خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: آبان

1. Delvin22

⚛ تاپیک جامع فال روزانه حافظ ⚛

...پس به جای مال دنیا او را از عشق و همدلی بی نیاز بساز تا با کمک او و توکل به خدا بر دشمنان ظفر یابی و به کامیابی برسی. فال حافظ امروز متولدین #آبان : گفتا برون شدی به تماشای ماه نو از ماه ابروان منت شرم باد رو تخم وفا و مهر در این کهنه کشته زار آن گه عیان شود که بود موسم درو تعبیر: به خاطر...
  2. Delvin22

...باشید. به زودی آن چه از خدا خواسته اید برای تان مهیا خواهد شد، آینده روشنی در پیش دارید. حواستان به افراد فریبکار باشد. فال حافظ امروز متولدین #آبان : ای پیک راستان خبر یار ما بگو احوال گل به بلبل دستان سرا بگو ما محرمان خلوت انسیم غم مخور با یار آشنا سخن آشنا بگو تعبیر: منتظر خبری هستی که...
  3. Delvin22

...را حفظ کنید، مطمئن باشید هرآن چه صلاح باشد برای شما پیش خواهد آمد، روزهای شادی و غم می گذرد و هیچ یک باقی نخواهد ماند. فال حافظ امروز متولدین #آبان : آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت دور از رخ تو دم به دم از گوشه چشمم سیلاب سرشک آمد و طوفان بلا رفت تعبیر...
  4. Delvin22

...بدان که تو در میان رقیبان خود برگزیده خواهی شد. آنها کنار گذاشته خواهند شد و این تو هستی که به مقصود خود خواهی رسید. فال حافظ امروز متولدین #آبان : افسر سلطان گل پیدا شد از طرف چمن مقدمش یا رب مبارک باد بر سرو و سمن خوش به جای خویشتن بود این نشست خسروی تا نشیند هر کسی اکنون به جای خویشتن...
  5. Delvin22

...افراد حسود و دشمنان غم به دل راه ندهید. برای دستیابی به موفقیت باید با عقل و درایت رفتار کرده و همه جوانب را بسنجید. فال حافظ امروز متولدین #آبان : دلم رمیده شد و غافلم من درویش که آن شکاری سرگشته را چه آمد پیش چو بید بر سر ایمان خویش می‌لرزم که دل به دست کمان ابروییست کافرکیش تعبیر: بر سر...
  6. Delvin22

...و انتظار به سر رسیده، شادی‌ات را با دیگران تقسیم کنید و چشن بگیر. کینه‌ها را کنار بگذار و حسودان و رقیبان را عفو کن. فال حافظ امروز متولدین #آبان : که برد به نزد شاهان ز من گدا پیامی که به کوی می فروشان دو هزار جم به جامی به کجا برم شکایت به که گویم این حکایت که لـ*ـبت حیات ما بود و نداشتی...
  7. Delvin22

...است ". شجاع باش و تا آخرین دم زندگی دست از تلاش و مبارزه بر ندار. اصلاً شیرینی این دنیا هم به نبرد کردن با سختیهاست. فال حافظ امروز متولدین #آبان : در عهد پادشاه خطابخش جرم پوش حافظ قرابه کش شد و مفتی پیاله نوش سـ*ـاقی بهار می‌رسد و وجه می نماند فکری بکن که خون دل آمد ز غم به جوش تعبیر: در...
  8. Delvin22

...خجسته در زندگیت روبرو شده است، آن را به فال نیک بگیر و فرصت را غنیمت شمر و نیت خود را عملی گردان که صلاح تو در این است. فال حافظ امروز متولدین #آبان : بالابلند عشوه گر نقش باز من کوتاه کرد قصه زهد دراز من نقشی بر آب می‌زنم از گریه حالیا تا کی شود قرین حقیقت مجاز من تعبیر: غصه نخورید که زندگی...
  9. Delvin22

...به مقدمات خاص دارد و گاهی مهیا نمودن این مقدمات از توان تو خارج است. کمی بیشتر به زندگی خود فکر کن و از آن لـ*ـذت ببر. فال حافظ امروز متولدین #آبان : از سر کوی تو هر کو به ملالت برود نرود کارش و آخر به خجالت برود کاروانی که بود بدرقه اش حفظ خدا به تجمل بنشیند به جلالت برود تعبیر: از بی‌خبری و...
  10. Delvin22

...راسخ نیاز است، توانایی و استعدادهای فراوانی دارید که قبل از شروع هر کار ابتدا باید آن‌ها را شناخته و خود را محک بزنید. فال حافظ امروز متولدین #آبان : عمریست تا من در طلب هر روز گامی می‌زنم دست شفاعت هر زمان در نیک نامی می‌زنم بی ماه مهرافروز خود تا بگذرانم روز خود دامی به راهی می‌نهم مرغی به...
  11. Delvin22

...دغل پیشه امیدوار مباش که آنها برای سود خود دل در تو بسته اند. یاد خدارا فراموش مکن و دل در محبت و رضای او خوش دار. فال حافظ امروز متولدین #آبان : دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا کشتی شکستگانیم ای باد شرطه برخیز باشد که بازبینیم دیدار آشنا را تعبیر: راز...
  12. Delvin22

...تا بعدا دچار حسرت نشوید. در مسیر رسیدن به آرزوها از گله کردن و غر زدن دست بردارید و خودباوری را در خود تقویت کنید. فال حافظ امروز متولدین #آبان : ای پیک راستان خبر یار ما بگو احوال گل به بلبل دستان سرا بگو ما محرمان خلوت انسیم غم مخور با یار آشنا سخن آشنا بگو تعبیر: منتظر خبری هستی که به...
  13. Delvin22

...هستی و دلت پاک است. صبر و تحمل داشته باش که اوضاع روبه راه است. دلت را قوی کن و به خدا توکل کن که شادی به تو نزدیک است. فال حافظ امروز متولدین #آبان : دوستان دختر رز توبه ز مستوری کرد شد سوی محتسب و کار به دستوری کرد مژدگانی بده ای دل که دگر مطرب عشق راه مستانه زد و چاره مخموری کرد تعبیر: از...
  14. Delvin22

...بهتر است بیشتر به فکر خود باشی تا بتوانی گلیمت را از آب بیرون بکشی. خودت را دست کم نگیر که اگر همت کنی موفقیت با توست. فال حافظ امروز متولدین #آبان : دلم رمیده شد و غافلم من درویش که آن شکاری سرگشته را چه آمد پیش چو بید بر سر ایمان خویش می‌لرزم که دل به دست کمان ابروییست کافرکیش تعبیر: بر...
  15. Delvin22

...از اندازه برایت دردسر ساز می شود. قسمتی از مالت را صرف کمک به دیگران کن ، آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می‌رسی. فال حافظ امروز متولدین #آبان : مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست...
  16. Delvin22

...تلاش و زحمت را به خود هموار سازی، ولی هرگز پای خود را از راه صواب بیرون نگذار و عزم خود را در انجام امور خیر جزم کن. فال حافظ امروز متولدین #آبان : صلاح از ما چه می‌جویی که مستان را صلا گفتیم به دور نرگس مستت سلامت را دعا گفتیم من از چشم تو ای سـ*ـاقی خراب افتاده‌ام لیکن بلایی کز حبیب آید هزارش...
  17. Delvin22

...بر نمی‌آید و این به خاطر ذوق و سلیقه ی خودتان است. مواظب باشید راه خطا نروید چون دشمنان می‌خواهند شما را خراب کنند. فال حافظ امروز متولدین #آبان : دوش از جناب آصف پیک بشارت آمد کز حضرت سلیمان عشرت اشارت آمد خاک وجود ما را از آب دیده گل کن ویرانسرای دل را گاه عمارت آمد تعبیر: خورشید اقبال تو...
  18. Delvin22

...بهترین یار شما در روزهای سخت هستند. ترس و نگرانی را از دل خود بیرون کرده و به تلاش خود ادامه دهید تا به مراد دل برسید. فال حافظ امروز متولدین #آبان : دوش با من گفت پنهان کاردانی تیزهوش و از شما پنهان نشاید کرد سر می فروش گفت آسان گیر بر خود کارها کز روی طبع سخت میگردد جهان بر مردمان سختکوش...
  19. Delvin22

...ادامه پیدا کند، از یاری رساندن به کسانی که محتاج کمک تو هستند، دریغ نکن و کاری کن که دعای خیر آنها بدرقه راهت باشد. فال حافظ امروز متولدین #آبان : هواخواه توام جانا و می‌دانم که می‌دانی که هم نادیده می‌بینی و هم ننوشته می‌خوانی ملامتگو چه دریابد میان عاشق و معشوق نبیند چشم نابینا خصوص اسرار...
  20. YaSnA_NHT๛

...اگر دست تو چراغی بر تیرگی شب کسی روشن کند خدا نیز نور لطف خود را بر تو ارزانی خواهد داشت و تو را به نیتت خواهد رساند. فـال حـافـظ متولدین #آبان گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا