خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: مولانا

1. موعود

دل نوشته مرگ واژه غریبی است | موعود کاربر انجمن رمان ۹۸

دردیست غیر مردن آن را دوا نباشد / پس من چگونه گویم آن درد را دوا کن؟ (مولانا) چه چیز انسان را به این حد می رساند که چیزی جز مرگ دوای درد هایش نخواهد بود؟ انسان هرچقدر هم که درد داشته باشد غریزه بقا برای تلاش بیشتر به او یاری می رساند. تنها درد بی پایان که به نظر من مولانا نیز از همین نظر این شعر...
  2. -FãTéMęH-

✺اختصاصی رمان وصال یار | ~ f@tii ~ کاربر انجمن رمان ۹۸

مقدمه: جان من و جهان من، روی سپید تو شده‌ست عاقبتم چنین شود، مرگ من و بقای تو از تو برآید از دلم، هر نفس و تنفسم من نروم ز کوی تو، تا که شوم فنای تو #مولانا
  3. starlight

•~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

•••تومبین جهان ز بیرون که جهان درون دیده ست چو دو دیده را ببستی ز جهان، جهان نماند••• #مولانا
  4. ~ShaHRiyAr~

مشاعره با حرف ش

نوشیدنی شوق می نوشم به گرد یار می گردم سخن مستانه می گویم ولی هشیارمی گردم گهی خندم،گهی گریم، گهی افتم، گهی خیزم مسیحادر دلم پیداومن بیمار می گردم #مولانا
  5. . faRiBa .

ذهن تو خالی | fariba.82 کاربر انجمن رمان98

دیدی که مرا هیچ‌کسی یاد نکرد؟ جز غم که هزار آفرین بر غم باد #مولانا
  6. . faRiBa .

ذهن تو خالی | fariba.82 کاربر انجمن رمان98

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی است #مولانا
  7. M O B I N A

مشاعره با اشعار مولانا

گر شاخه‌ها دارد تری ور سرو دارد سروری ور گل کند صد دلبری ای جان، تو چیزی دیگری #مولانا
  8. ozan♪

مشاعره با حرف گ

...شدم گفت که شیخی و سری پیش رو و راهبری شیخ نیم پیش نیم امر تو را بنده شدم گفت که با بال و پری من پر و بالت ندهم در هـ*ـوس بال و پرش بی‌پر و پرکنده شدم گفت مرا دولت نو راه مرو رنجه مشو زانک من از لطف و کرم سوی تو آینده شدم گفت مرا عشق کهن از بر ما نقل مکن گفتم آری نکنم ساکن و باشنده شدم #مولانا
  9. ^moon shadow^

✾ عکس‌ نوشته‌ های اشعار مولانا

تلخ کنی دهان من قند به دیگران دهی نم ندهی به کشت من آب به این و آن دهی جان منی و یار من دولت پایدار من باغ من و بهار من باغ مرا خزان دهی « #مولانا »
  10. SAEEDEH.T

✾ عکس‌ نوشته‌ های اشعار مولانا

سیر نمی‌شوم ز تو نیست جز این گنـ*ـاه من سیر مشو ز رحمتم ای دو جهان پناه من [ #مولانا ]
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا