خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

sh.hadis

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
364
زمان حضور
0
نویسنده این موضوع
ehdi mahdavi (متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۳ در شهریار) پاسور دوم تیم ملی والیبال ایران است. مهدوی سابقه حضور در داماش گیلان ، سایپا البرز ، پیشگامان کویر یزد و باریج اسانس کاشان را دارد. قد : ۱۹۲ وزن : ۹۰ مهدی مهدوی پاسور خوب تیم ملی کشورمان سال گذشته همراه با تیم ملی روزهای خوشی را پشت سر گذاشت و پس از آن هم همراه با باریج اسانس کاشان در لیگ برتر درخشید اما مصدومیت او و حذف ناباورانه باریج خوشی های مهدوی را به ناخوشی تبدیل کرد. سال ۹۲ با تمام خوشی ها و ناخوشی ها برای این بازیکن باتجربه به پایان رسید و او سال ۹۳ را با نگاهی نو آغاز کرد و می خواهد در این سال اتفاقات جدیدی را تجربه کند. مهدوی بعد از فرهاد ظریف دومین ملی پوشی است که خیلی سریع با تیم فصل آینده خود قرارداد امضا کرد و سال آینده او هم مثل فرهاد همراه مشهدی ها در لیگ برتر حضور خواهد داشت. گفتگو با مهدی مهدوی آیا تیپ شخصیتی والیبالیست ها نشات گرفته از این رشته است. در گذشته شرایط این رشته و زمان اردوهایی که داشت موجب شده بود تا اکثر والیبالیست ها تحصیل کرده باشند. خانواده های انها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و آنها نیز درس خوانده اند. لازمه یک والیبالیست خوب شدن چیه؟ تمرین خوب و توجه به نکاتی که مربی می گوید. برای اینکه ورزشکاری حرفه ای باشی باید سعی کنی حتی یک جلسه تمرین را از دست ندهی و بیشترین بهره را از تمرینات ببری. اگر به گذشته برگردی باز هم والیبال را انتخاب می کنی؟ صددرصد. من از این رشته خیلی راضی ام. به همان نسبت که خیلی ها عاشق رشته ای مثل فوتبال هستند، من نیز والیبال را دوست دارم. دوست داری به کدام کشور ترانسفر شوی؟ روسیه. برای ترانسفر شدن باید چه کار کرد؟ تلاش و تمرین. هم در لیگ و هم تیم ملی. در حال حاضر کادر فنی تیم ملی تمام تلاش شان را برای اعضا تیم ملی می کنند و حیف است اگر نهایت بهره را از این شرایط نبریم. دوران ورزش و عمر آن خیلی کوتاه است باید از فرصت ها استفاده کنیم. جوانی وقت کار و تلاش است. در هر مقطعی از زندگی باید بر روی یک موضوع تمرکز کنیم. برای ترانسفر شدن باید خودم را به همه ثابت کنم. باید کاری کنم که تلاشم دیده شود و بهترین راه آن دوری از حاشیه است. حاشیه زندگی ورزشکار را نابود می کند. با نگاهی به زندگی ورزشکاران موفق می بینیم که آنها حتی المقدور خود را درگیر مسائل حاشیه ای نمی کنند. و تفریح ات معمولاً چیه؟ مثل سایر مردم بیشتر مسافرت، آن هم با خانواده ام.

بیوگرافی مهدی مهدوی

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا