خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: کارلوس_فوئنتس

1. E.Orang

•~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

«آنها می‌خواهند که ما تنها باشیم، آقای مونترو. چون به ما می‌گویند که انزوا تنها راه رسیدن به قداست است. فراموش می‌کنند که وسوسه در انزوا خیلی قوی‌تر است.» #آئورا #کارلوس_فوئنتس
  2. E.Orang

•~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

«پیش از آنکه دوباره زاده شوی باید بمیری...» #آئورا #کارلوس_فوئنتس
  3. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

...نشان می دهند که ابداع شده اند تا پوششی باشند بر گذار واقعی زمان که با شتابی چنان هولناک و بی اعتنا می گریزد که هیچ ساعتی نمی تواند آن را بسنجد. یک زندگی، یک قرن، پنجاه سال... دیگر نمی توانی این سنجشهای فریبکار را تصور کنی، نمی توانی این غبار بی حجم را در دست نگاه داری... ☆آئورا...
  4. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

مرزی هست که ما فقط شبانه دلِ گذشتن از آن را داریم، مرز تفاوت‌های خودمان با دیگران، مرز نبردهامان با خودمان ... ☆ گرینگوی پیر #کارلوس_فوئنتس
  5. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

زندگی خیلی چیزها یادمان می‌دهد و ما مقصریم که یاد نمیگیریم و بارها و بارها در همان تله شیرین گرفتار می آییم ... ☆ اینس #کارلوس_فوئنتس
  6. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

باید یک مکانی باشد هر مکانی ... حتی یک مکان خیالی! تا بتوانیم به آنجا برویم و از نو زاده شده ، برگردیم ... ☆ پوست انداختن #کارلوس_فوئنتس
  7. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

آن‌ها می‌خواهند ما تنها باشیم، آقای مونترو. چون به ما می‌گویند انزوا تنها راه رسیدن به قداست است. فراموش می‌کنند که وسوسه در انزوا خیلی قوی‌ تر می‌شود…! ☆ آئورا #کارلوس_فوئنتس
  8. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

این حرف که آدم ها هر چه بیشتر همدیگر را بشناسند ، بیشتر همدیگر را دوست دارند از آن دروغ های بزرگ است ! همیشه حقیقت های کوچک ، تبدیل به دروغ های بزرگ می شود ... ☆پوست انداختن #کارلوس_فوئنتس
  9. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

زندگی به من آموخت آدم ها نه دروغ می گویند، نه زیر حرفشان می زنند؛ اگر چیزی می گویند صرفا احساسشان درهمان لحظه ست، نباید رویش حساب کرد! ☆خانواده‌های خوشبخت #کارلوس_فوئنتس
  10. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

زندگی خیلی چیزها یادمان می‌دهد و ما مقصریم که یاد نمیگیریم و بارها و بارها در همان تله شیرین گرفتار می آییم ! ☆اینس #کارلوس_فوئنتس
  11. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

مطالعه ، هر چیزی را عوض می‌کند ! هر چیزی را به سطح بالاتری از وجود و فراتر از روزمرگیِ ابلهانه می‌کشاند ! ☆ کنستانسیا #کارلوس_فوئنتس
  12. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

زندگی به من آموخت آدم‌ها نه دروغ می‌گویند، نه زیر حرفشان می‌زنند؛ اگر چیزی می‌گویند صرفا احساسشان در همان لحظه است، نباید رویش حساب کرد! ☆خانواده‌های خوشبخت #کارلوس_فوئنتس
  13. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

مرزی هست که ما فقط شبانه دلِ گذشتن از آن را داریم، مرز تفاوت‌های خودمان با دیگران، مرز نبردهامان با خودمان ! ☆گرینگری پیر #کارلوس_فوئنتس
  14. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

تصویری بسیار دردناک و در عین حال ساده، میخکوبم کرد. پدربزرگم را دیدم که مرده است. در سپیده دم مرده بود. یکی از همین صبح ها و من هرگز نگفته بودم که دوستش دارم، هرگز ... ☆آب سوخته #کارلوس_فوئنتس
  15. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

وقایعی هستند که فقط چون ما از آن‌ها می‌ترسیم، اتفاق می‌افتند. اگر ترس ما آن‌ها را احضار نمی‌کرد، تو هم قبول داری دیگر که برای همیشه نهفته می‌ماندند؟ یقیناً تخیل ماست که اتم‌های احتمال را فعال می‌کند و آن‌ها را گویی از عالم بالا بیدار می‌کند! ☆خویشاوندان_دور #کارلوس_فوئنتس
  16. •~✓جــمـــله‌های به یــاد مانـــدنی✓~•

وقایعی هستند که فقط چون ما از آن‌ها می‌ترسیم، اتفاق می‌افتند. اگر ترس ما آن‌ها را احضار نمی‌کرد، تو هم قبول داری دیگر که برای همیشه نهفته می‌ماندند؟ یقیناً تخیل ماست که اتم‌های احتمال را فعال می‌کند و آن‌ها را گویی از عالم بالا بیدار می‌کند! ☆خویشاوندان_دور #کارلوس_فوئنتس
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا