خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

دختر

1. سیده کوثر موسوی

قصه دختر کوچولو

قصه ای کودکانه و آموزنده درباره مقایسه کردن قصه دختر کوچولو: یک روز دختری به جنگل رفت. او رفت و رفت تا به یک فیل رسید. فیل از او پرسید: ” تو کی هستی؟” دختر جواب داد: ” من یک دخترم.” فیل گفت: ” تو یک دختری؟ اما به نظر من خیلی خیلی کوچیکی!” دختر گفت:” باشد. من دختر کوچکی هستم.” بعد، از فیل...
  2. ^moon shadow^

×عکس پروفایل دخترانه×

3. M O B I N A

دانلود فیلم دختر

دانلود رایگان فیلم «دختر» ساخته رضا میرکریمی دانلود فیلم عاشقانه دختر با کیفیت عالی HD + نسخه کم حجم Free download Dokhtar new iranian movie by Seyed Reza mirKarimi . فیلم دختر – Film Dokhtar سال ساخت: 1394 | پخش: 95 | پخش کننده :کول دانلود نویسنده: مهران کاشانی | تهیه‌ کننده و کارگردان...
  4. M O B I N A

معرفی فیلم دختر

سلام سینما- فیلم سینمایی «دختر» هشتمین ساخته رضا میرکریمی از 2 تیر ماه در گروه سینمایی آزاد اکران شده است. به گفته ی عوامل فیلم، «دختر» می‌تواند تلنگری برای جامعه‌ ما باشد. جامعه سـ*ـیاست زده‌ای که درک درستی از مطالبات نسل جوان خود ندارد و این معضل در حال حاضر هزینه زیادی برای جامعه داشته و خواهد...
  5. A.b

کدوم اسم پسر و کدوم اسم دختر؟

از کدوم اسم پسر و از کدوم اسم دختر خوشت میاد ؟
  6. parädox

رفتار پدر با دختر باید چگونه باشد؟

فرزندپروری یکی از مهارت هایی است که هر والدی نیاز به یادگیری آن دارد. فرزند پروری به والدین می آموزد که چگونه با فرزند خود رفتار کنند تا فرزندانشان در آینده از سلامت روانی زیادی برخوردار باشند. پدران نقش کلیدی و پر اهمیتی در سلامت روان، رشد و آیندۀ فرزندان خود به خصوص دخترانشان دارند. نقش...
  7. paria.m

دختر یا پسر

نظر دخترا در باره پسرا و این که از نظر دخترا پسر باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟:rolleyes::joycat: نظر پسرا در باره دخترا و این که از نظر پسرا دختر باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟:rolleyes::joycat: اسپم ممنوع
  8. delaram02001

اگه در آینده دختر دار بشی براش چیکار میکنی؟

خب مامانای آینده... اگه دختر دار بشین براش چیکار میکنین که همیشه خوشحال باشه و هیچ کمبودی نداشته باشه؟
  9. Nazgol.H

~دختر رو چطوری تعریف میکنی؟!~

درود به دوستان رمان ۹۸ موضوع واضحه فقط لطفا ادب رو رعایت کنید :smileb: :aiwan_light_give_rose:
  10. Natasha

سخت ترین کار برای یک دختر چیه؟

موضوع واضحه شروع کنید رمان ۹۸ | دانلود رمان جدید رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی
  11. MacTavish

معجزه‌ای که واقعیت مجازی به ارمغان آورد!

تکنولوژی زندگی ما را آن قدر تغییر داده که حتی در تصور گذشتگان نیز نمی‌گنجد. بسیاری از این تغییرات در جهت رساندن انسان به آرزوهایش هستند. مثلا اگر از مادری که فرزندش را از دست داده بپرسید چه آرزویی دارد. بی‌شک بزرگترین آرزویش این است که معجزه‌ای بشود تا یک بار دیگر هم شده، بتواند فرزندش را ببیند...
  12. MAEE_A

در حال تایپ رمان دونفره‌ی تنهایی | MAEE_A کاربر انجمن رمان 98

نام رمان: دونفره‌ی تنهایی نام نویسنده: MAEE_A ژانر: عاشقانه-اجتماعی ناظر: دونه انار خلـاصه: می‌دونی من کی‌ام؟ من اونی‌ام که جونش بهم بسته بود! من تنها بودم؛ اون بود که اومد و من رو از غار تنهاییم بیرون کشید و خودش تنهاترم کرد. ما دونفره زیاد داشتیم؛ خیلی! اما اینایی که تو الان می‌خونی،...
  13. *Ghazale*

۲هزارکودک درکشور بیوه هستند!

شرکت‌کنندگان در نخستین همایش ملی بررسی ازدواج کودکان با اظهار نگرانی در خصوص وجود آمار ۱۷ درصدی در زمینه ازدواج کودکان در کشور بر ضرورت اصلاح قوانین در این زمینه تاکید کردند. در همایش ازدواج کودکان مطرح شد ۲هزارکودک درکشور بیوه هستند! شرکت‌کنندگان در نخستین همایش ملی بررسی ازدواج...
  14. فوت دختر جوان بر اثر استنشاق گازِ قرص برنج

ایرنا: استنشاق گاز متصاعد شده از قرص برنج جان دختر ۲۸ ساله مشهدی را گرفت و مادرش را در بخش مسمومیت های بیمارستان امام رضا (ع) بسـ*ـتری کرد. مدیر روابط عمومی بیمارستان امام رضا (ع) مشهد روز دوشنبه با بیان این مطلب افزود: این دختر جوان و مادرش بر اثر سمپاشی غیر استاندارد همسایه شان و استنشاق گاز...
  15. haniye anoosha

مشاعره با اسم دختر

اول خودم النا
  16. Nirvana

طنز؛دردو دل دختری با مادرش

دختری با مادرش در رختخواب درددل می کرد با چشمی پر آب گفت:مادر حالم اصلا خوب نیست زندگی از بهر من مطلوب نیست گو چه خاکی را بریزم بر سرم؟ روی دستت باد کردم مادرم! سن من از بیست وشش افزون شد دل میان سـ*ـینه غرق خون شد هیچ کس مجنون این لیلا نشد شوهری از بهر من پیدا نشد غم میان سـ*ـینه شد انباشته بوی ترشی...
  17. Kimia_Rh

دختر بودن یعنی..

به نام خدا از اسمش مشخصه:)
  18. aida

مشاعره با اسم دختر

سلام سلام :) بیاین یه بازی بکنیم من یه اسم دختر میگم و نفر بعدی با حرف آخر اسمی که من گفتم یه اسم دیه میگه ....و این موضوع همینطوری ادامه داره:confused: فهمیدین دیههه o_O شروع میکنم آیدا
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا