خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

مرسانا

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,903
زمان حضور
1 روز 1 ساعت 36 دقیقه
نویسنده این موضوع
آرتورو ویدال با ملیت کشور شیلی، 32 سال (22 مه 1987) سن دارد، قد او 180 سانتی‌متر می‌باشد. آرتورو ویدال به عنوان هافبک برای تیم خود بازی می‌کند و از پای راست خود به خوبی بهره می‌گیرد .
این بازیکن در حال حاضر با شماره 22 برای تیم فوتبال بارسلونا بازی می‌کند.
آخرین بازی آرتورو ویدال برای تیم فوتبال بارسلونا مقابل تیم اوساسونا می‌باشد. این بازی با نتیجه اوساسونا (2 - 2) بارسلونا به پایان رسید. آرتورو ویدال در این مسابقه 8 دقیقه بازی کرد.

خانواده

ویدال در یک خانواده از طبقه کارگر در سانتیاگو شیلی متولد شد، پدرش آراسمو و مادرش خواکولینا هر دو اهل شیلی هستند و چهار برادر دارد که خودش دومین فرزند خانواده است

وضعیت زندگی سخت

در کودکی شرایط بسیار سختی در خانه داشتیم، مادرم مجبور بود که هر روز برای پر کردن شکم ما کار کند من هم در حالی که تنها 13 سال سن داشتم مجبور بودم کار کنم
اگر روزی کار نمی کردم در منزل چیزی برای خوردن نداشتیم، برای خوابیدن تنها یک اتاق داشتیم و برای گرم کردن آن همگی مجبور بودیم کنار هم بخوابیم

شروع فوتبال حرفه ای

استعداد فوتبالی اش توسط عمویش کشف شد و در نوجوانان باشگاه ملیپیا سپس تیم کولوکولو بازی کرد، او از سال 2005 در 18 سالگی به بزرگسالان باشگاه کولوکولو پیوست و تا سال 2007 در این تیم بود

از بایر لورکوزن تا بارسلونا

در سال 2007 با قرار داد 4 ساله به بایر لورکوزن رفت و در 117 بازی 15 گل بثمر رساند، از سال 2011 تا 2015 در یوونتوس دوران طلایی سپری کرد و در 124 بازی 35 گل هم زد
در سال 2015 با قرارداد 3 ساله به بایرمونیخ رفت و در نهایت سال 2018 به بارسلنا پیوست

هیجان زده ام

حضور در بارسلونا یک رویا است، از بازی در کنار لیونل مسی، سوارز، بـ*ـو*سکتس و سایرین هیجان زده‌ ام، به مادرم قول دادم بهترین باشم و حالا در بهترین تیم دنیا هستم

موفقیت در تیم ملی

آرتور از سال 2006 وارد تیم ملی زیر 20 سال شیلی شد و در 14 بازی 8 گل نیز زد، او یک سال بعد سال 2007 به تیم بزرگسالان رفت و تاکنون با 105 بازی 26 گل نیز زده است

ازدواج و همسرش

ویدال در سال 2009 ماریا ترزا متیوس وارد ارتباط عاطفی شد
ثمره این ازدواج یک دختر بنام الیزابتا و یک پسر بنام آلونسو می باشد، مراسم مجلل ازدواج این زوج سال 2014 با مهمانان شاخصی از جمله خانم میچل باچله رئیس جمهور شیلی برگزار شد

تصادف رانندگی

در سال 2015 نیز قبل از آغاز مسابقات کوپا آمریکا که در نهایت به قهرمانی شیلی انجامید با خودروی فراری خود تصادف کرد اما صدمه ای به کسی نرسید
او در یک نشست خبری با چشمان گریان گفت پیشیمانم

بیوگرافی آرتورو ویدال | فوتبالست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

LIDA_M

کاربر حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
20,422
زمان حضور
78 روز 19 ساعت 52 دقیقه

بیوگرافی آرتورو ویدال | فوتبالست

shape1