خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: پارت۶

1. adrina_m25

در حال تایپ رمان نیهان | adrina_m25 کاربر انجمن رمان ۹۸

#پارت۶ مامان در حالی که داشت موهام رو نوازش می‌کرد آروم و با ملایمت گفت: - نیهان؟ دخترم؟ عشقم؟ به آرومی یه پلکم رو باز کردم، مثلا گیج خواب بودم. در همون حالت گفتم: - جانم مامان چی شده؟ مامان لبخند مهربونی به روم زد و گفت: - نفس زنگ زده بود، دختره بیچاره تنهاس؛ گفت بهت بگم شب رو بری پیشش بخوابی،...
  2. -FãTéMęH-

بـــــــرگزیده رمان فوبیا | -FãTéMęH- کاربر انجمن رمان ۹۸

#پارت۶ از جاکفشی کنار در، کفش‌های اسپرت سفیدم را بیرون می‌کشم و بعد از پوشیدن، سریع از خانه بیرون می‌زنم. باد سردی به صورتم می‌خورد و لرزی بر بدنم می‌اندازد. فقط یک بافت تنم بود. سریع پالتویم را می‌پوشم و نگاهم در اطراف می‌چرخد. حیاط پهناور خانه از درختان میوه پر بود؛ فقط در حیاط پشتی، درختان...
  3. -FãTéMęH-

بـرتـریــن۱۴۰۲☆ رمان مانوی | -FãTéMęH- کاربر انجمن رمان ۹۸

#پارت۶ - مامان ریتا من دارم میرم. ریتا کیسه حاوی دانه را بر روی زمین رها کرده و صاف می‌ایستد. لبه‌ی حصار مرغ‌ها را می‌فشارد و برای آن‌که صدایش به لاریسا برسد، تقریبا داد می‌زند: - زود برگرد، مواظب خودتم باش. لاریسا همان‌طور که می‌دود، دستش را برای ریتا تکان داده و با لبخندی بزرگ از تپه پوشیده...
  4. Mobina84

در حال تایپ رمان طلعت وفاداری | Mobina84 کاربر انجمن رمان ٩٨

#پارت۶ صبح با زدن آفتاب به صورتم خسته بلند شدم و غر‌غر زنان به طرف پنچره اتاقم رفتم؛ با حرص پرده رو کنار زدم و به بیرون خیره شدم با یادآوری شب گذشته و موافقت من آهی کشیدم و به سمت حمام اتاقم به راه افتادم. بعد از یک حمام درست حسابی سر خوش به طرف آیینه به راه افتادم بعد از خشک کردن موهام و پوشیدن...
  5. در حال تایپ رمان بازماندگان لاماستو | N*M*M و Malekpour کاربران انجمن رمان ۹۸

#پارت۶ گردن بند طلایش که همیشه همراهش بود در گردنش می‌درخشید، دستم برای لمس گردنبند جلو رفت و فکر شیطانی در ذهنم نقش بست، گردنبند را آرام باز کردم و در جیبم گذاشتم. مه شدیدی در گورستان غالب شده بود، با چراغ قوه‌ام سعی داشتم قسمت بیشتری از جنازه‌ی تام را ببینم؛ خودم را به او نزدیک تر کردم و سعی...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا