خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: بیو

1. KURO TOKA

~ ! Tired MOOD ! ~

#بیو As free as the Ocean آزاد ، به اندازه‌ی اقیانوس
  2. SheRviN DoKhT

~ ! Tired MOOD ! ~

...را اگر بلند بلند بخوانند جنگ تمام می شود! #مبین_اعرابی غمگینت خواهند کرد بسیار هم غمگین؛ آنوقت حتما مرا به خاطر خواهی آورد!. - جمال ثریا #بیو : ‏آدم هایی که حوصله نداشته اند بیشتر از همه انتظار کشیده اند. -ساموئل بکت ~~~~~ امروز معنی کلمه پرتغالی-بریزیلی cafune رو خوندم که نوشته بود "حرکت...
  3. SheRviN DoKhT

~ ! Tired MOOD ! ~

...کنن، اما آخه چرا من نمی‌تونم؟ *** راستی وقتی به خودت تو آیینه نگاه میکنی، نمیترسی از اینکه تو وجودت، هیچ اثری از آدمِ قبلی نمیتونی پیدا کنی؟! #بیو : تُنسَى كَأَنَّكَ لَم تَكُن فراموش خواهی شد گویی که هرگز نبوده ای. #محمود_درويش ‌#بیو خوابيدن بهترين مكانيسم دفاعی بدنه، حداقل تا ٨ ساعت...
  4. parädox

~ ! Tired MOOD ! ~

...میوفته جواب سی نفرو ندادی:/ #توئیت ......................................................................... عادت کردم همیشه مشکل از من باشه #بیو #توئیت یه سکوتم هست که مال بعد شنیدن بعضی از حرفاس،حس عجیبیه بیرونت سکوته درونت شنیدن شکستن قلبت میاد :) ............................... گفته بود...
  5. SheRviN DoKhT

~ ! Tired MOOD ! ~

: چو مضمون بلند افتاده ام در خاطر لالی... #بیدل_دهلوی *** کاش یه پودینگ شکلاتی بی حوصله بودم که تو یخچال زندگی میکرد. #بیو : - چی بدهکاری به خودت؟ + بیخیالی؛ قدِ تموم محبتایی که خرج آدمای بی‌لیاقت کردم. ++++++++++ دفتر خاطراتمو که ورق میزدم به چیز عجیبی برخوردم به طرز جالبی همه صفات شبیه به هم...
  6. SheRviN DoKhT

~ ! Tired MOOD ! ~

#بیو و اگر گمان کردی من دلتنگت نیستم از خدا طلب بخشش کن؛ زیرا بعضی از گمان‌ها گناهند. ____________ خودم را قضاوت کردم دیدم، آدم مهربانی نبوده‌ام . من سخت، خشن و بیزار درست شده‌ام . شاید اینطور نبودم تا اندازه‌ای هم زندگی و روزگار مرا اینطور کرد . #صادق_هدایت ما آدما اهل گُم کردنیم! از بچگی...
  7. SheRviN DoKhT

~ ! Tired MOOD ! ~

#بیو من دیگه سگ سیاه افسردگی رو عضوی از خانواده میدونم. -------------- نامه ای به آرزوهام: ببخشید #توئیت ‏لپ‌تاپو باز میکنی که یکم کار کنی و درس بخونی که یهو سریالات میان میگن عمو عمو تروخدا مارو ببین -------------- ‏همه‌ی ما یه لباسی داریم که به طور غم‌انگیزی زشته، ولی از همه لباس هامون راحت...
  8. parädox

~ ! Tired MOOD ! ~

#بیو امروز تنها سلاح من و تو امید است! کوله باریست پر از هیچ که بر شانه ماست! از همه گریخته ام گرچه میان مردمم! #بیو مرا کجای خیالِ بی خیالت نشانده ای؟ مثلا خیلیا رو میشناسی اما هیچکسُ نداری:yawn: و در آخر نه یاری میماند و نه رفیقی! #بیو دیگر دلی نمانده که دلبر بخوانمت اگه اونقدر...
  9. SheRviN DoKhT

~ ! Tired MOOD ! ~

#بیو ‏در " اینم شد زندگی؟ " ترین حالت ممکنم _______________ اسکار غمگین ترین جمله هم میرسه به: "اخه تو قول داده بودی" #توئیت *** ‏وقتی میفهمم ‌کسی که بهترین دوستم ازش متنفره داره میاد سمتِ ما : مغزم :نگو مغزم :نگو مغزم :نگو من به بهترین دوستم : عشقت داره میاد __________ ‏گاندی میگه همون تغییری...
  10. SheRviN DoKhT

~ ! Tired MOOD ! ~

#بیو تنها قابلیتی ک دوس داشتم برای زندگیم داشته باشم این بود ک همین الان بتونم سه سال برم جلو و تو این لحظه زندگی نکنم. __________________ دست از پا درازتر! مثل یک گوریل خسته. #جوک ۰وقتی توخونه ازجات بلندمیشی : یه لیوان اب میاری؟ کنترل تلویزیون رو بده برو یه بالش بیارواسم یه سینی چایی...
  11. parädox

~ ! Tired MOOD ! ~

#بیو من حتی از خسته شدن هم خسته شدم ........................................................ شاید شیطان هم عاشق حوا بود #بیو چه کسی میتواند بگوید"تمام شد" و دروغ نگفته باشد؟! .................................................. حرف داریم ااا ولی کلمه نداریم:)
  12. SheRviN DoKhT

~ ! Tired MOOD ! ~

#بیو اون یه جای قضیه که همیشه میلنگید، کلا فلج شد! *** -ما که هر روز خودمان را در میان شادی ها پنهان میکنیم، تو بگو غم چگونه اخر هر شب پیدایمان میکند؟ #بیو گیر افتاده لا به لای امواج بی پایانِ دریای اندوه. __________ سر و کله زدن با خودم سخت‌ترین کار دنیاست. *** ‏مامانم پاشو عمل کرد،گفت حالا...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا