خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: تراژدی

1. درخواست ▪ ■ تعـــیین ناظـــر رمـــان ■ ▪

رمان: جانان من باش نویسنده: شکوفه فدیعمی ژانر: اجتماعی#عاشقانه #تراژدی خلاصه: یعنی می‌شود تابستان، بشود عروس زمستان؟ یعنی می‌شود جانان قصه‌ی ما بشود عروس کوه سرد غرور؟ یعنی می‌شود دختر قصه‌ی ما وقتی از طوفان‌های بزرگ زندگی‌اش تن نحیفش شروع به لرزش کند، کسی باشد که دست‌های او را بگیرد و با...
  2. FatiShoki

درخواست ⦁ ⚫ تعیین ناظر داستـــان کوتـــاه ⚫ ⦁

«امیدم به اون بالایی هست» نام اثر: کافه بی‌کسی نویسنده: ویدا موضوع: #عاشقانه #تراژدی خلاصه: جایی خواندم که نوشته بود: «کاش عشق نیز مثل قانون سوم نیوتون بود. وقتی من دوستت دارم، تو هیچ راهی جز دوست داشتن من نداشته باشی.» من بودم و چهار دوست و کافه مافیایی «دایموند». همه چیز آرام بود و در...
  3. FatiShoki

داستان کوتاه کافه بی‌کسی | ویدا کاربر انجمن رمان ۹۸

«امیدم به اون بالایی هست» نام اثر : کافه بی‌کسی نویسنده: فاطمه شکرانیان (ویدا) ژانر: عاشقانه، تراژدی ناظر: Z.A.H.Ř.Ą༻ خلاصه: عاشقی جُرمیست که تاوانش زهر نارو است. تو را در باتلاق خود می‌کشاند و خوب که در ژرفای عشق فرو رفتی، نفست را می‌برد. تو می‌مانی و آرمانِ یک ناجی که بیاید و مدد دهد. نه...
  4. Delmah_malek

درخواست ▪ ■ تعـــیین ناظـــر رمـــان ■ ▪

سلام درخاست ناظر دارم نام رمان: دیدار پایِ سرنوشت نام نویسنده: دِلماه مَلِک ژانر: #عاشقانه #تراژدی
  5. MrdotEND

درخواست ⦁ ⚫ تعیین ناظر داستـــان کوتـــاه ⚫ ⦁

سلام وقت بخیر. نام داستان کوتاه: آناهوریس نام نویسنده: فرید درخشان ژانر: #فانتزی #تراژدی خلاصه: در گذشته، سنگ‌هایی موسوم به سنگ‌های آناهوریس در جنگلی که گفته شده تا آن زمان وجود نداشت، یافته شد. به مرور سنگ‌ها باعث زوال تمدن و نابودی سرزمین‌ِ انسان‌ها شد. در این بین فقط یک عاشق مجنون می‌توانست...
  6. سویل

در حال تایپ رمان داهی جوهر | سویل کاربر انجمن رمان ۹۸

*بسم‌تعالی* نام رمان: داهیِ جوهر معنا: زرنگ مغز. نام نویسنده: ناز نایلی کاربر انجمن رمان ۹۸ ناظر: Maria.na ژانر: تراژدی، عاشقانه خلاصه: وقتی مغز، عجین در مغز شود. همانند کادویی خاص و اعصاب خوردکنی می‌شود که در روز معین و خاص داده می‌شود. از عقل پاکت، پاکت دیگری بیدار می‌شود و تو را در ورهه‌ی...
  7. Zohoor26

با عرض سلام نام رمان: روبان قرمز نام نویسنده: زهور ژانر: #عاشقانه #تراژدی خلاصه: درمورد دختری به اسم ریحانه که از تبار ترکه ، ریحانه دختری خوشکل و خوش قلبه که پسر عموی غیرتیش عاشقش میشه ریحانه پسر عموشو دوست نداره و میخواد درسشو ادامه بده که پدرش و برادراش مجبورش میکنن باهاش ازدواج کنه! اخر...
  8. S.salehi

عکس شخصیت‌های رمان طالع سلطنت خونین | S.salehi

بنام خدا نام رمان: طالع سلطنت خونین نام نویسنده: S.salehi ژانر: #رئالیسم_جادویی ، #عاشقانه ، #تراژدی خلاصه: سقوط سلطنت پادشاه «لویی دوم»، به دست برادرش. نقطه‌عطف شروع یک تقدیر جدید برای «پریسیلا پنسون» بود. زمانیکه در پس آینه‌ی اتاق ممنوعه قصر پنسون‌ها، پرده از رازی چندین ساله برداشته می‌شود...
  9. S.salehi

بـــــــرگزیده رمان طالع سلطنت خونین | s.salehi کاربر انجمن رمان ۹۸

بنام خدا نام رمان: طالع سلطنت خونین نام نویسنده: s.salehi کاربر انجمن رمان ۹۸ ناظر: marjan.h ژانر: #اجتماعی #عاشقانه #فانتزی سبک: #رئالیسم_جادویی سطح: برگزیده خلاصه: سقوط سلطنت «پادشاه لوئی دوم» به دست برادرش. نقطه عطف شروع یک تقدیر جدید برای مردمان زاده‌ی نسل «دورادو» بود. زمانی که در پس...
  10. Mahsa._.M

در حال تایپ رمان اتاق منفی سیزده | Mahsa._.M کاربر انجمن رمان ۹۸

حسبی الله نام رمان: اتاقِ منفی سیزده نام نویسنده: مهسا اسلامی کاربر انجمن رمان ۹۸ نام ناظر: *~SARA~* ژانر: اجتماعی، تراژدی خلاصه: سیزدهمین اتاق از دومین بخشِ دیوانه خانه شهر متعلق به کسی است که از زندگی سیر بود و افکار مختلف و دیوانه کننده‌اش در سرش لانه می ساختند. گویا یک زالو به آرامشش که حکم...
  11. Faezeh.hoseyni

نام رمان: یغماگر ژانر: #عاشقانه #اجتماعی #تراژدی نویسنده: فائزه حاجی حسینی خلاصه: وقتی بدنامی، گریبانگیر دختری بی‌گنـ*ـاه می‌شود که نقشی در سرنوشت شومی که برایش رقم خورده ندارد و تنها زاده‌‌ی یک اشتباه است. تنهایی‌ها و تهمت‌ها به مرور زمان پررنگ‌تر می‌شوند و ارمغانی نمی‌آورند جز درد. وقتی خودش...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا