خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

مرسانا

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,903
زمان حضور
1 روز 1 ساعت 36 دقیقه
نویسنده این موضوع
ادوین متولد 1 بهمن 1365 در شیراز، خواننده است

دانشجوی انصرافی رشته دندانپزشکی دانشگاه دبی می باشد، از ایران شروع به یادگیری موسیقی کرد و در دبی و آمریکا به بلوغ هنری رسید و حالا خواننده صاحب نامی است

علاقه ادوین به موسیقی از 10 سالگی با نواختن گیتار شروع شد و از 13 سالگی با یادگیری پیانو حرفه ای تر ادامه یافت و کم کم به سمت موسیقی پاپ و R&B رفت

در 16 سالگی به علت قوانین سختگیرانه نتوانست آلبوم خود را کامل کند

ادوین بعد از تحصیلات مدرسه در شیراز برای ادامه تحصیلات دانشگاهی به امارات رفت و حدود 4/5 سال دنداپزشکی خواند و در کنار آن به فعالیت موسیقی خود ادامه داد

در نهایت بین موسیقی و دندان پزشکی، موسیقی را انتخاب کرد

زمان دانشجویی در هتل مرودین دبی به زبان های عربی، انگلیسی، اسپانیایی و فارسی خوانندگی می کردم، یک روز فیلمی که دوستم از اجرایم گرفته بود را به شهبال شب پره فرستادم و از آنجا ارتباطم با او شکل گرفت

شهبال بعد از دیدن اجرایم گفت تو از الان خواننده بلک کتس هستی و هر زمان به آمریکا آمدی بیا و شروع کنیم، 4 سال بعد در اواخر سال 2012 به آمریکا مهاجرت کردم و وارد این گروه شدم

بیوگرافی ادوین | خواننده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مرسانا

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,903
زمان حضور
1 روز 1 ساعت 36 دقیقه
نویسنده این موضوع
ادوین از اوخر سال 2012 وارد گروه بلک کتس شد و 4 سال موفق در این گروه را سپری کرد و در نهایت 4 سال بعد در سال 2016 از این گروه جدا شد و به فعالیت مستقل خود ادامه داد

موسیقی بصورت استعداد ارثی از پدرم به من رسیده است، وقتی 4 ساله بودم با حمایت پدر، خواندن را شروع کردم و این جایگاه الان رو بدهکار او هستم

کلا در خانواده از بچگی همراه با زبان اولم که فارسی بود، انگلیسی صحبت می کردیم، برا همین در شیراز مدتی در موسسات و دانشگاه شیراز مدرس زبان بودم

بصورت شانسی در زمان ورود به آمریکا نامش را در مسابقه استعداد یابی خوانندگی The X Factor ثبت نام کرد و در کمتر از یک روز حضورش در مسابقه تایید شد

او در تست اول از بین 1000 نفر 40 ام شد و در تست دوم از بین 40 نفر جز 4 نفر منتخب مجوز ورود به مسابقه را گرفت اما به علت تداخل حضورش در بلک کتس از مسابقه انصراف داد

ادوین هنوز ازدواج نکرده و مجرد زندگی می کند

آهنگ سخت و آهنگ مبهم را بیشتر از دیگر آهنگام دوست دارم

آهنگ مبهم را بخاطر اینکه اولین آهنگم بود که با آن وارد گروه بلک کتس شد و آهنگ سختر هم اولین آهنگی بود که وقتی وارد آمریکا شدم نوشتم

ادوین حالا در کنار موسیقی، یک مدل نیز می باشد

بیوگرافی ادوین | خواننده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

SelmA

گوینده برتر رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
مدیر تالار انجمن

امتیاز واکنش
42,208
زمان حضور
111 روز 14 ساعت 24 دقیقه