خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Usage for hash tag: سلناگومز

1. Mohadeseh.f

متن و ترجمه آهنگ های Selena Gomez

...انگشتر به دور انگشتم پیچیدن They wanna give me everything, thing, thing اونا حاضرن هر چی من میخوام بهم بدن I put it down, they call me up من میذارمشون کنار اونا دوباره صدام میزنن Oh, no, no, no, no, no اون نه نه نه نه So I'll just let it ring, ring, ring پس من میذارم به کارشون ادامه بدن #سلناگومز
  2. Mohadeseh.f

...بورزم [Post-Chorus] And now the chapter is closed and done و حالا قصه ی ما به سر رسیده و همه چی تموم شده To love, love, yeah عشق ، عشق ، آره To love, love, yeah عشق ، عشق ، آره To love, yeah عشق ، آره And now it’s goodbye, it’s goodbye for us و حالا دیگه وقته خداحافظیه ، خداحافظی ما دوتا...
  3. Mohadeseh.f

...find love میدونه که اگه بخواد بازم میتونه عشق رو پیدا کنه Look at her now yeah الان نگاش کن She knows she’ll find love میدونه که اگه بخواد بازم میتونه عشق رو پیدا کنه Only if she wants it فقط کافیه که بخواد She knows she’ll find love میدونه که اگه بخواد بازم میتونه عشق رو پیدا کنه Wow واو...
  4. Mohadeseh.f

ترجمه اهنگ Dance Again ترک 2 آلبوم Happiness ain’t something you sit back and you wait for خوشبختی چیزی نیست که بشینی و منتظرش باشی Mm-mm, ah-ah مم-مم ، اه-اه Confidence is throwing your heart through every brick wall اعتماد به نفس چیزیه که قلبتو از هر دیوار سختی عبور میده() Mm-mm, ah-ah مم-مم ،...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا