خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

sh.hadis

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
364
زمان حضور
0
نویسنده این موضوع
متولد ۲۷ تیر ۱۳۷۱ در بوشهر، بازیکن فوتبال اهل ایران است که هم‌اکنون عضو باشگاه الغرافه قطر می‌باشد. وی تحصیلات اش زیر دیپلم استمهدی طارمیزندگی شخصی و بیوگرافی مهدی طارمی فوتبالیست ایرانیمهدی طارمی یک خواهر و برادر بزرگتر او محمد است که وی نیز بازیکن فوتبال است و درحال حاضر عضو تیم ایرانجوان بوشهر است ، بزرگ شده محله ای بنام شغاب در بوشهر است، او بهترین گل زن تاریخ باشگاه پرسپولیس می باشد، الگو فوتبالش را علی دایی معرفی میکند

مهدی طارمی در گذر زمان

پدر و پسر فوتبالیپدرم، علیشاه طارمی یک دفاع وسط بود؛ دفاع وسطی که هم دوره هایش از بازی های خوب او تعریف و تمجید می کنند، بدون شک فوتبالیست بودن پدرم در اینکه من وارد فوتبال شوم و در این مسیر قرار بگیرم بی تاثیر نبود در آن سال هایی که هم سن و سال های من در محله شغاب، سوار بر لنج می شدند و به صیادی می رفتند، من در هوای گرم و شرجی بوشهر و در زمین های خاکی، فوتبال تمرین می کردممهدی طارمیطارمی را شبیه دایی می دانند؛ خودش چه نظری دارد؟– از دوران کودکی که در زمین های خاکی بازی می کردیم، همه دوست داشتند یک اسم بزرگ روی خودشان بگذارند اما من به این کار علاقه نداشتم و حالا هم سعی می کنم خودم باشم.می خواهم خود طارمی بزرگ باشد و در پرسپولیس اسطوره شود نه اینکه مقایسه شوم. من دایی را خیلی دوست دارم. او بزرگترین افتخار فوتبال ایران است. من کجا و دایی کجا ولی من دوست دارم ۱۰ سال دیگر به بازیکنان جوان بگویند دوست دارید با طارمی مقایسه شوید…

مهدی طارمی در کنار علی دایی

مهدی طارمی و سحر قریشی ؛ ازدواجی که نزدیک است؟!شهروند نوشت: داستان از آن‌جا آغاز شد که یکی از دوستان سحر قریشی که به بهانه دیدن بازی پرسپولیس در برابر الهلال به امارات سفر کرده بود؛ به بهانه تولد سحر قریشی پستی گذاشت که این پست توسط مهدی طارمی لایک شد! این موضوع شایعاتی را که در این مورد وجود داشت، شدت بخشید و وقتی چندی بعد ویدیویی نیز از این دو چهره پخش شد؛ سیلی بود که دیگر نمی‌شد جلویش را گرفت.حالا دیگر می‌شود گفت انتشار فیلم کوتاهی که از بازارهای ساحلی قطر گرفته شده بود و به آنها منتسب شد، زندگی این دو سوپراستار را وارد ابعاد جدیدی کرده است. این قبل از هر چیز تأییدکننده خبری می‌تواند باشد که چند ماهی بود سر زبان‌ها بود و حتی روزنامه خبر ورزشی نوشته بود که «طارمی از مسئولان باشگاهش خواسته برای یکی از بازیگران زن سینمای ایران که او را نامزدش معرفی کرده، ویزای اقامت در قطر بگیرند».آن زمان گفته شد چنین چیزی صحت ندارد و رابـ*ـطه این دو ستاره اصلا جدی نبوده و با انتقال ستاره فوتبال به قطر، ارتباط آنها قطع شده است. حالا به نظر می‌رسد این ماجرا از همان ابتدا هم جدی بوده و باید ترانه مبارک بادا را به‌زودی برای این دو ستاره بخوانیم.

مهدی طارمی و سحر قریشی

جایزه مهدی طارمی برترین مهاجم لیگ ایرانطارمی ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ برای اولین بار به تیم ملی ایران توسط کیروش دعوت شد.طارمی در جشن برترین های لیگ برتر چهاردهم (۹۳–۹۴) به عنوان برترین مهاجم لیگ ایران انتخاب شد. او در این مراسم در چهار رشته از جمله مرد سال فوتبال ایران که قاسم حدادی فر موفق به دریافت آن شد، کاندیدای دریافت جایزه بود.لوسیانو ادینهو، سجاد شهبازاده و مهدی طارمی، ۳ مهاجمی بودند که نامزد دریافت جایزه برترین مهاجم فصل گذشته انتخاب شدند و در نهایت مهدی طارمی به عنوان برترین مهاجم فصل گذشته انتخاب شد. طارمی جایزه خود را از عابدینی دریافت کرد.بیوگرافی مهدی طارمی برترین مهاجم ایران

شروع فوتبال حرفه ای مهدی طارمی

فوتبال اش را از شش سالگی زیر نظر پدر در مدرسه فوتبال صدا و سیما شروع کرد، اما بصورت حرفه ای فوتبال را از جوانان برق بوشهر در سن ۱۰ سالگی شروع کردبعد از چندین سال حضور در جوانان چند تیم باشگاهی بالاخر به تیم ایرانجوان بوشهر دعوت شد و یک سال بعد به بزرگسالان این تیم رفت، در سال ۸۹ بصورت قرضی به شاهین بوشهر پیوست، دو سال بعد دوباره به ایران جوان برگشت و تا سال ۹۳ در این تیم حضور داشت و بازی های درخشانی را انجام داد اما در نهایت این تیم نتوانست به لیگ برتر صعود کند

تیپ جنجالی بازیکنان پرسپولیس

معرفی به دایی در زمان حضور علی دایی در پرسپولیس در سال ۹۳ دو نفر از مشاوران و نزدیکان دایی مجموعه ای ۲۰ نفری از بازیکنان مورد نظرشان در لیگ یک و حتی لیگ ۲ را به دایی معرفی کردند که یکی از آنها طارمی بود، دایی نیز از مشاورانش خواست بازی های او را زیر نظر بگیرند و مذاکره با خود بازیکن هم به پایان فصل موکول شد

بیوگرافی مهدی طارمی | فوتبالیست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

SelmA

گوینده برتر رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
مدیر تالار انجمن

امتیاز واکنش
42,111
زمان حضور
111 روز 7 ساعت 59 دقیقه

بیوگرافی مهدی طارمی | فوتبالیست