خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

آیدا رستمی

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
30,829
زمان حضور
59 روز 23 ساعت 14 دقیقه
نویسنده این موضوع
shabnam-nematzadeh-photokade-com-2.jpg
بیوگرافی شبنم نعمت زاده

شبنم نعمت زاده متولد 1349 در تهران، فعال اقتصادی است

فارغ التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه شهید بهشتی در سال 1375 می باشد، از کارهای هنری شروع کرد سپس به واردات دارو رسید و حالا متهم مالی می باشد

خانواده

شبنم دختر بزرگ محمدرضا نعمت زاده (وزیر سابق) است

سه خواهر دیگر نیز دارد که مشهورترین آنها زینب نعمت زاده می باشد، مادرش مریم بختیار کارمند آموزش پرورش است که همگی حالا در چندین شرکت سهام دار هستند

آقای محمدرضا نعمت زاده از وزرای دولت محمد علی رجایی، اکبر هاشمی رفسنجانی، سید محمد خاتمی و حسن روحانی و در دولت احمدی نژاد نیز معاون وزیر نفت بودshabnam-nematzadeh-photokade-com-5.jpg

می گوید بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه در سال 1375 تا 1380 با اینکه پدرم وزیر بود ولی 5 سال بیکار هیچ کاری نداشتم و مشغول انجام کار هنری بودم

در سال 79 – 89 از طریق یکی از دوستانم مشغول شدم و داروخانه ای را راه اندازی کردم، عصر ها ویزیت مطب به مطب می رفتم و بعد از ظهر داروخانه بودم

شرکت داروسازی از سال 88

در سال 88 با تاسیس یک شرکت دارویی مجوز واردات انواع مکمل و دارو را گرفت، می گوید از طریق صرافی های خرید کردم و تابحال ارز دولتی دریافت نکرده ام

با حضور در مناقصات و پیشنهاد قیمت مناسب برنده می شدم و تابحال تخلفی نکردم

شهرت با ویلای مشهور

اما شهرت شبنم نعمت زاده از سال 97 با ویلای جنجالی خود شروع شد این ساختمان که در هر طبقه مجوز 160 متر داشت اما بدون توجه به قانون 500 متر ساخته بود

در نهایت طبق کمیسیون ماده 100 حکم تخریب بخشی های از ویلا در منطقه لواسان صادر شد، این اولین باری بود که نام این خانم سر زبان ها افتا
د
shabnam-nematzadeh-photokade-com-3.jpg

بیوگرافی شبنم نعمت زاده | فعال اقتصادی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

آیدا رستمی

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
30,829
زمان حضور
59 روز 23 ساعت 14 دقیقه
نویسنده این موضوع
مرداد ماه 97 کشف یک انبار دارو متعلق به شرکت خانم نعمت زاده جنجالی شد او مدعی شد این انبار محل نگهدرای داروهای تاریخ مصرف گذشته بوده و اداره کل دارو مطلل بوده است

با این حال شهریور 97 سخنگوی سازمان تعیزیات از دستگیری شبنم نعمت زاده بخاطر احتکار دارو و قاچاق خبر داد، او اعلام کرد انبار دارو معدود شده و موضوع قاچاق هم به دادسرای کرج رفته است

اما در نهایت دادستان عمومی کرج اعلام کرد این خانم اصلا احضار نشده که بازداشت شود اما تعزیرات تایید کرد که وی بعلت عدم تامین وثیقه 400 میلیاردی راهی زندان شده است !

حضور در چندین شرکت

خانم نعمت زاده می گوید دست راست پدرش بوده و در شرکت های توسعه و تجارت نعمت و توسعه و تجارت هرمزان فعالیت می کرده است

طبق گزارش عصر شهروند : شرکت رسا فارمد، آدونیس طب، توسعه دارویی رسا و توسعه تجارت نعمت٬ بخشی از شرکت های اقماری خانواده نعمت زاده است

در این شرکت ها شبنم در کنار خواهرش (زینب) و مادرش (مریم بختیار) مدیریت آن ها را عهده دار است

shabnam-nematzadeh-photokade-com-4.jpg

در نهایت خانم نعمت زاده 17 شهریور 98 بعلت اتهامات زیر دستگیر شد

مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در امر توزیع مایحتاج عمومی (دارو) به منظور ایجاد انحصار و اخلال در نظام تولیدی کشور از طریق تخلف از تعهدات مربوط در قبال تامین کنندگان دارو با علم به موثر بودن اقدام‌ ها در ضربه به نظام جمهوری اسلامی ایران منجر به کسب منفعت

مشارکت در اخلال در نظام توزیع دارویی کشور، فعالیت غیرمجاز در شبکه دارویی استان البرز از طریق ایجاد موسسه پزشکی در استان مزبور بدون مجوز وزارت بهداشت

نگهداری غیرمجاز دارو (قاچاق) بدون انجام تشریفات قانونی و .. از جمله اتهامات وی می باشد

این یک امتحان الهی است

دختر وزیر در جریان دادگاه خود با رفع اتهامات از خود گفت خدا را شکر می کنم و اینکه الان هم در این جایگاه قرار گرفته ام را بخشی از امتحان الهی می دانم

پدرم دخالتی نداشت

پدر من هیچ دخالتی در کار نداشته است و نه در کار من، نه در تحصیل و نه در زندگی و پدرم هیچ نقشی نداشته است، اگر هم کسی در زندگی او نقش داشته من بوده‌ ام

صنعت پتروشیمی بعد از انقلاب توسط پدر من متحول شد و او سعی در تسهیل راه پتروشیمی داشت و منطقه آزاد ماهشهر را به رونق رساند و هیچ انتفاعی از این کار نبرد

پدر من هیچ مالی را به دست نیاورده است

shabnam-nematzadeh-photokade-com-6.jpg

من همواره به سیستم دارویی کشور بدون هیچ چشم داشتی کمک کردم و مال اندوزی نداشته ام و نخواستم از سرمایه کشور استفاده کنم.

فاکتورهای صوری توسط وزارت اطلاعات کشف شده اند و من از آن‌ها خبر نداشتم؛ در سیستم نبودم و بسیاری از اتفاقات را کارمندان برای من توضیح می‌دادند؛

من اسم و تجربه خود را روی زمین نمی‌گذارم و باید مشکلات را حل و جبران کنم

وضعیت مالی بخاطر ارث

وضعیت ما از نظر خانوادگی مشخص شد و بیشتر بحث ارث خانوادگی است

پدر و مادر پدرم کبریت‌ سازی تبریز را داشتند و پدر خودشان هم چراغ توریه‌ ای قدیمی را راه‌اندازی کرده بودند. من نمی‌ توانم خیلی چیزها را بگویم چون مردم باور نمی‌ کنند

حضور با چادر

رئیس شبعه سوم دادگاه در مورد حجاب متهم گفت :

وی در زمانی که کیفر خواست نیز ابلاغ شد با چادر بود و امروز نیز با چادر حاضر شده و الزامی نداریم اگر بخواهند با مانتو هم حاضر شوند باز ایرادی نداریم

بیوگرافی شبنم نعمت زاده | فعال اقتصادی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا