خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: فانتزی

1. Ellery

درخواست ▪ ■ تعـــیین ناظـــر رمـــان ■ ▪

رمان پروانه زیبای من نام نویسنده:ریحانه یدنگ ژانر: #عاشقانه #فانتزی #طنز خلاصه: پروانه دختر شاد و شیطونی که با ورود پسری به اسم آراد به زندگیش این دختر شیطون ما عاشق میشه؛ اما در اثر اتفاقاتی آراد پروانه را ترک می‌کنه و پروانه شکست سختی در زندگیش می‌خوره و دیگه اون پروانه قبلی نیست. غافل از...
  2. FatiShoki

نقد و بررسی رمان فرزند ابلیس | فاطمه شکرانیان (ویدا) کاربر انجمن رمان ۹۸

«امیدم به اون بالایی هست» عنوان: فرزند ابلیس نویسنده: فاطمه شکرانیان (ویدا) ژانر: #ترسناک #فانتزی هدف: غلبه بر فوبیایی که دارم و همچنین یک سرگرمی و هیجان برای خواننده‌های عزیز. منتقد: Afsa خلاصه: به خون همه‌شون تشنه بودم! می‌فهمی چی میگم؟ من رو نگاه کن! آفرین! یه کتاب پیدا کردم و به خون خودم...
  3. آل۱۱

درخواست تعیین ناظر دارم. فقط بی زحمت ناظری که از ژانر فانتزی، تخیلی خوشش بیاد بی‌زحمت بدید بهم:shyb: به نام خداوند آفریننده تخیل و قلم (مجموعه داستان‌های آلیس هاتسون) نام رمان: جادوگران تئودور نام نویسنده: آل۱۱ ژانر: #فانتزی #طنز #عاشقانه #تریلر خلاصه‌ای از رمان: دختری به نام آندیا که یک...
  4. MrdotEND

درخواست ⦁ ⚫ تعیین ناظر داستـــان کوتـــاه ⚫ ⦁

سلام وقت بخیر. نام داستان کوتاه: آناهوریس نام نویسنده: فرید درخشان ژانر: #فانتزی #تراژدی خلاصه: در گذشته، سنگ‌هایی موسوم به سنگ‌های آناهوریس در جنگلی که گفته شده تا آن زمان وجود نداشت، یافته شد. به مرور سنگ‌ها باعث زوال تمدن و نابودی سرزمین‌ِ انسان‌ها شد. در این بین فقط یک عاشق مجنون می‌توانست...
  5. S.salehi

بـــــــرگزیده رمان طالع سلطنت خونین | s.salehi کاربر انجمن رمان ۹۸

بنام خدا نام رمان: طالع سلطنت خونین نام نویسنده: s.salehi کاربر انجمن رمان ۹۸ ناظر: marjan.h ژانر: #اجتماعی #عاشقانه #فانتزی سبک: #رئالیسم_جادویی سطح: برگزیده خلاصه: سقوط سلطنت «پادشاه لوئی دوم» به دست برادرش. نقطه عطف شروع یک تقدیر جدید برای مردمان زاده‌ی نسل «دورادو» بود. زمانی که در پس...
  6. نارسیس یوسفی

در حال تایپ رمان عالم دژم | نارسیس یوسفی کاربر انجمن رمان ۹۸

به نام خدا نام رمان: رمان عالم دژم (فصل اول) نام نویسنده: نارسیس یوسفی کاربر انجمن رمان ۹۸ ژانر: معمایی، فانتزی، علمی-تخیلی سبک: رئال‌جادویی نام ناظر: LIDA_M خلاصه: زمانه‌ای که ضلالت و گمراهی فرا رسیده بود؛ دختری مجهول نام و زاده شده از عنصر برتری به نام خاک، در پی کشف آوند ظلمات، برای حفاظت...
  7. Behind696

نام رمان: فرزند شیطان (جلد یک) ژانر: #فانتزی #تخیلی #راز_آلود خلاصه: پسری که بعد از مرگش بار دیگر برای انتقامی بروی زمین باز می‌گردد، اما چیزی که در این دنیا کم دارد قدرت هایی که از دست داده است. او تلاش می‌کند قدرتش را بازگرداند و گروهی برای متوقف کردن او وارد عمل می‌شوند.
  8. آتش.م

به نام خدا نام رمان: جوهر نبرد نام نویسنده:آتش.م ژانر: #اساطیری #فانتزی #عاشقانه خلاصه: کسی که ناخواسته وارد جهانی دیگر می‌‌شود. وارد دنیایی شگرف، او به دنبال راهی برای نجات خود شروع به گشتن می‌کند و ناگهان خود را میان یک جنگ می‌بیند، جنگی میان موجودات افسانه‌ای و با حقایقی رو به رو می‌شود که...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا