خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Hamed.NM

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
21,472
زمان حضور
24 روز 5 ساعت 55 دقیقه
نویسنده این موضوع
پوچتینو: عاشق مورینیو هستم!
مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با منچسترسیتی حاضر شد.

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه موینیو چندی قبل مدعی شد تاتنهام نیز می تواند یکی از تیم های مدعی برای کسب قهرمانی در این فصل لیگ برتر باشد و مائوریتسیو پوچتینو که همیشه رابـ*ـطه خوبی با سرمربی پرتغالی داشته به تمجید از وی پرداخت.

اظهارنظر اخیر مورینیو: "من عاشق مورینیو هستم. همه ما می دانیم که او بسیار باهوش است و گاهی اوقات طعنه آمیز صحبت می کند و به همین دلیل او یکی از بهترین سرمربیان جهان است. ما به خودمان اعتقاد و ایمان داریم اما این صحبت های مورینیو به ما کمک می کند که باور بیشتری به خود داشته باشیم.

قرار گرفتن کریستن اریکسن در ترکیب: "خواهیم دید. فقط 11 بازیکن می توانند در ترکیب ابتدایی قرار بگیرند اما من طی هفته گذشته از نحوه عملکرد او در تمرینات راضی هستم. ما هنوز یک جلسه تمرینی داریم و بعد از آن من در مورد ترکیب اولیه تصمیم خواهم گرفت.

وضعیت قرارداد تاثیری در تصمیم گیری ها برای حضور اریکسن در ترکیب نمی گذارد زیرا در نظر من بازیکنی که یک سال قراردادش و کسی که پنج سال قرارداد دارد یکسان است و همه چیز به عملکرد بازیکنان باز می گردد. من از وجود همه بازیکنان خوشحالم و رابـ*ـطه شخصی من با همه بازیکنان خوب است و نیمکت نشینی اریکسن فقط یک تصمیم فوتبالی بود."

ماندن اریکسن در تاتنهام: "هدف من کمک به همه بازیکنان است، وظیفه من تا زمانی که بازیکنان تصمیم بگیرند مسیر دیگری را در حرفه خود طی کنند حمایت از آنها است."

رویارویی با پپ گواردیولا: "من خیلی خوشحالم که دوباره با او رقابت خواهم کرد و این فوق العاده است. داشتن یک فصل بیشتر شانس برای رقابت برابر تیمی مثل سیتی و پپ گواردیولا که یکی از بهترین سرمربیان جهان است اتفاق خوبی خواهد بود. این بدان معنی است که ما هم در کورس قرار داریم و این برای من بسیار مهم است."

پوچتینو: عاشق مورینیو هستم!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا