خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

رمان تخیلی

1. Tucangirl7

رمان تعهد تاریک | مریم زاری کاربر انجمن رمان ۹۸

نام اثر: تعهد تاریک | [Dark Promise [Between Worlds, Book 1 نویسندگان: جولیا کرین - تالیا جاگر مترجم: مریم زاری ژانر: تخیلی خلاصه: آزورا یک مادر بود و فرزند خود را خیلی دوست داشت. علامت تولد ستاره مانند دخترش، که در کنار چشم راست او بود، نشان می‌داد که دخترک یک پری آرورین است. پری‌های آرورین...
  2. Number one

در حال تایپ رمان ناقوس‌نواز | Number one و hanane.h.f.z کاربران انجمن رمان ۹۸

نام رمان: ناقوس‌نواز نام نویسندگان: Number one و hanane.h.f.z نام ناظر: YeGaNeH ژانر: فانتزی، تاریخی، تخیلی خلاصه: دلی را می‌آزاریم؛ مورچه‌ای زیر پا، لِه می‌کنیم؛ استخوانِ عشق را می‌شکنیم؛ غافل از آنچه زیرِ پوستِ انسان بودن، جاری‌ است. بی‌توجه به عمل و عکس‌العملی که سخت با قواعد دنیایمان گره...
  3. هلیا

در حال تایپ رمان تقارن آب و زمان | هلیا کاربر انجمن رمان ٩٨

نام رمان: تقارن آب و زمان نام نویسنده: هلیا ژانر: علمی-تخیلی نام ناظر: mohadese22 خلاصه: در ابتدای کار، وقتی که تنها به عنوان یک اتفاق کوچک و دور از ذهن بود، کسی باورش نمی‌کرد! اما بعد از مدتی، آنقدر بزرگ شد که جلوگیری از آن به هیچ عنوان راحت نبود. خیلی از دریچه‌ها بسته شد و بسیاری از رسومات...
  4. دلارام راد

در حال تایپ رمان دختر ناتور | دلارام راد کاربر انجمن رمان ٩٨

به نام خالق قلم که هر چه دارم از اوست. نام رمان: دختر ناتور نویسنده: دلارام راد ناظر: ~ZAHRA~ ژانر: فانتزی، عاشقانه خلاصه: اون‌ها وجود دارند، وجود خارجی، من اون‌ها رو می‌بینم؛ بوها‌شون رو حس می‌کنم حتی لمس‌شون می‌کنم! اگر شما‌ هیچ کدوم رو نمی‌بینید، دلیل بر متوهم بودن من نیست، شاید شما درک...
  5. _MAHAN_

در حال تایپ رمان تراشه‌های ذهول | ماهان کاربر انجمن رمان ۹۸

نام رمان: تراشه های ذهول نام نویسنده: ماهان کاربر انجمن رمان ۹۸ ناظر: YeGaNeH ژانر: علمی-تخیلی، معمایی، عاشقانه خلاصه: اسم من کارلا بایت است. از وقتی که یادم می‌آد، مدام کابوس می‌دیدم. در دوره‌ای کابوس‌ها به قدری واقعی و وحشتناک شدند که روی کارم تاثیر بدی گذاشتند. آدم‌هایی که دچار مشکل من...
  6. در حال تایپ رمان سایه‌ی ققنوس | black gril کاربر انجمن رمان ۹۸

بهترین انجمن رمان نویسی/دانلود رمان جدید *به نام تک نوازنده‌ی چنگ هستی* نام رمان: سایه‌ی ققنوس(فونیکس،جلد اول) نام نویسنده: فائزه میردادیان نام ناظر: ^ ناریــــــــن ^ ژانر: فانتزی، عاشقانه خلاصه: دختری به ظاهر معمولی که طی شرایطی پیچیده و عجیب به شخصیت درونی خودش پی می‌بره؛ اما این تازه شروع...
  7. FatiShoki

در حال تایپ رمان دنبالم بیا | FatiShoki کاربر انجمن رمان ٩٨

نام رمان: دنبالم بیا (Follow me) سطح رمان: برگزیده نویسنده: FatiShoki کاربر انجمن رمان 98 (فاطمه شکرانیان) ژانر: ترسناک ناظر: ~fatemeh.b~ خلاصه: همه چیز از یه فیلم ترسناک شروع شد. بعدش همه فکر کردن توهم زدم ولی قسم می‌خورم همه‌اش واقعیت بود. نمی‌دونم من تو فیلم بودم یا فیلم تو دنیای واقعی‌ام...
  8. !MeŁłКa ƝasłƦłaƝ!

در حال تایپ رمان جنگل مولان | !MeŁłКa ƝasłƦłaƝ! کاربر انجمن رمان ۹۸

***بسم‌الله*** نام رمان: جنگل مولان نام نویسنده: ملیکا نصیریان کاربر انجمن رمان 98 نام ناظر: marjan.h ژانر: فانتزی خلاصه: پدر و مادر مارگارت اَندِلسون تصمیم می‌گیرند او را به شهر ببرند، چون فکر می‌کنند مارگارت به جنگل و پدربزرگ بیش از اندازه وابسته است و این موضوع مانع پیشرفت اوست؛ اما احساس...
  9. فریان

در حال تایپ رمان قهرمان‌ها هرگز نمی‌میرند | علی آبانی کاربر انجمن رمان ۹۸

نام رمان: قهرمان ها هرگز نمیمیرند نام نویسنده: علی عابدی نام ناظر: marjan.h ژانر: فانتزی، عاشقانه، معمایی خلاصه رمان:ظلم و ستم بر جهان سایه افکنده، مردم در فلاکت و بدبختی زندگی می‌کنند و دنیا به منجلابی از فساد بدل شده. فرمانروایان فکر عیشند و مردم در عذاب. در این میان از پس ناامیدی و یأس،...
  10. Narges_Alioghli

رمان الگیدا (پنجگانه‌ی لوآلندز) | Narges_Alioghli کاربر انجمن رمان ۹۸

به نام آنکه من و تو هر دو می‌پرستیم، آنکه به جسم روح و جان و به ذهن اندیشه و خیال بخشید؛ خدا نام رمان: الگیدا (پنجگانه‌ی لوآلندز) نام نویسنده: نرگس علی اوغلی نام ناظر: elahe_naz ژانر: فانتزی، عاشقانه خلاصه: قرن‌ها پیش، ساحری قدرتمند چشم از جهان فروبست. روحش که جسم مادی را ترک کرد چیزی بود که...
  11. !MeŁłКa ƝasłƦłaƝ!

در حال تایپ رمان هیولای رایانه‌ای | ملیکا نصیریان کاربر انجمن رمان 98

٭★بسم الله★٭ نام رمان: هیولای رایانه‌ای نام نویسنده: ملیکا نصیریان نام ناظر: ~متینا کوثری~ ژانر: تخیلی، ترسناک خلاصه: رازی نهان از گذشته، که دنبال کردنش مساوی است با اتفاقات شومی که آینده‌ی سارا را تحت تأثیر قرار می‌دهد و او چیز های زیادی را فدای این سرپوش برداشتن از روی این راز شوم می‌کند...
  12. elnaź вαnσσ

در حال تایپ رمان الهه تلنگر | elnaź вαnσσ کاربر انجمن رمان۹۸

نام رمان: الهه تلنگر نویسنده: الناز حقیقی ناظر: SHADOW ویراستار: SHADOW ژانر: فانتزی، عاشقانه، تراژدی سبک: سوررئال خلاصه: خطای چه کسی بود؟ من تاوان کار چه کسی را پس دادم؟ پدرم؟ مادرم؟ خطایشان چه بود؟ تقصیر چه کسی بود؟ او؟ آری... تقصیر آن زن بود. آن زن لعنتی و... تنها یک تلنگر و جهان من...
  13. Narges_Alioghli

ویژه رمان۹۸ رمان الگیدا (لوآلندز) | Narges_Alioghli کاربر انجمن رمان 98

نام رمان: الگیدا (جلد اول پنجگانه‌ی لوآلندز) نام نویسنده: نرگس علی اوغلی سطح: ویژه ژانر: فانتزی، عاشقانه نام ناظر: SHADOW خلاصه: قرن‌ها پیش بود؛ شمار سال‌هایی که از آن ماجرا گذشته آنقدر زیاد است که فراموشم شده. به یاد ندارم چند صده گذشته؛ اما گویی که همین دیروز بوده باشد خاطرم هست که چگونه او...
  14. ~HadeS~

رمان زمزمه اهریمن (جلد اول 9101) | ~HadeS~ کاربر انجمن رمان 98

~به نام ایزد یکتا~ نام رمان: زمزمه اهریمن (جلد اول 9101) نام نویسنده: هادِس ژانر:معمایی، ترسناک سطح: ویژه ناظر: Asal_Zinati ویراستار: Ghazaleh.A خلاصه: من صداهای متعددی می‌شنوم، سکوت و صدا! دیوانه‌وار این چرخه ادامه داره. نمی‌دونم این کلمات اهریمنی از کجا سرچشمه می‌گیره؛ ولی قطعا کسی پشت این...
  15. SAEEDEH.T

ادبیات خیال پردازی

خیال‌پردازی گونه‌ای هنری است که جادو و دیگر اَشکال فراطبیعی را به عنوان عنصر اولیهٔ طرح و توطئه، درون‌مایه یا فضای داستان استفاده می‌کند. این‌گونه معمولاً توسط نگاه، حس و درون‌مایهٔ وسیع از کار اشخاص از گونه‌های علمی‌تخیلی و وحشت متمایز می‌شود، هر چند که این سه گونه نقاط مشترک بسیاری با هم دارند...
  16. در حال تایپ رمان نفرین (جلد اول) | zahra bagheri نویسنده انجمن رمان 98

انجمن رمان 98 | انجمن رمان نویسی نام رمان: نفرین نام نویسنده: zahra bagheri ژانر: فانتزی, تراژدی, عاشقانه ناظر: دونه انار خلاصه‌ی داستان: داستان پسری که پس از غیب شدن برادرش متوجه نفرین سیاهی می شود که خانواده اش را احاطه کرده و قصد گرفتن جانشان را دارد. شان، پسر ارشد خانواده پس از این اتفاقات...
  17. haniye anoosha

در حال تایپ رمان پریزاد خون | haniye anoosha کاربر انجمن رمان ۹۸

به نام خدا نام رمان: پریزاد خون نام نویسنده: haniye anoosha کاربر انجمن رمان98 ژانر: فانتزی ناظر: ~ZAHRA~ خلاصه: سپیتا زندگی خوب و آرومی داشت. ولی همه چی از تولد نوزده سالگیش شروع شد. وقتی ناخواسته به دنیایی رفت که هیچوقت در تصوراتش نمی گنجید و رازی کشف کرد که زندگیش تغییر داد، رازی به معنی...
  18. !Shîma!

✌پرطرفدار رمان طغیان تاریکی (جلد دوم خیزش تاریکی) | ! Shîma ! کاربر انجمن رمان ۹۸

و درود! به اصرار عشقم @نگار 1373 و مشورت با @! ~ ĄŁÎ ~ ! تصمیم به انتشار و نوشتن اختصاصی این رمان برای انجمن رمان ۹۸ گرفتم! امیدوارم همه معنی اختصاصی رو بفهمند و این رمان رو هیچ کجای دیگه نبینم و الکی وعده‌ی نوشتنش یا کپی غیر قانونیش نباشه! کپی و هر گونه استفاده از این رمان شرعاً حرامه و پیگرد...
  19. آیدا رستمی

در حال تایپ رمان مرگی که به من زندگی بخشید | آیدا رستمی کاربر انجمن رمان 98

نام رمان: مرگی که به من زندگی بخشید! نام نویسنده:آیدا رستمی ژانر: معمایی، تراژدی، عاشقانه ناظر: Melika Nasirian خلاصه: مرده بودی، مرده بودم ولی، به من زندگی بخشیدی! من با توی مرده، زنده ام و بی تو، دیگر نیستم! بویت، مرا دیوانه و هوشیار کرد! زندگی بی تو و بویت، دیگر معنی ندارد... خدایا می دانم...
  20. !Shîma!

در حال تایپ جهنم تو را می‌خواهد | !Shîma! کاربر انجمن رمان ۹۸

جهنم تو را می‌خواهد نویسنده: es_shima ژانر: تخیلی، اجتماعی، طنز خلاصه: به دلیلی نا معلوم شکافی بین دنیای ما و جهنم ایجاد شده و راه، در ساعاتی خاص، باز است... توجه: به دلیل مشغول بودن و رمان های در حال تایپ و چاپ، پست گذاری کند و نامرتب است:) این رمان قصد رد یا تایید هیچ گونه دین و...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا