خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Hamed.NM

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
21,472
زمان حضور
24 روز 5 ساعت 54 دقیقه
نویسنده این موضوع
گواردیولا بالاخره پاسخ طعنه های مورینیو را داد
پپ گواردیولا بالاخره پاسخ اظهارنظر جنجالی چند روز قبل ژوزه مورینیو را داد.

به گزارش "ورزش سه"، چند روز قبل مورینیو مدعی شد تیم دوم سیتی نیز می تواند مدعی قهرمانی در لیگ برتر باشد و این به نوعی طعنه به خریدهای سالهای اخیر تیم گواردیولا بود. اما مطابق انتظار سرمربی اسپانیایی دور از جنجال در این رابـ*ـطه صحبت کرده است.

دیدار برابر تاتنهام: "ما از کیفیت تاتنهام در بسیاری از جنبه ها خبر داریم و آنها دومین تیم برتر اروپا هستند. از زمانی که من به انگلیس آمده ام تاتنهام همیشه یکی از مدعیان قهرمانی بوده است. فصل اول آنها در رتبه دوم قرار گرفتند و همیشه در بین تیم های بالای جدول جای داشته اند."

هت تریک هفته گذشته رحیم استرلینگ: "در لیگ برتر تعداد زیادی بازیکن بزرگ وجود دارد و استرلینگ یکی از آنها است. اگر به شش تیم برتر نگاه کنید بازیکنان بزرگ زیادی پیدا خواهید کرد. کیفیت لیگ برتر باورنکردنی است؛ البته هنوز هم من تمام بازی های دیگر را تماشا نکرده ام اما استرلینگ از ابتدا خوب بازی کرده و ما از او انتظار بیشتری داریم و این تازه هفته اول بود."

اظهارنظر جنجالی مورینیو: "چیگی بگریستین عملکرد فوق العاده ای داشته است. من واقعا تحت تاثیر نمایش چلسی مقابل یونایتد و لیورپول قرار گرفته ام، آنها برنده نشدند اما من از اینکه چلسی چقدر خوب بازی کرد تعجب کردم. کیفیت خط حمله یونایتد را هفته قبل دیدیم و آرسنال با جذب نیکلاس په په و داوید لوئیز، بازیکنان خوبی خریداری کرده است، دنی سبایوس بهترین بازیکن اسپانیا بود و همه آنها تیم های بزرگی هستند."

شرایط لروی سانه: "عمل جراحی لروی سانه آخر این هفته انجام می شود اما پیش بینی می شد اوایل هفته جاری این اتفاق رخ دهد."

محرومیت مالی سیتی از سوی فیفا: "فکر می کنم باشگاه بیانیه ای داد. در هر صورت برای ما فرق نمی کند که چه اتفاقی برای باشگاه های دیگر افتاده است، اما باشگاه در این خصوص اظهاراتی داشته است."

نیمکت نشینی برخی ستاره ها در بازی اول سیتی: "این اتفاق هر هفته می افتد زیرا کیفیت تیم بالا است و این اتفاق در طول فصل تکرار خواهد شد."

شرایط کوین دی بروین: "من فکر می کنم کوین همانند همیشه انگیزه دارد. قرار نیست آنچه در فصل گذشته اتفاق افتاد نیز تکرار شود. دی بروین بازی های فوق العاده ای انجام داد و بعد از جام جهانی خسته بود اما او در فصل قبل واقعا خوب کار کرد. هر بازیکنی در خط میانی ویژگی های خاص خود را دارد اما دی بروین از کیفیتی برخوردار است که هیچ کس مانند او نیست."

گواردیولا بالاخره پاسخ طعنه های مورینیو را داد

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا