خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: مشکلات_یک_فیلمباز

1. °● 30نما طنز ●°

‏کاش این مرضم که فیلم دانلود میکنم و نگاه نمیکنم زود خوب بشه. لعنتی دانلودش لـ*ـذت بخش‌تر از تماشا کردنشه #مشکلات_یک_فیلمباز ✍سَمانیوس پ.ن: تحقیقات من نشون داده که این‌مرض هیچ درمانی نداره و مدام بدتر و بدتر میشی :aiwan_light_crazy:
  2. °● 30نما طنز ●°

من میدونم آخرش بر اثر هماهنگ نبودن زیر نویس با فیلم جونمو از دست میدم و میمیرم :( #مشکلات_یک_فیلمباز #زیرنویس_خراب ✍تنبل بانو
  3. °● 30نما طنز ●°

‏وقتی با یکی دارم فیلم میبینم و اون هی میپرسه چی شد؟ #بابا_خودتون_تماشا_کنید_دیگه :/ #مشکلات_یک_فیلمباز ✍دیکتاتور حانیه
  4. °● 30نما طنز ●°

‏بعضی وقتا یه جوری به یه فیلم یا سریال وابسته میشم که حسودیم میشه وقتی به این فکر میکنم که بقیه ام این فیلم یا سریالو میبینن. :aiwan_light_crazy: #مشکلات_یک_فیلمباز ✍Nadia
  5. °● 30نما طنز ●°

شما هم هر وقت برای فیلم زیرنویس می‌گیرید، میخواید چک کنید که هماهنگه یا نه، هر جای فیلم بزنید کلا همه لال شدن؟ یا فقط منم؟ #مشکلات_یک_فیلمباز #زیرنویس_خراب ✍عابر پیاده
  6. °● 30نما طنز ●°

‏فک می‌کردم فقط منم که فیلما رو‌ به صورت سریال میبینم، سریالا رو نان استاپ به صورت فیلم:aiwan_light_swoon: #این_چه_مرضیه_بخدا #مشکلات_یک_فیلمباز ✍فَران
  7. °● 30نما طنز ●°

‏یکی از سخت ترین مراحل زندگی اونجاست که یه فلش هشت گیگ بهت میدن میگن چند تا فیلم خوب بریز توش. حس می‌کنی هر کدوم از فیلمات رو بریزی در حق بقیه‌شون اجحاف کردی. #مشکلات_یک_فیلمباز ✍ندا گابلر
  8. °● 30نما طنز ●°

از فیلم دیدن با خانواده خوشم نمیاد؛ چون همیشه در طول فیلم استرس دارم یک صحنه خاک بر سری بیاد خجالت بکشم. اینقدر اسکلم که انگار من کردم این کارا رو حالا خجالتش برام مونده :// #مشکلات_یک_فیلمباز ✍ورتیگو
  9. °● 30نما طنز ●°

ولی کتاب، فیلم، آهنگ مورد علاقتونو به کسی پیشنهاد ندید. باکلی ذوق میگید بهش، بعد با بی‌حالی میگه اینکه به درد نمیخوره! تازه شات‌گانم ندارید بعدش :) #مشکلات_یک_فیلمباز ✍بی حاشیه
  10. °● 30نما طنز ●°

‏بعد از دیدن هر قسمت از سریال: چشمام: داریم از کاسه در میایم من: فقط یه اپیزود دیگه :shyb: #مشکلات_یک_فیلمباز ✍میم هستم
  11. °● 30نما طنز ●°

از مریض بودن ما فیلم بینا، اینکه واسه دو سه سال آینده هم فیلم واسه نگاه کردن داریم ولی بازم به دانلود کردن ادامه میدیم؛ با اینکه می‌دونیم هیچ‌وقت قرار نیست نگاش کنیم :))) :sigb: #مشکلات_یک_فیلمباز ✍فرانک
  12. °● 30نما طنز ●°

‏یعنی فقط منم که وقتی یه فیلم به یکی معرفی میکنم، حس کارگردانش رو می‌گیرم و نگرانم طرف از فیلم خوشش نیاد؟:confused.: #مشکلات_یک_فیلمباز ✍ Zahra
  13. °● 30نما طنز ●°

بعضیا میگن اونایی که پای فیلم و سریال دیدن همیشه پاپ کورنشون به راهه خیلی کارشون درسته... حالا کسایی که پاپ کورن میخورن: اه چجوری خوردنم رو تنظیم کنم که صدای فیلم رو هم بتونم بشنوم؟ :neutral::tearsofjoy: #مشکلات_یک_فیلمباز ✍hellcasterr
  14. °● 30نما طنز ●°

مشکل همیشگی من با زیرنویس‌ها: #زیرنویس #زیرنویس_خراب #مشکلات_یک_فیلمباز ✍Emran
  15. °● 30نما طنز ●°

‏بیماری که هاردت جا نداره ولی فیلمایی که دیدی رو دلت نمیاد پاک کنی اسمش چیه؟ #مشکلات_یک_فیلمباز ✍ Echo
  16. °● 30نما طنز ●°

دوستم بهم گفت فیلم خوب چی داری؟ گفتم: مخمصه، صورت زخمی، وکیل مدافع شیطان و... گفت: اینا بدرد نمیخورن، یک فیلم خوب میخوام مثل تبدیل شوندگان :neutral: #مشکلات_یک_فیلمباز ✍Revenent
  17. °● 30نما طنز ●°

‏برنامه‌های مورد علاقه بابام: راز بقا بی‌بی‌سی مختارنامه یوسف پیامبر جومونگ برنامه‌های مورد علاقه مامانم: دل همگناه آقا‌زاده بفرمایید شام ستایش نظر بابام و مامانم راجع‌ به آرشیو فیلم و سریالام: همین آشغال‌ها رو میبینی که الان اینجوری شدی دیگه :neutral: #مشکلات_یک_فیلمباز ✍دختر چش سفید
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا