خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: پارت_۱

1. فاطمه بختیاری

رمان سرگیجه | فاطمه بختیاری کاربر انجمن رمان ۹۸

«بازگشت او - رازی پنهان» «فصل اول» دسته‌ی چمدون رو گرفتم و از پله‌ها پایین اومدم. به صفحه‌ی گوشیم نگاه کردم، گوشیم رو از حالتِ Airplane mode خارج کردم تا اگه کسی کارم داره باهام تماس بگیره. یادم باشه به مامان هم زنگی بزنم تا از نگرانی در بیاد. شالی که مدام از روی سرم درحال سرخوردن بود رو جلو...
  2. آنیا عرفانی

در حال تایپ رمان نیکتوفیلیا | آنیا عرفانی کاربر رمان ۹۸

"نیکتوفیلیا" #پارت_۱ مروارید رو شو به سمت پنجره برگردوند. با دستش روی دسته مبل چوبی ضرب گرفت و با خشم تکرار کرد: - نمیدونم هرکاری می خواید بکنید بکنید؛ به من ربطی نداره، فقط دلم نمی خواد پای من به این جریان باز بشه. ملک با عصبانیتی که سعی در کنترلش داشت ته سیگارش رو توی جا سیگاری فشار داد و...
  3. آرام ضرونی

در حال تایپ رمان جبهه‌ی عشق | آرام ضرونی کاربر انجمن رمان ۹۸

داشتم زخم یکی از تیرخورده‌ها رو پانسمان می‌کردم که صدای ماه بانو جان، پیرزن مهربونی که اون هم مثل بقیه‌ی ما برای کمک به هم‌وطنانش این‌جا بود اومد: - حِلما دخترم می‌شه بیای این‌جا؟ بدو کمک کن خون رو بند بیاریم. - اومدم ماه بانو جان. اومدم. - عجله کن دختر گلم. زودی رفتم بالای سر نفر بعدی که گلوله...
  4. آیدا رستمی

✌پرطرفدار رمان مجبوری با من بمانی | آیدا رستمی کاربر رمان ٩٨

#پارت_۱ تو برای من همچون دوستت دارمی بودی که هیچ‌گاه گفته نشد؛ ماند؛ پوسیده شد اما میل گفتنش هیچ‌گاه از قلبم پاک نشد. تو همچون دست‌های دراز شده‌ای بودی که هیچ‌گاه لمس نشد؛ ماند اما هیچوقت ناامید نشد. تو همچون دردی بودی که هیچ‌گاه خسته نشد؛ عوض شد؛ قوی شد اما هيچوقت فراموش نشد...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا