خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

آیا از اخبار زیبای انجمن ما رضایت کامل دارید؟!

• مجموع رای دهندگان
    38

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
خبر جدید: یک فرانسوی فوق العاده مسلط به دستور زبان فارسی در چت روم انجمن!

بخدا قسم من تقصیری ندارم، انگار اخبار امشب به یکباره چندین برابر شدند.

لحظاتی پیش کاربر مرسل در چت روم حضور یافت و تقاضای مدیریت را کرد. سپس گفت که از عضویت پشیمان گشته و قصد خروج دارد. هر شخصی که به وی کمک می کرد فضول خوانده شده و به وی لقب مبارک جن (خدایا از ما بهتران امشب سراغمان نیایند صلوات) را اعطا می کرد.

وی خویشتن را فرانسوی خوانده و می فرماید که "جای این رمان ها چرت پرت برید دو تا کتاب معلوماتی بخوانید نشسته هستید هی کتاب ها میکنید که دختر کلی خشونت میشه بعد هنوز مثل کلاغ پسر راه دوست داره این که اثر هنری نیست"

گفته شده تعدادی از رمزشکنان سازمان nsa امریکا در هنگام شکستن رمز این سخنان جان سپرده اند که روحشان شاد. آن ها که رمز شکن بودند و نفهمیدند چه شد، ما نیز نفهمیدیم. از جمله جملات گهربار ایشان می توان به "شما ها بیکاری که میاید اینجا
از هر دقیقه تان استفاده کنید نه که بیاید اینجا مهین شهین میکنید" نیز اشاره کرد. نکته ی آموزشی اینجاست که در فرانسه نیز می توان به حضور شهین و مهین اشاره کرد و فهمید که این اسامی تا چه حد محبوب هستند. بر ما باد استفاده ی دوباره از این اسامی.

اخبار تکمیلی اعلام خواهد شد.

پ.ن: کاش سیستم ثبت نام انجمن مجهز به مجنون سنج شود.
متاسفانه اطلاعات زیادی از هویت اصلی این موجود به دستمان نرسید. عده ای حدس می زنند که وی آدم فضایی بود و بعضی دیگر گفتند که شاید 'در فضا' بود که نظر دوم متحمل تر است.
بعد از خداحافظی این موجود عجیب با ما، فردوسی بار دیگر زنده شد و در وصف پارسی اشعار غمناکی خواند و دوباره جان سپرد. روحت شاد شاعر پر آوازه

•°• شبکه ی خبری 98 نیوز •°•

• قهقهه
Reactions: Elaheh_A، . faRiBa .، The Black Queen و 16 نفر دیگر

~elнa_м~

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,871
زمان حضور
46 روز 19 ساعت 38 دقیقه
به گزارش جدید رمان۹۸ نیوز

!سوالی از هم وطنان عزیز مطرح شد!
ما افتخار کنیم به انها یا آنها به ما؟؟؟
طبق سخنان مرجع اسلام این یک چت جاوید بود که افتخاری بس برای ملت شریف استان فضایی ها اعلام گشت و ما ملت شریف رمان ۹۸ زین پس میتوانیم با غرور و تولید ملی و زبان ملی خود در جای جای کشور های. پهناور با شهین مهین شناخته شویم

پ.ن :زین پس با افتخار تمامی شهروندان انجمن قادر به تغییر یا اضافه
پیشوند شهین و مهین به اسم خود در اداره ی ثبت و احوال رمان ۹۸ خواهند بود

آخرین ویرایش:
  • قهقهه
Reactions: Elaheh_A، . faRiBa .، The Black Queen و 17 نفر دیگر

~elнa_м~

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,871
زمان حضور
46 روز 19 ساعت 38 دقیقه
با شما هستیم با اخبار چاشتگاهی انجمن رمان ۹۸
(راستش معنی دقیق چاشت رو نمیدونم:/ولی میدونم قدیمی ها ازش فیض میبردن)

پرده برداری از سخنانی که دیشب رسوایی ببار اورده اند !!!!؛؛
در گذشته و حال و آینده شنیده ایم. می شنویم و خواهیم شنید که موجودات عجیبی به نام آقایان از هیچ اشتراک و کمکی به دوستان خود دریغ نمی کنند و در مسافرت ها و هر کجا که بتوانند میگویند
ممد من مسواک نیوردم داری یکی بدی!!؟
ممد نیز پاسخ میدهد اره داداش بیا اینو اومدنی مامانم گذاشت تو ساکم زنم که داشت لایو می‌گرفت خدا این مامانامون رو واسمون حفظ کنه
بعله جان در جانشان کنیم مادر پرست هستن ولاغیر !
اینک حاظر به اشتراک فرشته های خود گشته اند البته باز هم لازم به ذکر است از بس دستشان به دخترا نرسیده سیم های مغز نیز اتصالی کرده اند... و الا مملکت جمهوری اسلامیست در اقدامی جوانمردانه مدیریت سایت از حقوق همسر آینده خود دفاع کرده و فرمودند
امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد عروسی ایشان باشیم و تمامی دوستان عزیز از جمله خودم به صرف کاربر ویژه ی انجمن شدن دعوت شویم
باشد که رستگار باشیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • قهقهه
Reactions: Elaheh_A، parädox، . faRiBa . و 17 نفر دیگر

~elнa_м~

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,871
زمان حضور
46 روز 19 ساعت 38 دقیقه
هشدار
با اشباع افراد متفرقه روبه رو میشویم
الهام مدیر بازنشسته هستم در این اخبار که مختص رمان ۹۸ میباشد همراه شما
سر خط خبر ها
+ تمامی شهروندان عزیز مراقب خود باشند
و خطر اشباع فضایی ها در انجمن
+مشکلاتی که این بار به علت عدم. فی لتر. ینگ. انجمن دامن مدیران و سـ*ـیاست مداران شهر ۹۸ را گرفت
+احضار شدن معاون دیپلماسی شهر ۹۸ به پلیس فتا

و اینک مشروح خبر ها
تمامی افراد جامعه مراقب خود باشند خطرات تبرم و گرانی این بار باعث کوچ کردن فضایی ها به شهر ۹۸ شد سخنگوی انجمن رمان ۹۸ خاطر نشان کرد مردم نگران گرانی قلم و کاغذ و نرم افزار ها جهت پست گذاری نباشند ما برای دو برابر جمعیت تا سال دیگر ذخیره منابع داریم

معاون دیپلماسی شهر اینبار به علت گمانه زنی فرمانداران شهر های دیگر به پلیس فتا دعوت شد
شهروندان از خانه ی ایشان تا مرکز پلیس فتا فرش قرمزی گشوده اند تا این بانوی قرمز پوش زیبا را راهنمایی کنند:) گفتنیست وی پس از گذشت ده ثانیه آزاد گردید:). و از اتهام مبرا گشت

رییس جمهور شهر اعلام کرد این بار تحریم مملکت شریف رمان ۹۸ به علت آن است که مای بدبخت بیچاره فلک زده ی زیر خط فقر همراه بقیه ی انجمنا فی لتر نشدیم و پاکدامنی پیشه کردیم به جای .......... نوشتیم در حصار دستانش گم شدم طعم لعل های قرمزش را مزه مزه کردم ولی بازم گفتن بیاین همرنگ جماعت شید شما هم:/ ما هم قبول کردیم:/
وی همچنین افزود در شبانه روز مراقب رفت آمد خود در تالار های مختلف باشید
به قول معروف اهسته بروید آهسته بیایید زیرا توسط جمهوری های دیگر مورد تهدید جنگ و فیل ترینگ قرار گرفته ایم

ممنون از اینکه به همراه چشمانتان اخبار هارو گوش کرده اید خدانگدار

آخرین ویرایش:
  • تشویق
Reactions: Elaheh_A، . faRiBa .، The Black Queen و 11 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
متن خبر: مونث یا مذکر؟!

به اطلاعتان می رسانم که هر کس فکر می کرده کاربر _MAHAN_ پسر است و روی وی کراش زده بوده سخت در اشتباه است و باشد که دیگر از این اشتباهات خنده دار نکند و از روی عکس پروفایل و اسم کاربری عاشق نشود.

همچنین گفته شده یه نفر (گفتن سانسورش کنم) یه کراشی زده بوده رو این بنده خدا نافرم! البته شخص سانسور شده ی ما حق دارد، داستان کوتاه ماهان را من هم خواندم و با اینکه میدانستم دختر است روی او کراش زدم :)))))

بعد از این ماجرا چنان شک و تردیدی در انجمن نازل شده که همگان با دیده ی شک به دوست خود می نگرند و سوال داغ این روزها شده: تو دختری یا پسر؟!
حتی خود بنده نیز با وجود عکس پروفایلم از بازیگر گرانقدر، 'رابرت د نیرو' به خودم شک کرده ام که نکند پسر باشم. البته خیالتان تـ*ـخت، من اگر مذکر بودم و انقدر کاریزماتیک تشریف داشتم الان در انجمن نبودم؛ من را روی هوا برده بودند. :|

پ.ن: حواستان باشد که اسم متین هم برای دختر و هم برای پسر استفاده می شود. با دیدن کاربری با این نام حتما جنسیت وی را از او سوال کنید تا این مدلی شکست عشقی نخورید

آخرین ویرایش:
  • قهقهه
Reactions: Elaheh_A، . faRiBa .، The Black Queen و 21 نفر دیگر

~elнa_м~

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,871
زمان حضور
46 روز 19 ساعت 38 دقیقه
خبر فوری
به گزارشی که هم اکنون بدستمان رسید
خانوم @نگار1373. . طی جدال های فراوانی که با صدا و سیمای کشوری ۹۸ داشتند موفق به اخذ قرارداد سالیانه ی خبرنگاری شبکه ی اخبار ۹۸ شدند (شبکه ی ۶ معروف خودمون)
گفتنیست کشور رمان ۹۸ بدلیل جنگ از دادن حقوق و مزایا به این بانوی خوش صدا خودداری کرده و ایشان با حجم نت و از جیب خود و در راه اصلاح جامعه رمان۹۸ دست به این اقدام خداپسندانه زده اند.
به ایشان صمیمانه تبریک می گوییم:)

نگار 1373

• خنده
Reactions: Elaheh_A، . faRiBa .، The Black Queen و 15 نفر دیگر

~elнa_м~

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,871
زمان حضور
46 روز 19 ساعت 38 دقیقه
انجمن رمان ۹۸ یا کنکور ۹۹؟
به گزارشی که هم اکنون طبق سرشماری افراد و خانوار های کشور۹۸ بدستمان رسید متوجه شدیم که بیش از ۹۵ درصد جمعیت کشور نیروی های جوانی هستند که در معرض بحران کنکور ۹۹ قرار گرفته اند
بنابراین قرار است طرحی دو فوریتی در مورد لغو اسم انجمن رمان ۹۸ به انجمن کنکور ۹۹ بعد از ظهر امروز روز ۱۲ مرداد ۹۹ در کمیسیون ۹۸ مورد بررسی و رای گیری قرار گیرد
گفتنیست جمع بیشماری از موافقان با این طرح منتظر اخبار عصر گاهی می‌باشند:)
و من الله توفیق
الهام

• خنده
Reactions: Elaheh_A، parädox، . faRiBa . و 12 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
خبر فوری
به گزارشی که هم اکنون بدستمان رسید
خانوم @نگار1373. . طی جدال های فراوانی که با صدا و سیمای کشوری ۹۸ داشتند موفق به اخذ قرارداد سالیانه ی خبرنگاری شبکه ی اخبار ۹۸ شدند (شبکه ی ۶ معروف خودمون)
گفتنیست کشور رمان ۹۸ بدلیل جنگ از دادن حقوق و مزایا به این بانوی خوش صدا خودداری کرده و ایشان با حجم نت و از جیب خود و در راه اصلاح جامعه رمان۹۸ دست به این اقدام خداپسندانه زده اند.
به ایشان صمیمانه تبریک می گوییم:)

نگار 1373
اخبار تکمیلی را به عرضتان می رسانم:

اونجا دعوا شد گفتم جمع کنید بابا با این اخبار کج و ماوجتون همش یا درباره ی جنگه یا درباره ی جمال خاشقچی یا حمید معصومی نژاد از رم!
بعد از حرف های گهربار من مردانی با هیکلهای بسیار گولاخ و چارشانه در آن جا ظاهر گشته و یک عدد گونی مخصوص گچ به بنده نشان دادند و فرمودند که ابعاد و اندازه ی آن کاملا با قد و هیکل من برابری می کند و در صورتی که زبان در کام خویش فرو نبرم خودم را در آن فرو می برند.

چنین شد که من از گونی دوری کرده و با زبانی در کام فرو برده در خدمت شما خواهم بود و پولی هم بابت چیزی نخواهم گرفت :))) و خلاصه که جمالی خاشی وی لاو یو :)))

• خنده
Reactions: Elaheh_A، . faRiBa .، The Black Queen و 10 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
متن خبر: چرا رفتی چرا من بی قرارم؟!

امروز در حرکتی ناگهانی و اتفاقی و ناگوار و ترسناک و یهویی و یه دفعه ای و... انجمن قطع شده و بپرید و برفت. تمام اعصا دچار ریزش اعضا و جوارح بدن گشته و دنیا بر همگان تیره آمد.

نویسندگان اعم از داستان نویس و دلنوشته نویس زهره ترک شده که وای مای گاد آیا نوشته هایم که بکاپ نگرفته بودم بر فنا رفت؟! و همه "یا حضرت ف*لتر" گویان و "یا حسرتا" گویان سر به بیابان های مجمع الجزایر متروکه نهادند.

نگران نباشید، چیزی بر فنا نرفته و اوضاع بر وفق ایرج است (مراد رفته مرخصی نیستش). کسی از چگونگی این اتفاق مطلع نیست و ما نیز نمیدانیم چرا و چگونه چنین شد که شد آن چه شد. به محض دریافت اطلاعات کامل تر، در اخبار تکمیلی دلیل این اتفاق را به سمعتان خواهم رساند.

پ.ن: نویسندگان تنبل اوف بر شما، همینک برخاسته و از نوشتگان خود بکاپی تهیه کرده و در گنجه از آن نگهداری نمایید. حادثه در کمین است!

آخرین ویرایش:
  • قهقهه
Reactions: Elaheh_A، . faRiBa .، The Black Queen و 12 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
متن خبر: چرا رفتی چرا من بی قرارم؟!

امروز در حرکتی ناگهانی و اتفاقی و ناگوار و ترسناک و یهویی و یه دفعه ای و... انجمن قطع شده و بپرید و برفت. تمام اعصا دچار ریزش اعضا و جوارح بدن گشته و دنیا بر همگان تیره آمد.

نویسندگان اعم از داستان نویس و دلنوشته نویس زهره ترک شده که وای مای گاد آیا نوشته هایم که بکاپ نگرفته بودم بر فنا رفت؟! و همه "یا حضرت ف*لتر" گویان و "یا حسرتا" گویان سر به بیابان های مجمع الجزایر متروکه نهادند.

نگران نباشید، چیزی بر فنا نرفته و اوضاع بر وفق ایرج است (مراد رفته مرخصی نیستش). کسی از چگونگی این اتفاق مطلع نیست و ما نیز نمیدانیم چرا و چگونه چنین شد که شد آن چه شد. به محض دریافت اطلاعات کامل تر، در اخبار تکمیلی دلیل این اتفاق را به سمعتان خواهم رساند.

پ.ن: نویسندگان تنبل اوف بر شما، همینک برخاسته و از نوشتگان خود بکاپی تهیه کرده و در گنجه از آن نگهداری نمایید. حادثه در کمین است!
اخبار تکمیلی:

اینجانب هم اکنون یک چشم بسته و یک چشم نیمه باز دارم و با پررویی تمام بیدار هستم، باشد که عبرت همگان شود (ربطش را خودتان بیابید)

معاونت سایت !Shîma! به خبر قبلی با ایموجی پوکر به آن واکنش نشان داده و من را در چت روم عمومی تگ نموده و فرموده: چیز خاصی نشده بود انتقال سرور و تغییر ساختار داشتیم! همین...

پس ای ملت بدانید و اگاه باشید که این بار دیگر اوضاع بر وفق مایکل است (مراد رفته اسمش رو عوض کرده از این خارجکیا گذاشته) و شما می توانید با خیال آسوده به تنبل بازی هایتان ادامه داده، از نوشتگان خود بکاپ نگیرید و بدانید که جای آن ها امن بوده و راحت سر بر بالش بگذارید.

• خنده
Reactions: Elaheh_A، . faRiBa .، The Black Queen و 9 نفر دیگر
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا