خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Cinder

سرپرست بازنشسته فرهنگ و ادب
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,214
زمان حضور
0
نویسنده این موضوع
به هیات فوتبال خراسان می‌روم | شیربیگی: مشکل رضایت‌‌نامه‌ام حل شد

خانم گل فوتسال آسیا از حل شدن مشکلش برای گرفتن رضایت‌نامه از تیم نامی‌نو و پیوستن به هیات فوتبال خراسان خبر داد.

پایگاه خبری ورزش زنان ایران – روز گذشته خبری مبنی بر تلاش سارا شیر بیگی برای جدایی از تیم نامی نو اصفهان و پیوستن به هیات فوتبال خراسان منتشر شد و اینکه باشگاه نامی‌نو حاضر به دادن رضایت‌نامه نیست و برای آن مبلغ ۵۰ میلیون تومان درخواست کرده است. موضوعی که باعث شد کار خانم گل فوتسال آسیا برای تغییر تیم گره بخورد و حتی تصمیم بگیرد در صورت فراهم نشدن شرایط جدایی‌اش قید بازی در فصل بعد را بزند و خانه نشین شود.

در همین راستا شب گذشته نشستی میان شیربیگی و مسئولان باشگاه نامی‌نو صورت گرفت و طرفین در این مورد به مذاکره نشستند.

سارا شیربیگی در خصوص این نشست اظهار داشت: شب گذشته نشست خوبی با آقای طاهری داشتیم و برای گرفتن رضایت نامه به توافق رسیدیم و قرار است به زودی و پس از صدور رضایت نامه به مشهد بروم و با هیات فوتبال خراسان قرارداد امضا کنم. آقای طاهری به من گفت اگر مشکل شخصی برای بازی خارج از مشهد نداشتی اجازه جدایی به تو نمی‌دادم. ضمن اینکه ایشان گفت از من پولی بابت رضایت‌نامه نمی‌خواهد و این مبلغ را باید باشگاه خواهانم بپردازد و توضیح داد من هم اگر می‌خواستم تو را جذب کنم باید این پول را می‌پرداختم. به هر جهت از این جا به بعد مذاکره میان دو باشگاه است و ضمن اینکه قرار شده با مبلغ کمتری رضایت‌نامه من صادر شود ولی اینکه چقدر کمتر از ۵۰ میلیون باشد بستگی به مذاکره دو باشگاه دارد.

وی در مورد مطالباتش از نامی‌نو گفت: مطالبات ما به طور کامل تسویه شده و فقط پاداش قهرمانی مانده است که آقای طاهری گفت هنوز بودجه به دستش نرسیده و در اولین فرصت پاداش‌ها را پرداخت خواهد کرد.

خانم گل فوتسال آسیا در مورد زمان پیوستنش به هیات فوتبال خراسان عنوان کرد: طی روزهای‌ آینده و وقتی رضایت‌نامه من صادر شود به مشهد سفر می‌کنم و قراردادم را امضا خواهم کرد.

شیربیگی ادامه داد: از خانم دکتر صوفی‌زاده تشکر می‌کنم که با وجود اینکه هیچ مسئولیتی در قبال من نداشت من را در برطرف شدن این مشکل همراهی کرد و تنهایم نگذاشت. خانم نصیری هم سال قبل به من قول داد کمکم می‌کند ولی نتوانست کاری انجام دهد و به هر حال از ایشان هم ممنونم.

وی در مورد وضعیت تیم ملی فوتسال هم گفت: بعد از مسابقات روسیه ما دیگر هیچ اردویی نداشتیم و خبری از تیم ملی نداریم ولی گفتند که احتمالا در شهریور دوباره تیم ملی تشکیل می‌شود.

ملی‌پوش فوتسال کشورمان در مورد پاداش‌های قهرمانی آسیا هم عنوان کرد: هنوز هیچ خبری نیست و پاداشی دریافت نکردیم و می‌گویند فدراسیون بودجه ندارد.

به هیات فوتبال خراسان می‌روم | شیربیگی: مشکل رضایت‌‌نامه‌ام حل شد

Reactions: *~sarina~*، نگین نوروزی و *Ghazale*
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا