خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

The unborn

مدیر ارشد بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
29,430
زمان حضور
207 روز 9 ساعت 43 دقیقه
نویسنده این موضوع
به گزارش سرنا به نقل از ایسنا، سهیل بیرقی اخیرا مجوز ساخت فیلمی اجتماعی با نام «عامه‌پسند» را دریافت کرده که این روزها در مراحل اولیه پیش‌تولید است.

بیرقی درباره ساخت این فیلم می‌گوید: فیلمنامه «عامه‌پسند» آماده است و کارهای اولیه برای تولید انجام می‌شود. این فیلم در ادامه فیلم‌های قبلی من است که داستانش در فضایی زنانه روایت می‌شود.

او که سال قبل فیلم «عرق سرد» را روی پرده داشت، با اشاره به زمان‌بندی حدودا ۴۰ روزه برای فیلمبرداری افزود: تلاش می‌کنم فیلم را برای نمایش در جشنواره برسانم اما به هیچ عنوان برای این کار تعجیل نخواهم داشت و حاضر به قربانی کردن فیلم برای رساندن به جشنواره فجر نیستم؛ با این حال اگر همه چیز فراهم باشد تا فیلم به بهترین شرایط ساخته شود خیلی هم خوب خواهد بود که در جشنواره حضور داشته باشد.

بیرقی که خودش نویسنده و تهیه‌کننده «عامه‌پسند» هم هست، تاکید دارد:‌ سرمایه‌گذاری فیلم کاملا شخصی است و انگیزه‌ام برای تهیه‌کنندگی هم همین بوده که بدون مشارکت با نهاد و ارگانی، فیلم را به شکل مستقل و با استقلال کامل خود و گروهم بسازم تا برای نمایش در جشنواره یا اکران نیز اختیار با خودم باشد.
#شهر خبر

فضای زنانه فیلم جدید کارگردان «عرق سرد»

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا