خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Hamed.NM

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
21,472
زمان حضور
24 روز 5 ساعت 55 دقیقه
نویسنده این موضوع
نارضایتی والورده از شرایط نقل و انتقالاتی بارسلونا
ارنستو والورده انتظار داشت تا پیش از بازی امشب برابر بیلبائو، وضعیت نقل و انتقالات تیمش مشخص شده باشد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسا در حالی امشب اولین بازی خود در لالیگا را برابر بیلبائو برگزار خواهد کرد که هنوز مشخص نیست نیمار به این تیم خواهد پیوست یا خیر و اینکه آینده کوتینیو و ایوان راکیتیچ چگونه خواهد بود.

هر روز شایعه ای جدید در مورد نیمار منتشر می شود و بحث معاوضه او با دو بازیکن بارسا مطرح است. یکی از آنها کوتینیو است و روی دومی تردیدهایی وجود دارد. گفته می شود پی اس جی با ورود ویدال و راکیتیچ به پروسه بازگشت نیمار مخالفت کرده و حالا دمبله و کوتینیو را در ازای نیمار می خواهد .

ارنستو والورده سرمربی بارسا از این قضیه دلخور است:« طبیعی این است که وقتی فصل شروع می شود، شما تیم تان را بسته باشید و بدانید که روی چه بازیکنانی می توانید حساب کنید. حداقل من اینطور فکر می کنم. اخبار مختلفی در مورد جدایی چند بازیکن ما مثل راکیتیچ منتشر می شود ولی او بازیکن مهمی برای من است و روی او برای فصل جاری حساب می کنم.»

نارضایتی ها از جذاب نبودن بازی های بارسا:« هر کسی دوست دارد بهتر بازی کند. گاهی اوقات شما می‌توانید و با اختلاف زیاد برنده می‌شوید، گاهی اوقات هم به چیزی که می‌‌خواهید نمی‌رسید. اگر من هر روز قرار باشد با جورج کلونی مقایسه شوم، خب زندگی‌ام سخت می‌شود. اگر بارسلونای تحت هدایت من هم مدام با بهترین بارسلونا تاریخ مقایسه شود، کار برای ما سخت می‌شود. اما اگر دست از این مقایسه‌ها برداریم و واقع‌بینانه به ماجرا نگاه کنیم، خواهیم دید که ما طی دو سال چهار بازی را در لالیگا باختیم و دو تای آنها هم زمانی بود که قهرمانی‌مان مسجل شده بود.

من همین حالا به شما امضا می‌دهم که حاضرم لیگ را در همان جایگاهی به پایان برسانم که ماه می سال گذشته به پایان رساندیم، چون بهتر از آن نمی‌شود، نتیجه گرفت. رسیدن به آن مقطع از فصل در حالی که هنوز برای بردن چهار جام شانس داریم، شرایط ایده‌آلی است. من امیدوارم این فصل که به ماه می می‌رسیم دو جام برده باشیم. با این حال واقعاً تکرار قهرمانی لالیگا در ماه آوریل بسیار سخت است.»

نارضایتی والورده از شرایط نقل و انتقالاتی بارسلونا

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا