خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

sh.hadis

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
364
زمان حضور
0
نویسنده این موضوع
عماد طالب زاده متولد 28 آذر 1360 در تهران، خواننده است فارغ التحصیل لیسانس موسیقی از دانشگاه آزاده اسلامی است دو برادر بزرگتر از خود بنام های حمید و علیرضا و یک خواهر به اسم مهناز دارد قبل از او حمید وارد عرصه موسیقی شد

شروع فعالیت از رستوران ها

از اواخر سال 1379 به جزیره کیش رفتم و در رستوران گلریز و چند رستوران دیگر مثل دیدنی‌ ها و شاندیز به عنوان خواننده مشغول به کار شدم آن زمان تعداد خواننده‌های مجاز هم خیلی کم بود و اول شروع به کار خواننده‌ های به اصطلاح زیرزمینی بود

اولین کار حرفه ای

اولین کارم با سیروان خسروی ود سال 84 بود که در واقع سعی کردم رسما وارد بازار شوم اما مشکلات خانوادگی مانع از این مسئله شد و مرا درگیر خود کرد. 3 سال از عمرم صرف حل و فصل این مشکلات شد خلاصه سال 87 اولین آهنگ من منتشر شد عکس خانوادگی عماد طالب زاده

ازدواج

عماد طالب زاده با آتوسا یوسفی ازدواج کرده ومتاهل است و برعکس سایر هنرمندان همواره عکس های دونفره با همسرش را منتشر میکند ، این زوج صاحب فرزند پسری بنام ساتیار هستند

موزیک ویدیو

من سینما را به اندازه موسیقی دوست دارم کلاً تصویر را خیلی دوست دارم و به همین دلیل موزیک‌ ویدئو برایم مهم است

تجربه بازیگری

فکر می‌کنم در فیلم سکه در سال 92 بد بازی نکرده باشم یکی از دوستانم من را به آن مجموعه معرفی کرد البته این فیلم زیاد دیده نشد. خیلی‌ ها گفتند ای کاش اولین فیلمت سینمایی نبود یا فیلم مهم‌ تری بود اما به هر حال برای من تجربه خوبی بود. کامنت منفی خاصی نداشتم

سلایق و علایق

فوتبالی نیست ولی اگر قرار باشد طرفدار تیمی باشد اون پرسپولیس است،عاشق کباب دیگی هستم

علاقه به فردین

بچه که بودم عاشق فردین بودم. ربطی هم به خوانندگی‌ ام ندار بزرگ ترین آرزوی زندگیم در بخش اجتماعی این بود که وقتی بزرگ شدم یک روز یک مرد خوشتیپ و خوش قیافه‌ای بشوم مثل فردین، خدا رحمتش کند

دوست دارم فردین بشم

یک بار مادرم من را به شیرینی فروشی‌ اش در خیابان ونک برد بهش گفت عماد از طرفدارهای پروپاقرص شماست فردین دستی به سرم کشید و بهم گفت : دوست داری چی کاره بشی؟ گفتم: دوست دارم فردین بشم این خاطره همیشه یادم هست. من عاشق فردین و شخصیتش بودم

همکاری با حمید

حمید خیلی جاها در خواندن به من کمک کرده. او خواننده فوق العاده خوب و مسلطی است و گاهی توجهش به تکنیک باعث می شود حتی از احساس غافل شود در هر صورت در خواندن از حمید کمک گرفته ام اما در ایده نه. ما سبک و ایده هایمان در موسیقی کاملا با هم تفاوت دارد. به هم مشاوره برادرانه داده ایم اما فکرهایمان به م ربطی ندارد حمید طالب زاده از ایران مهاجرت کرده و در ایران نمیخواند

خوانندگان مورد علاقه

من فیلم گنج قارون رو شاید بیشتر از پانصد بار دیدم. به همین علت صدای احسان خواجه امیری را هم خیلی دوست دارم چون جنس صدای استاد ایرج را دارد

بیوگرافی عمادطالب زاده | خواننده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

LIDA_M

کاربر حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
20,422
زمان حضور
78 روز 19 ساعت 52 دقیقه

منابع:
آپ موزیک
بیتوته