خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

مرسانا

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,903
زمان حضور
1 روز 1 ساعت 36 دقیقه
نویسنده این موضوع
علیرضا جلالی تبار متولد 21 اردیبهشت 1357 در تهران، بازیگر است
فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی از دانشكده هنر و معماری و تئاتر در هنرستان صدا و سیما می باشد، حالا بازیگر بوده و ازدواج کرده است

شروع فعالیت

بازیگری را بصورت جدی از سال 1374 وقتی 20 ساله بود با منصور حلاج (کارگردان) تجربه کرد تا اینکه سال 1387 با فیلم وقتی همه خوابیم جلوی دوربین رفت

ورود به تلوییون

سال 1389 در 32 سالگی نیز با سریال گمشده به کارگردانی راما قویدل وارد قاب تلویزیون شد سپس در مجموعه های راز پنها و نفس شیرین به شهرت رسید

از بازار آهن تا عکاسی

من تقريبا 8 سال در بازار آهن، پارتيشن بندی و … کار کردم
هدفم این بود پول به دست بياورم و بتوانم تئاتر کار کنم آخر هم اين اتفاق نيفتاد بعد از آن هم مدت ها کار عکاسی صنعتی کردم و باز منتظر ماندم و باز به نتيجه نرسيدم

بازیگران مورد علاقه

من بازی های مورد علاقه دارم نه بازیگر مورد علاقه، که آنها را هم نگویم بهتر است چون این مسائل شخصی است و ناگفته بماند بهتر است
من سینمای نوظهور شرق آسیا در سینمای کره جنوبی و ژاپن را دنبال می کنم حتی فیلم های تئاتر آنها به دستم می رسد یک لحظه های نابی در بازیگری آنها می بینم که پیگیری می کنم

ازدواج

علیرضا جلالی تبار در سال 1394 وقتی 37 ساله بود ازدواج کرده و متاهل می باشد، تابحال نام و عکسی از همسر ایشان منتشر نشده است

کلیشه بازی نمی کنم

همیشه سعی داشته ام در هیچ نقشی کلیشه نشوم، من در کارهایم تا به حال سه بار نقش پزشک را بازی کرده ام که هیچ کدام به هم شباهت نداشتند
حتی در شبیه ترین نقش هایم تفاوت هایی از نظر اجرا، راه رفتن، حرف زدن و… وجود دارد

استاد من بیضایی است

با اینکه بهرام بیضایی استاد همیشگی من است اما بعنوان یک هنرآموز فیلم های بیشتر کارگردان های ایرانی و حتی خارجی را می بینم
از سال 76 بیشتر با بهرام بیضایی همکاری کرده ام و در کارهای صحنه ای هم سعی داشته ام به اندازه ای که می توانم از دانش و تجربیات و هنر ایشان استفاده کنم

سینمای کپی ما

سینمای ما نه دوست دارد شاگری کند نه دوست دارد به تاریخ خوش توجه کند و نه دوست دار همگام با سینمای روز دنیا پیش برود
یکسری با داعیه اینکه هیچ کسی را قبول ندارند، فیلم می سازند و اغلب قریب به اتفاق دیگر هم دارند کپی می کنند

شاهد خرید نقش بودم

خودم شاهد بودم که فردی برای خرید نقشی که کسی دیگر 300 میلیون داده بود و آن نقش را خریده بود آمد و یک چک 500 میلیون نوشت که آن نقش را مال خود کند

فیلم های سینمایی

● وقتی همه خوابیم – 1387
● تله فیلم کرگدن – 1389
● خنده در باران – 1390
● حس تماس – 1390
● وقتی بهار می‌ آید – 1391
● سگ‌ های پوشالی – 1392
● حریر – 1393
● اوّلین امضا برای رعنا – 1396

سریال های تلویزیونی

● گمشده – 1389
● راز پنهان – 1391