیت دارند و فیلم و تصاویر وحشتناکی از خشونت ،قتل،شکنجه،کشتار رو به اشتراک میزارن.)

تا حالا فکر کرده اید که مرگ شبیه چه چیزی می تواند باشد؟

در اینجا شما جزئیات جنایت آمیز و خونین را تجربه خواهید کرد بدون اینکه خودتان مجبور باشید آنها را بگذرانید ما گروه کوچک وجهانی از افرادی هستیم که خود را وقف ارائه دادن بهترین سرگرمی زنده و خونین برای شما کرده ایم. نمایشهای مرگ بصورت زنده از یک سایت مجزا پخش میشود و هر ماه نمایش داده میشوند_ تا زمانیکه شرکت کننده ای باشد.

در حالیکه همهء نمایشها بگونه ای از قبل برنامه ریزی شده اند، چیزهای اتفاقی نیز رخ می دهند. همیشه راههای جدیدی برای رفتن وجود دارد و شما ممکن است سعی کنید حدس بزنید اتفاق بعدی چه خواهد بود. یکبار که هزینهء عضویت را پرداخت نمایید، تمام نمایشهای اتاق قرمز بمدت یکسال مجانی میباشد. توجه داشته باشید که تماشاگران نمی توانند با شرکت کنندگان تعامل داشته باشند یا درخواستهای شخصی بکنند. شما همچنین می توانید کامنتهای خود را بصورت بی نام بگذارید.

چه کسی اینکار را انجام میدهد؟
شرکت کننده های ما داوطلب هستند، بیماران لاعلاجی که میخواهند بمیرند، مجرمین و تفاله های کثیف اجتماع.

از پذیرش افسران پلیس، مسئولین دولتی، سیاستمداران، افراد زیر ۱۸ سال و والدینی که کودک خردسال دارند معذوریم

افراد مشهور، سلبریتیها و هرکس با سطح شناخته شدگی بالا میان عموم مردم.


انجمن رمان نویسی
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Narin_F

مدیر تالار هنر + ویراستار آزمایشی + منتقد آزمایشی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن
  
عضویت
1/12/19
ارسال ها
1,451
امتیاز واکنش
5,450
امتیاز
188
زمان حضور
19 روز 16 ساعت 53 دقیقه
داستانی از رد روم
مدتی بود که دوستم بهم دیپ وب رو معرفی کرده بود و راجع به رد روم بهم توضیح داده بود.خیلی کنجکاو شده بودم که ببینم رد روم وجود داره یا نه.دسترسی به رد روم ها کاره فوق العاده سختیه؛ولی من مصمم بودم که پیداش کنم.

بعد از حدود دو هفته و با پرس و جو از کسانی که با کار با اینترنت و برنامه نویسی وارد بودند تونستم یکی از رد روم ها رو پیدا کنم.وارد یک سایت معمولی با تبلیغاته ساده شدم..چیزهایی مثل تبلیغات رستوران،مرکز خرید و…هر چقدر دنبال گزینه ای که وارد سایت اصلیش بشه گشتم پیدا نکردم…بعد از حدود پنج دقیقه…یک صفحه ی جدید باز شد که فقط یک نوشته داشت:آیا حاضری؟ منم گزینه ی بله رو زدم.دوباره یه صفحه ی جدید اومد:مطمئنی؟باز هم بله رو زدم.دوباره یک صفحه ی دیگه باز شد: این آخرین شانسته که از سایت خارج شی.ولی من باز ادامه دادم.

در صفحه ی جدیدی که باز شد نوشته شده بود:برای ورود مبلغ ۵۰۰ دلار پرداخت کنید.منم چون خیلی دنبالش گشته بودم برام پول اهمیت نداشت،پس پرداخت کردم.

تعداد زیادی گزینه برام اومد…ولی فقط جلوی نصفش نوشته بود:”موجود هست” گزینه ها این ها بودند: دختره ۱۵ ساله،پسره ۱۷ ساله،حیوان های اهلی، زن بارداره ۲۵ ساله.

من هم از خدا خواسته زن باردار رو انتخاب کردم.

وارد یه چت روم شدم که همه مینوشتن: بیارینش دیگه معطل نکنید! صفحه ای باز شد که اول فکر کردم یه ویدیو هست..ولی بعد متوجه شدم که داره به طوره زنده پخش میشه.مردی که صورتش رو پوشونده بود یک زن بارداری که به نظر میرسید ۶ ماهه باردار باشه آورد و با طناب به صندلی بست…زن شدیدا تقلا میکرد برای کمک خواستن ولی دهنش با یه چسب بسته شده بود.

پشت صندلی تعداد بسیار زیادی ابزار آلات از جمله اره،ساطور،اسلحه و… وجود داشت.مرد رو به دوربین ایستاد و پرسید:باهاش چیکار کنم؟ توی چت روم یه نفر نوشت: با لگد شروع کن.مرد چند لگده محکم به چونه ی زن زد.دوباره یک نفر دیگه نوشت: انگشت هاشو بشکن! مرد صندلی رو برگردوند و هر ۱۰ انگشت زن رو شکوند…صدای شکستنه استخوناش وحشتناک بود…

مرد دوباره رو به دوربین ایستاد و گفت:بسه دیگه!کارهای اصلی رو بگید انجام بدم! من سر جام خشک شده بودم و فقط به مانیتور نگاه میکردم…یکی دیگه تایپ کرد: پوسته شکم حامله شو بکن!مرد پیرهنه زنو پاره کرد…با یه چاقوی بسیار باریک شروع به کندنه پوست شکم زن شد….بسیار باریک پوست رو میکند که مبادا زن اوله کاری بمیره…زن شدیدا تقلا میکرد…داشت از هوش میرفت که مرده یه لیوان آب روی صورتش پاشید…چون اگه درد و احساس نمیکرد لذتی برا تماشاچیا نداشت!

انجمن رمان نویسی
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Narin_F

مدیر تالار هنر + ویراستار آزمایشی + منتقد آزمایشی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن
  
عضویت
1/12/19
ارسال ها
1,451
امتیاز واکنش
5,450
امتیاز
188
زمان حضور
19 روز 16 ساعت 53 دقیقه
نحوه شکل گیری
شکل گیری رد روم از سال 1991 شروع شد مبتذل استاری به نام جکی جی که به دلیل اختلالات شخصیتی در کنار مبتذل حیوان ازاری نیز میکرد.جی در پیج شخصی خود فیلمی به نام انتقام بارگزاری میکنه در این فیلم فردی با لـ*ـباس گربه شروع به شکنجه و در نهایت کشتن فردی بی دفاع و دست و پا بسته میکنه که پشت فرد اینه نصب شده که بر روی اون نوشته شده red rum و همین آغازی برای رد روم میشه(معنی redrum بر عکس شده کلمه murder به معنی ادم کشیه)

در اصل رد روم کار خودشو از سال 1991 اغاز کرده و در سال 2011 به کلی بسته شده اما با بسته شدن رد روم های قدیمی , رد روم های جدید به جای اونا اغاز به کار کردن فرقشون هم در اینه که قدیمیا افراد بی خانمان رو شکنجه و به قتل میرسوندن اما جدیدیا با رضایت نامه خود افراد این کار رو انجام می دهند میگید چرا یه نفر رضایت میده که اینجوری شکنجه بشه و بعد بمیره؟ دلیلش پول بسیار زیادی که بعد از مرگشون به خانوادشون داده میشه.


انجمن رمان نویسی
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Narin_F

مدیر تالار هنر + ویراستار آزمایشی + منتقد آزمایشی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن
  
عضویت
1/12/19
ارسال ها
1,451
امتیاز واکنش
5,450
امتیاز
188
زمان حضور
19 روز 16 ساعت 53 دقیقه
دوستان عزیز من خیلی اطلاعات جمع کردم و خیلی گشتم تا به این اطلاعات رسیدم و دوست داشتم شماهم تا یه حدی در مورد اینترنت خبر داشته باشید
من خودم هم از این نوشته ها خیلی مطمعن نیستم اما تا جایی که گشتم و خوندم چیز هایی مشابه همین ها بوده اند شاید با اندکی تفاوت که خیلی جزئی بودند.
و اما در خواست من از شما این هستش حتی از روی کنجکاوی خیلی زیاد هم سراغ این سایت نروی یکیش بخاطر اینکه براحتی میتونن رپرتتون و بزنن یا اگه اشتباهی بکنید با مرگ مواجه میشوید خیلی این شبکه بزرگ در سطح وب رو ساده نگیریدانجمن رمان نویسی
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا