خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: دل_نوشته

1. Tiralin

منتخب جوهر هزارتو (جلد دوم پیچ و خم دنج) | Tiralin کاربر انجمن رمان ۹۸

...که بر دامان دشت بدرودت سپارم یا که دامن از یاس بی‌باکی و باختگی راستین و نیکاوت پر کنم، دوستت دارم و دوستت دارم؛ گل‌تبارم! #تیرالین #بزم_خون #یخ_و_میخ #دل_نوشته #تیغ_و_شکاف #جوهر_هزارتو 1: سطحی، کوتاه 2: روز قیامت 3: عاقلان در دید و منطق عوام 4: واپسین پیامبر، واپسین برگزیده در ادیان الهی
  2. Tiralin

...و خون بار نمی‌کند که هیچ! هر روز به دیدار گام و نگاهت، این من و دل خوش‌بزمم باشد، که به تباهی و خون‌باری کوی تو خوی فزون می‌گیرد! #تیرالین #بزم_خون #تیغ_و_شکاف #جوهر_هزارتو #دل_نوشته 1: وَسوَسه 2: اول دلم را با بی‌رحمی مانند معنی نامت پاره پاره کردی. 3: دوستانی با کردار و گفتاری شبیه خودت.
  3. Tiralin

...بر جان سپرده‌ام و آن مروارید‌های خوش خند را گاه به گاه و راست‌نژاد به سویت می‌فرستم؛ و سوگند بر دل گسسته روی، این سوختگی² دوباره را تنها و تنها تَنی به راست سخنی و دیوانه‌رویی تو به ارمغان می‌آورد و دوات به کنار. #تیرالین #بزم_خون #تیغ_و_شکاف #جوهر_هزارتو #دل_نوشته 1: بدتر 2: استعاره از دلباختگی
  4. Tiralin

...مروارید چشمانم را نهان نمی‌کنم و هیاهو و پیش‌داوری‌های خردمندان را چون برگ و کاه بر رود می‌ریزم، تا مگر با سبک‌بالی و خنده‌هایی بی‌پروا‌تر از خوی او جام دیدار و گفتش برآرم و پایکوبی‌های نامور. #تیرالین #بزم_خون #دل_نوشته #جوهر_هزارتو 1: هزار چهره، دورو 2: اشاره به بی‌پروایی زبان و کردار معشوق
  5. Tiralin

...دیگری بر شما پیشکش شود! راه و کار خِرد بازآمده را باز پس پذیرید²، در پی آن زهر، در دل طوفان به آرامی جای گیرید و هنگام پذیرش آرام‌دخت³ به باوری ژرف‌ سوی آن زیبای بی‌همتا شوید. #تیرالین #بزم_خون #دل_نوشته #جوهر_هزارتو 1: استعاره از دو ابرو 2: دوباره قبول کنید 3: اشاره به تصمیم گیری آرام و...
  6. Tiralin

...افسار اسپ غبطه‌ات گسیخته می‌شود و آهنگ کارزار و طوفانت می‌آید! پس با این بس سخن و ریسمان و خون، برآی و با نوای نِی‌ات جام پاسخی از رنگ نیلگون راستی و سرانجامم ده! #تیرالین #دل_نوشته #جوهر_هزارتو #Love_me_again #V_of_Bts 1: در کدام هوا نفس می‌کشد‌؛ کجاست. 2: زانوی تسلیم 3: عاشق شوم 4: عسل
  7. Tiralin

...دیوانگی آن مهتر سوخته‌خام، با سَری که خاموشی آویخته بر دوش هیاهو پیشه کرده‌است، باری دیگر، لَخت‌ و بی‌پروایش گام گذارم، تا این دل بر سرای آرام‌دخت شود⁴ و برگ پسین بر فرود برگ‌های سبز بهارین بر نبشته آید. #تیرالین #بزم_خون #دل_نوشته #جوهر_هزارتو ۱: ناعادلانه ۲: لایه ۳: سوزاندم ۴: تا این دل...
  8. Tiralin

...دریافتن رشته‌ی سبز نگاهش با خونگر بُرّا و آب دیده‌ی خویش ماه تابان را دریده دارد و سوگند بر آتش سده، که در پسین دیدار از خورشید رویش فزونش مِی خواهش و شور خواهد خواست. #تیرالین #دل_نوشته #جوهر_هزارتو #Taylor_Swift #Is_it_over_now 1: بدن سوراخ شده از دو طرف 2: کنایه از عاشقی 3: تیغ جدایی 4: موقت
  9. Tiralin

...گام همراهتان آمده، می‌آیم و خواهم آمد و تا روزِ پیمان³ شربت دل‌تنگی را جام به جام می‌نوشم و هوای غبارآلود اندوه را دم به دم از برمی‌کنم؛ ای بهترین مردم این گیهان! #تیرالین #دل_نوشته #جوهر_هزارتو #Bts ۱: برگرفته از متن آهنگ We are bulletproof: The eternal by Bts ۲: ترانه ۳: روز دیدار...
  10. Tiralin

...خاک سپردند. باری! با این چند نگین جوان نشان این بالماسکه ما را چه ارمغان پس خواهد داد؟ پایکوبی درآمیخته با زر؟ نیش افسون؟ یا خونگری دو سر بر دستان بی‌خون؟ شاید هم تنها لَخت همنشینی با آن الماس تیغ‌آلود؟!... #تیرالین #یخ_و_میخ #بزم_خون #به_هیچ_کس #دل_نوشته #جوهر_هزارتو #TWICE...
  11. Tiralin

...یگانگی" و زین گزیده ارمغان‌ها تو را بر جان و تَن نگاهبان خواهم بود! بر خویش و سرزمین‌های تیرالین نام باز گرد و بر رنگ آرمان‌گرای، که این دیگر پایکوبی با سه نگین ارمغان بر رویدادی پَست و ریشخند بازار گراید! #تیرالین #بزم_خون #یخ_و_میخ #دل_نوشته #جوهر_هزارتو 1: سرگذشت 2: نخواستن خود، غبطه
  12. Tiralin

...خفته! وز واپسین از زانو برپای می‌شوم، خون از تیغ بر گلبرگ می‌فشانم و گلِ خون بر سنگ مزار پرتاب می‌دارم. بدرود و هاراماهامین¹‌، گرامی راست تبارم! #تیرالین #یخ_و_میخ #بزم_خون #تاریخ_آرتدال #دل_نوشته #جوهر_هزارتو 1: برگرفته از سریال تاریخ آرتدال؛ (اینجا): لفظی برای بدرقه‌ی الهی و محترمانه.
  13. Tiralin

...پایکوبی و خونگر کِشی برگزیده‌اند، سنگ و کلوخ سرزنششان بسیار و جام خونشان سر ریزتر؛ چرا که گفته‌اند، مردم انجمن را آشکاری پیشه ناخوش است.² #تیرالین #یخ_و_میخ #بزم_خون #دل_نوشته #جوهر_هزارتو ۱:داستان / ماجرای جدیدی نیست. ۲:برگرفته از جمله‌ی کتاب بازی‌ها از اریک برن : جامعه از صراحت خوشش نمی...
  14. Tiralin

...من نباشم و پیکر شکافته‌ات؛ تا مگر من نباشم و دیده‌ی تناسخ تبارت. #تیرالین #دم_نیک_پی #جوانان_تاریکی_ره_پرچمداران #پدرام_لین #هلنا_افسونگر #منسوب_به_هورزاد #دل_نوشته #جوهر_هزارتو ۱: پاک‌تری، مقدس‌تری ۲: پیوسته التماست می‌کنم ۳: رها شوی، خلاص شوی ۴: آ*غو*ش مرا بپذیر، مرا از بن جان...
  15. Tiralin

...نژاد اند و پاس‌دار؛ همان‌ها که می‌گویند: تنها پس از کف ستانی، ارزش راستین دگر خواهی یافت.² #تیرالین #یخ_و_میخ #تیغ_آفتاب #Taylor_Swift #دل_نوشته #جوهر_هزارتو 1: داری مرا از دست می‌دهی 2: فقط وقتی چیزی را از دست دهی قدرش را خواهی دانست. برگرفته از این پارت: You know what they all say...
  16. موعود

دل نوشته مرگ واژه غریبی است | موعود کاربر انجمن رمان ۹۸

...ها در پی سیم هایی که نوازشش کنند گوش ها شده اند دروازه های بسته ای که پشتش صدای ضرب دائم آهنگران شنیده می شود آه از چشم ها که لحظه ای امان نمی دهند تا شاید آخرین نگاه کار خودش را بکند دیگر مغز خسته تر از آن است که دست به دامان تخیل شود #موعود #دلنوشته #غمگین #دل_نوشته...
  17. Tiralin

...من بنگار، که پای کوفتن بر پیکر مرده‌ی دلدار بی‌دل بی‌گزند و پیروزمند است. و این هنگامه، دوات‌ها به کنار! #تیرالین #یخ_و_میخ #تیغ_آفتاب_تیرالین #دل_نوشته #جوهر_هزارتو 1: باقی‌مانده 2: اشاره به نام‌آوران تاریخ که متعلق به عهد بسیار دور و باستانی هستند؛ چنانچه کمتر شواهدی از ایشان یافت...
  18. Tiralin

...دادگاه از برمی‌کنم و جان را آزاد! - و در دَم، شمشیر زلف پس‌افکن⁵، گلوی و جامه‌ها درید. پایان نامه‌ی مرده/ نوک جوهر #تیرالین #یخ_و_میخ #دل_نوشته #جوهر_هزارتو 1: یکی پس از دیگری 2: ناعادلانه 3: گوگرد؛ ماده‌ای که در عهد باستان در دادگاه به متهم می‌دادند. 4: معادل سرم برای این کارها درد...
  19. Tiralin

...هرگزت از درب سرای رهگذر نباشم. پس بیا و از تبار شاهان یگانه باش؛ هنگامه‌ای که جگر پاره پاره‌ام باز پس فرستادی، چون آن کاوشگر رسوای³ نگار زیر پای و خوراک دیگر سربازان لشکری. #تیرالین #یخ_و_میخ #تیغ_آفتاب #دل_نوشته #جوهر_هزارتو ۱: به خاطرِ ۲: میراث قاجار؛ (اینجا): از نسل قاجار ۳: جاسوس...
  20. Tiralin

...ابریشمِ باید رسیده و بر فراز بارگاه دادگاه، دادور چنین می‌راند: - پایان یخ و میخ، سوگند³ به خَشا⁴. #یخ_و_میخ #تیرالین #تیغ_آفتاب_تیرالین #دل_نوشته #جوهر_هزارتو 1: الماس 2: خارج 3: گوگرد؛ ماده‌ای که در دوران باستان در دادگاه به متهم می‌داند. 4: خ: خونگر (خنجر)، ش: شمشیر، الف: افسون. خشا...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا