خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: خلسه

1. bitter sea

دل نوشته خلسه | bitter sea کاربر انجمن رمان ۹۸

با نگاهی ساده به چشمان تو پی برده‌ام که چگونه شاد می‌کنی دل خسته مارا! هر جا سخن از تو گویم برق چشمانم گواه از دل سرشار از محبتم می‌دهد به چه سختی خود را به اینجا کشاندم که تو باشی همدم و غمخوار دل من حال جانا هستی در کنج خانه بی‌جان و تاریک من؟ #خلسه
  2. bitter sea

گمشده‌ای هستم در جنگل انبوهِ؛ سیه زلف تو به هر کجا که می‌روم جز آسمانی پوشیده از او نمی‌بینم غرق شده‌ای هستم در آبیِ چشمانت قایق ناچیزِ؛ بودنم را در اقیانوس خود غرق می‌کند سیگاری هستم به روی لـ*ـب‌های سرخ همچو رز سرخ‌تو آری! به گمانم که دیگر مهمانی هستم؛ برای کنج خانه دلِ تو! #خلسه
  3. bitter sea

حال با قلب پریشان چه کنم؟ با چشمانی؛ زار و گریان چه کنم؟ مگر نمی‌گویند از دل برود هر آنکه از دیده به رفت با دلی خون و دیده تار چه کنم؟ ... #خلسه
  4. bitter sea

برای تو می‌نویسم که اکنون دگر شعله‌های چشمانت؛ دلم را به دوست داشتنت گرم نمی‌کند. اکنون برای تو خواهم نوشت! برای تویی که تمامم بودی؛ خاک درون باغچه دلم بودی! جانا به گمانم زین پس هر جا نام تو باشد؛ شکوفایی اشک چشمانم همانجاست! ... #خلسه
  5. bitter sea

به گمانم خواب و خیالاتم در وصف تو همه نادرست بود روزی که من به خاطرت‌ آیم روزی‌ست که تو ناخوشی و من ز غم‌های دنیا فارغ روزی که در پس کوچه‌های دلتنگی‌ات سراغی از من نباشد آنگاه متوجه وسعت دریای محبت من خواهی شد که روزی چگونه لحظه‌ لحظه‌ خود را به خاطر تو به سخره گرفتم . . #خلسه
  6. bitter sea

به دنبال زمان می‌دوم به هنگام تنهایی با کشتن احساسی در خود نوری طلوع می‌کند از جنس خشم و جنگِ با خود، آغاز و چنین درمانده و عاجز می‌مانم؛ در ویرانه‌های باور‌ها تنها می‌مانم اما در این تاریکی به جزمن، کیست کسی که یاورم باشد؟ کیست کسی جز من که همدمم باشد…! #خلسه #دریای_تلخ
  7. bitter sea

...هر روز سوزانده و در برزخ زندگی خاکستر می‌شوم و هر بار در من‌؛ مَنی می‌‌شکند هربار در من؛ مَنی زجه زنان به دنبال نوری برای امید می‌گردد ولیکن دوباره مَنی زاده‌ می‌شود تا فراموش کند رنج دوزخ را گویی هرگز تلخی را احساس نکرده زاده شود مَنی از جنس فولاد می‌رسد آن روز؛ می‌رسَد... ... #خلسه #دریای_تلخ
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا