خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

~MobinA~

مدیر آزمایشی قلمرو خون آشام
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
4,438
زمان حضور
50 روز 4 ساعت 27 دقیقه
- من با آدمایی مثل تو بحث نمی‌کنم. جواب آدم‌هایی مثل تو سکوته. نمی‌ذاری فقط یه بارم که شده مثل آدم زندگی کنیم! همش دنبال اینی که ثابت کنی حق با خودته... .
- معلومه که حق با منه، پیش خودت چی فکر کردی؟ ولی می‌دونی چیه؟ پشت تموم این بحث‌ها همیشه با خودم می‌گفتم ای کاش اون شب بارونی، چشم‌های لعنتیم تو چشم‌هات نمی‌افتاد، کاش!

➤ دیـالــوگ بــازی

Reactions: YeGaNeH، -FãTéMęH-، daryam1 و 2 نفر دیگر

خورشید حقیقت

مدرس نویسندگی
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
292
زمان حضور
2 روز 14 ساعت 20 دقیقه
- معلومه که حق با منه، پیش خودت چی فکر کردی؟ ولی می‌دونی چیه؟ پشت تموم این بحث‌ها همیشه با خودم می‌گفتم ای کاش اون شب بارونی، چشم‌های لعنتیم تو چشم‌هات نمی‌افتاد، کاش!
- لعنت به من! به منی که تمام قسم‌های پوچ و تو خالیتو باور کردم. باید همون روزی که جلوی دوستام آبروم و بردی می‌رفتم و پشت سرمم نگاه نمی‌کردم!

➤ دیـالــوگ بــازی

Reactions: YeGaNeH، -FãTéMęH-، daryam1 و یک کاربر دیگر

MēLįKąღ

حامی انجمن رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2,734
زمان حضور
24 روز 22 ساعت 19 دقیقه
- لعنت به من! به منی که تمام قسم‌های پوچ و تو خالیتو باور کردم. باید همون روزی که جلوی دوستام آبروم و بردی می‌رفتم و پشت سرمم نگاه نمی‌کردم!
هنوز نفهمیدی چرا اون اتفاق افتاد؟ هنوزم فکر میکنی باعث و بانی همه چی منم؟ منو باش عمری عاشق کی بودم؟

➤ دیـالــوگ بــازی

Reactions: YeGaNeH، -FãTéMęH-، خورشید حقیقت و یک کاربر دیگر

Mystery

اخراج شده
کاربر اخراج شده
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
889
زمان حضور
8 روز 55 دقیقه
هنوز نفهمیدی چرا اون اتفاق افتاد؟ هنوزم فکر میکنی باعث و بانی همه چی منم؟ منو باش عمری عاشق کی بودم؟
تو یه حیله‌گر قهاری و من تو رو خوب بلدم. این‌بار گول بازی با کلماتت رو نمی‌خورم. عاشقتم اما باورت ندارم. درست همون‌طور که تو عاشقمی اما باهام رو راست نیستی!

➤ دیـالــوگ بــازی

Reactions: YeGaNeH، خورشید حقیقت، daryam1 و 2 نفر دیگر

MēLįKąღ

حامی انجمن رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2,734
زمان حضور
24 روز 22 ساعت 19 دقیقه
تو یه حیله‌گر قهاری و من تو رو خوب بلدم. این‌بار گول بازی با کلماتت رو نمی‌خورم. عاشقتم اما باورت ندارم. درست همون‌طور که تو عاشقمی اما باهام رو راست نیستی!
ببین کی از روراستی حرف میزنه؟

➤ دیـالــوگ بــازی

• جذاب
Reactions: YeGaNeH، خورشید حقیقت، daryam1 و 3 نفر دیگر

YeGaNeH

معاونت کل سایت رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
معاونت سایت

امتیاز واکنش
40,996
زمان حضور
310 روز 13 ساعت 17 دقیقه
نویسنده این موضوع
ببین کی از روراستی حرف میزنه؟
- من همیشه باهات روراست بودم! این تو بودی که تمام این مدت منو بازی دادی و بازیچه‌ی دست خودت کردی

➤ دیـالــوگ بــازی

Reactions: خورشید حقیقت، daryam1، -FãTéMęH- و 2 نفر دیگر

Mystery

اخراج شده
کاربر اخراج شده
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
889
زمان حضور
8 روز 55 دقیقه
- من همیشه باهات روراست بودم! این تو بودی که تمام این مدت منو بازی دادی و بازیچه‌ی دست خودت کردی
من هیچ‌وقت تظاهر به چیزی که نیستم نکردم. من فقط می‌دونستم عشق تو چشم‌هات تله‌س و بهش بها ندادم. وقتی که توی چاهی که خودت کندی افتادی و عاشقم شدی، وقتی دیدی له‌له می‌زنن برای با من بودن، یهو آتیش خشمت شعله کشید و حس بازیچه بودن بهت دست داد. بزار یه حقیقتی رو از خودت برات روشن کنم. از شدت حسادت، می‌خوای به من انگ بزنی، من رو بد جلوه بدی تا بلکه بتونی خودت رو قانع کنی که نباید برای من اشک بریزی یا از خودت ضعف نشون بدی. تو می‌خواستی عشق توی چشم‌هات رو پشت نفرتی که از حسادت و عشق نشات می‌گیره پنهون کنی تا من از بازی کنار بکشم و تو خط پایان رو پشت سر بزاری.

➤ دیـالــوگ بــازی

Reactions: YeGaNeH، خورشید حقیقت، daryam1 و 3 نفر دیگر

-FãTéMęH-

مدیر ارشد رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد انجمن

امتیاز واکنش
15,575
زمان حضور
71 روز 12 ساعت 31 دقیقه
من هیچ‌وقت تظاهر به چیزی که نیستم نکردم. من فقط می‌دونستم عشق تو چشم‌هات تله‌س و بهش بها ندادم. وقتی که توی چاهی که خودت کندی افتادی و عاشقم شدی، وقتی دیدی له‌له می‌زنن برای با من بودن، یهو آتیش خشمت شعله کشید و حس بازیچه بودن بهت دست داد. بزار یه حقیقتی رو از خودت برات روشن کنم. از شدت حسادت، می‌خوای به من انگ بزنی، من رو بد جلوه بدی تا بلکه بتونی خودت رو قانع کنی که نباید برای من اشک بریزی یا از خودت ضعف نشون بدی. تو می‌خواستی عشق توی چشم‌هات رو پشت نفرتی که از حسادت و عشق نشات می‌گیره پنهون کنی تا من از بازی کنار بکشم و تو خط پایان رو پشت سر بزاری.
- تو هیچی از من نمی‌دونی‌. فکر کردی شناختن آدم‌ها این قدر آسونه که بشه از چشماشون احساسشون رو فهمید؟ نه جانم، اینا فقط تو قصه‌هاست.

➤ دیـالــوگ بــازی

Reactions: YeGaNeH، خورشید حقیقت، daryam1 و 2 نفر دیگر

Mystery

اخراج شده
کاربر اخراج شده
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
889
زمان حضور
8 روز 55 دقیقه
- تو هیچی از من نمی‌دونی‌. فکر کردی شناختن آدم‌ها این قدر آسونه که بشه از چشماشون احساسشون رو فهمید؟ نه جانم، اینا فقط تو قصه‌هاست.
اینم یه قصه‌س، قصه‌ای که تو می‌نویسی و من جاهایی رو که دوست ندارم رو پاک می‌کنم، فقط دعا کن زمانی نرسه که وجودت توی این قصه رو دوست نداشته باشم دختر جون.

➤ دیـالــوگ بــازی

Reactions: YeGaNeH، خورشید حقیقت، MēLįKąღ و 2 نفر دیگر

خورشید حقیقت

مدرس نویسندگی
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
292
زمان حضور
2 روز 14 ساعت 20 دقیقه
اینم یه قصه‌س، قصه‌ای که تو می‌نویسی و من جاهایی رو که دوست ندارم رو پاک می‌کنم، فقط دعا کن زمانی نرسه که وجودت توی این قصه رو دوست نداشته باشم دختر جون.
- تو کی رو از چی می‌ترسونی؟ فکر کردی خیلی مشتاق تحمل‌ صورت نحستم؟! نخیر جناب! من روز شماری می‌کنم برای لحظه‌ای که از این زندانی که برام ساختی خلاص بشم. من دیگه اون دختر هیجده ساله نیستم که عاشق چشم و ابروت بود.

➤ دیـالــوگ بــازی

Reactions: YeGaNeH، MaRjAn و daryam1
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا