خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

The unborn

مدیر ارشد بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
29,430
زمان حضور
207 روز 9 ساعت 43 دقیقه
نویسنده این موضوع
اگر میخواهید به قلب یک مرد دست یابید باید ابتدا به مغز او راه یابید.چند دفعه تابحال شگفت زده شده اید که این مرد به چه چیزی فکر میکند؟!
برای بدست آوردن قلب یک مرد باید ابتدا به مغز او راه یابید.
چند دفعه تابحال شگفت زده شده اید که این مرد به چه چیزی فکر میکند؟! اگر میخواهید به قلب یک مرد دست یابید باید ابتدا به مغز او راه یابید. مشکل بیشتر مردها این است که خیلی سخت برای گفتن افکار و احساساتشان لـ*ـب به سخن باز میکنند.
اگر به این 5 فن مجهز باشید مردان راحتتر سفره دلشان را برایتان باز خواهند کرد، سپس شما میتوانید بهتر برای یک رابـ ـطه بهتر تلاش کنید و نهایتاً اشتیاق بیشتر از باهم بودنتان ببرید.
1 - اجازه بدهید او درک کند که علاقه نشان میدهید به آنچه که میگوید
هیچ مردی به شما اجازه نمی دهد به افکارش راه یابید مگر اینکه بداند که شما به آنچه که او میگوید توجه و علاقه نشان خواهید داد. یکی از بهترین راهها برای منتقل کردن این موضوع به او این است که از طریق زبان بدنتان وارد شوید. برای نشان دادن تمایل خود به گفته های او، نگاه طبیعی به او و باز کردن بازوانتان به نشانه گرایش به او بهترین راه است.
اجازه دهید به او بداند که شما متوجه اید که چه میگوید آنهم با یک سرتکان دادن یا با حرکت دادن به پیشانیتان.
همچنین تحت تأثیر قرار گرفتن، مثلاً وقتی که او تحت فشار باشد در گفتن داستان خود و ببیند که شما هم همین گونه اید، احساس بهتری خواهد داشت. این کار مثل این است که گفته باشید من میفهمم که چه احساسی داری یا من خودم را جای تو میگذارم.
2 - لطفاً داوری و قضاوت نکنید
هیچ مردی افکار واقعی اش را نمی گوید اگر دریابد که تحقیر یا نکوهش میشود. اظهاراتی مانند چطور توانستی این کار را انجام دهی یا اگر من بودم چنین نمی کردم را رها کنید.
آزادی این را به او بدهید که آشکارا و صادقانه هر آنچه که میخواهد توضیح دهد بدون قضاوت شما، آنگاه شما شگفت زده خواهید شد. شما مجبور هم نیستید که او را ببخشید یا با او موافق باشید. شما با این کار به راحتی محیطی آزاد را برای او ایجاد کرده اید که هر آنچه فکر میکند برای شما بگوید.

راه یافتن به افکار مردان

The unborn

مدیر ارشد بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
29,430
زمان حضور
207 روز 9 ساعت 43 دقیقه
نویسنده این موضوع
3 - از بکار بردن کلمه چرا بپرهیزید
وقتی روانشناسان دوره کارآموزی خود را سپری میکنند، از آنها میخواهند تمرین کنند که کلمه چرا را از دایره لغاتشان حذف کنند. زیرا پرسیدن چرا به طور مکرر، انرژی منفی میدهد و شرایط را بحرانی و حساس میکند.
وقتی که شما از یک مرد بپرسید که چرا این کار را اینطور انجام داده ای، او اینطور استنباط خواهد کرد که به او گفته اید که تو احمق هستی که روی زمین این را ه را برای این کار انتخاب کرده ای! حالا او قبل از اینکه جملاتتان را تمام کرده باشید حالت تدافعی به خود میگیرد.
تمرین کنید که به جای استفاده از کلمه چرا بگویید درباره این موضوع به من بیشتر بگو.
4 - هرگز نگویید ما نیاز به گفتگو داریم
هیچ چیز بهتر از این جمله نمی تواند یک مرد را وادار کند که کمتر حرف بزند. این جمله حامل این پیام است که او کار اشتباهی کرده است که در دردسر افتاده و باید درباره اش توضیح دهد. او گفتگو را قبل از شروع کردنش متوقف خواهد کرد.
بهترین راه برای مطرح کردن یک موضوع مهم به آرامی و غیر مستقیم وارد شدن به آن است. زمانی که هر دوی شما مشغول انجام آن هستید را انتخاب کنید مثل آشپزی و یا تمیزکاری سبک، که او راحتی بیشتری احساس کند. به خاطر داشته باشید وقتی او درگیر فوتبال جمعه شب است برای این کار به او نزدیک نشوید.
5 - گوش دادن واقعی را یاد بگیرید
شما همیشه شانس شنیدن افکار او را نخواهید داشت. چندین بار شده است که شما وقتی که او صحبت میکرده است در فکر دیگری بوده اید یا شاید هم فکر میکرده اید که در جواب به او چه بگویید؟!
این موضوع بسیار مهم است که اکنون را با او باشید تا اینکه به افکارتان اجازه دهید همه جا باشد غیر از با او. یک مرد میتواند احساس کند که شما واقعاً میخواهید حرفهای او را بشنوید یا خیر. درست شنیدن بهترین راه برای رسیدن به یک گفتگوی واقعی است که او هم بتواند حقیقت را به شما بگوید.

راه یافتن به افکار مردان

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا