خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.
وضعیت
موضوع بسته شده است.

by_aSal_baek04

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,132
زمان حضور
1 روز 20 ساعت 44 دقیقه
نویسنده این موضوع
این سکوت و این هوا و این اتاق .. شب به شب به خاطرم میاردت توی این خونه هنوزم یه نفر .. نمیخواد باور کنه نداردت نمیخواد باور کنه تو این اتاق .. دیگه ما با هم نفس نمیکشیم زیر لـ*ـب یه عمر میگه با خودش .. ما که از همدیگه دست نمیکشیم به هوای روز برگشتن تو .. سر هر راهی نشونه میکشه با تمام جاده های رو زمین .. رد پاتو سمت خونه میکشه من دارم هر روزمو بدون تو .. با تب یه خاطره سر میکنم با خودم به جای تو حرف میزنم .. خودمو جای تو باور میکنم توی این خونه به غیر از تو کسی .. دلشو با من یکی نمیکنه من یه دیوونم که جز خیال تو .. کسی با من زندگی نمیکنه تو سکوت بی هوای این اتاق .. شب به شب به خاطرم میارمت خودمم باور نمیکنم ولی .. دیگه باورم شده ندارمت روزبه بمانی

حرف دلم...

by_aSal_baek04

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,132
زمان حضور
1 روز 20 ساعت 44 دقیقه
نویسنده این موضوع
ﻣــــﻦ ﻣــــﯿــــﺪﺍﻧﻢ ﮐــــﻪ ﺑــــﻪ ﺗﻮ ﻣﯿــــﺮﺳﻢ ... ﺁﺭﯼ ﻣﯿﺪﺍﻧــــﻢ .. ﻣﯿﺸﮑﻨــــﻢ ﺳﮑــــﻮﺕ ﺳــــــــﺮﺩ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﻫﺎ ﺭﺍ .. ﺑــــﺎ ﺗــــﻮ ﺑــــﻪ ﺍﻣﯿــــﺪ ﺗــــﻮ ﺑــــﺮﺍﯼ ﺗــــﻮ ﻭ ﺷﺎﯾﺪ ﺑــــﯽ ﺗﻮ ﻣﺎﻧﺪﻧﻢ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿــــﻦ ﺍﺳــــﺖ ... ﺑــــﺮﺍﯼ ﯾﮏ ﺑﺎ ﺗــــــــﻮ ﺑﻮﺩﻥ ﺯﯾــــﺒــــﺎ ...

سکوت کوچه های تار جانم، گریه می خواهد تمام بند بند استخوانم گریه می خواهد بیا ای ابر باران زا، میان شعرهای من که بغض آشنای ابر گریه می خواهد بهاری کن مرا جانا، که من پابند پاییزیم و آهنگ غزلهای جوانم گریه می خواهد چنان دق کرده احساسم میان شعر تنهایی که حتی گریه های بی امانم، گریه می خواهد

ﻣﻦ ﻋﺸﻖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺗﻮ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﻝ ﺩﻝ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﻮﻗﻊ ﺗﭙﯿﺪﻥ ﻭﺗﭙﯿﺪﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺗﻮ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﻦ ﻏﻢ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺳﮑﻮﺕ ﺳﮑﻮﺕ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺷﺐ ﺷﺐ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺑﺴﺘﺮ ﻭﺑﺴﺘﺮ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻧﺪﯾﺸﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺗﻮ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﻦ ﺑﻬﺎﺭ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺷﮑﻮﻓﻪ ﻫﺎﯾﺶ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺯﯾﺒﺎﯼ ﺍﺵ ﻭﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﺍﺵ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺗﻮ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺧﺪﺍﯾﺶ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺧﻠﻖ ﮐﺮﺩ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ

حرف دلم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

by_aSal_baek04

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,132
زمان حضور
1 روز 20 ساعت 44 دقیقه
نویسنده این موضوع
پــــــــــُرم از سکوت سکوتی به سنگینی صدا به کوتاهی صبـــــــــــــــــر به وسوسه فکـــــــــر تــــــو و به تقلای حضــــــــــــور حضوری توأم از خلأ که بشـــــــــکند کنــــــــــج خلوتم را و همســــــــــاز شود با گوشه ی دنـــــــج خیالم میسازم کلمه ای که به دار کشد بغضــــــــــــم را و بهترین هذیان جسم٫برهنگی احســـــــــــــاس عشـــــــــــق را کـــــــم آورد بگذار جرعـــــــه ای از بی تــــــــــــــــو بودن سرکشـــــــــم آنقـــــــدرها هم که گویند تلـــــــــخ نیست باز لحظه ای سکوت٫درنگ اما نه ... نیستی ولی چه خـــــــــوب که بی تـــــــــو هم لمس آرامــــــــش خــــــــــــــــــاردار نبــــــــــود با تو ام سکـــــــــــــوت فریــــــــاد برآور و باطل کن خیـــــال خــــــــــام ِ وسوســــــــــه ی من٫مــــــــــا شدن را

ﺁﺯﺍﺭﻡ ﻣﯿﺪﻫﯽ ؛ ﺑﻪ ﻋﻤﺪ ... ﯾﺎ ﻏﯿﺮﻋﻤﺪ ﺧﺪﺍ ﻣﯿﺪﺍﻧﺪ ... ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺧﺴﺘﻪ ﺍﻡ , ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺍﻡ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻧﻤﯽ ﮔﻮﯾﻢ ... ﺣﺘﯽ ﺩﯾﮕﺮ ﺭﻧﺠﯿﺪﻥ ﻫﻢ ﺍﺯ ﯾﺎﺩﻡ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﺳﺖ ... ﺍﺷﮏ ﻣﯿﺮﯾﺰﻡ ... ﺳﮑﻮﺕ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻭ ﺗﻮ ... ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﻣﯿﺪﻫﯽ ... ﻧﻔﺮﯾﻨﺖ ﻫﻢ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﻢ ... ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍﺣــﺘـــــ . . . ﺷﮑﺴـــــﺘﻪ ﻫﺎ ﻧﻔﺮﯾﻦ ﻫﻢ ﺑﮑــﻨﻨﺪ ، ﮔﯿﺮﺍ ﻧﯿﺴـــﺖ !… ﻧـــﻔﺮﯾﻦ ، ﺗﻪ ِ ﺩﻝ ﻣﯽ ﺧـﻮﺍﻫﺪ ﺩﻝِ ﺷﮑﺴـــﺘﻪ ﻫـﻢ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺳــــﺮ ﻭ ﺗﻪ ﻧﺪﺍﺭﺩ

حرف دلم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

by_aSal_baek04

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,132
زمان حضور
1 روز 20 ساعت 44 دقیقه
نویسنده این موضوع
ﻣﯿﮕﻮﯾﻢ:ﭼﺘﺮﺑﯿﺎﻭﺭﻡ؟ ﺷﺎﯾﺪﺑﺎﺭﺍﻥ ﺑﺒﺎﺭﺩ! ﻣﯿﮕﻮﯾﯽ:ﺯﻭﺩﺑﺮﻣﯿﮕﺮﺩﯾﻢ ﻣﮕﺮﭼﻘﺪﺭﺭﺍﻩ ﺭﻓﺘﻨﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ؟ ﻣﯿﮕﻮﯾﻢ:ﺑﻌﺪﺍﺯﺳﺎﻟﻬﺎﺁﻣﺪﻩ ﺍﯼ ﮐﻪ ﮐﻤﯽ ﺑﻤﺎﻧﯽ.. ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻢ ﺗﺎﺟﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﻢ ﻗﺪﻡ ﺑﺰﻧﯿﻢ، ﺑﺮﻭﯾﻢ ﺗﻤﺎﻡ ﺭﺍﻫﻬﺎﯼ ﻧﺮﻓﺘﻪ ﺭﺍ.. ﺣﺎﻻ‌ﮐﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﺷﺐ ﺍﺳﺖ ﺗﺎﺻﺒﺢ ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺭﺍﻫﻬﺎﯾﯽ ﺑﺮﻭﯾﻢ ﮐﻪ ﺳﺎﻟﻬﺎﺳﺖ ﺑﺮﺁﻧﻬﺎﻗﺪﻡ ﻧﮕﺬﺍﺷﺘﻪ ﺍﯾﻢ.. ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﺑﺪﻭﯾﻢ، ﻣﯽ ﮔﻮﯾﯽ ﺑﺎﺷﺪ؛ ﻣﯿﺮﻭﯾﻢ ﺗﺎﺧﻮﺩﺻﺒﺢ ﻣﯽ ﺩﻭﯾﻢ ﺗﺎﺁﻧﺠﺎﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﻫﯿﻢ؛ ﻣﯿﮕﻮﯾﻢ:ﭼﺘﺮﺑﯿﺎﻭﺭﻡ؟ﺷﺎﯾﺪﺑﺎﺭﺍﻥ ﺑﺒﺎﺭﺩ! ﻣﯿﮕﻮﯾﯽ:ﭼﺘﺮﻧﻤﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ؛ ﺧﯿﺎﻝ ﮐﻪ ﺧﯿﺲ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ....

ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﻛﻪ ﺁﻭﺍﺯﻩ ﻛﻮﭼﺖ ﺑﯽ ﻣﺤﺎﺑﺎ ﺩﺭ ﺩﻝ ﺷﺐ ﻣﯽ ﭘﻴﭽﺪ ﺳﻜﻮﺕ ﺩﺍﻏﯽ ﺍﺳﺖ ﺑﺮ ﺯﺑﺎﻥ ﺳﺎﻳﻪ ﻫﺎ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﻳﺎﺩﺕ ﺷﺮﺭﯼ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺑﺮ ﻗﺎﻣﺖ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﻫﺎﯼ ﺍﺷﮏ ﺍﻳﻦ ﺟﺎ ﻣﻴﺎﻥ ﻏﻢ ﺁﺑﺎﺩ ﺗﻨﻬﺎﻳﯽ ﺑﻪ ﺍﻣﻴﺪ ﺍﺣﻴﺎﯼ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﺍﯼ ﻣﺘﺮﻭﻙ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﮔﺮﻳﺒﺎﻥ ﮔﻴﺮ ﺁﻓﺘﺎﺑﻢ ﻭ ﺷﺐ ﻫﺎ ﺩﺳﺖ ﺑﻪ ﺩﺍﻣﻦ ﻣﻬﺘﺎﺏ ﻧﻤﯽ ﮔﻮﻳﻢ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﻢ ﻧﻜﻦ ﻫﺮﮔﺰ ﻭﻟﻲ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﻪ ﻳﺎﺩ ﺁﻭﺭ ﺭﻓﻴﻘﯽ ﺭﺍ ﻛﻪ ﻣﻴﺪﺍﻧﻢ ﻧﺨﻮﺍﻫﯽ ﺭﻓﺖ ﺍﺯ ﻳﺎﺩﺵ

حرف دلم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

by_aSal_baek04

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,132
زمان حضور
1 روز 20 ساعت 44 دقیقه
نویسنده این موضوع
بعضي وقت ها سكوت ميكني؛ چون انقدر رنجيده اي كه نمي خواهي حرفي بزني! بعضي وقت ها سكوت ميكني؛ چون واقعا حرفي براي گفتن نداري گاه سكوت ميكني؛ گاه سكوت يك اعتراض است، گاهي هم انتظار،اما بيشتر وقتها سكوت براي اين است كه هيچ كلمه اي نمي تواند غمي را كه تو در وجودت داري توصيف كند!!

ﺍﯼ ﺗﻮ ﺁﻣﺪﻩ ﺍﺯ ﺷﻬﺮ ﺩﻟﺮﺑﺎﯾﯽ ﺍﯼ ﺗﻮ ﺍﺯ ﺟﺎﻧﻢ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻏﻢ ﺑﯽ ﺻﺪﺍﯾﯽ ﻣﻦ ﺑﺎ ﺗﻮ ﺁﻣﺪﻥ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﻢ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺗﻮ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﻦ ﺁﺳﻤﺎﻧﻢ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻮ ﮐﻨﺎﺭ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﻮ ﺭﻓﺘﯽ ﺑﯽ ﻣﻦ ، ﻣﻦ ﺑﯽ ﺗﻮ ﺗﻨﻬﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ﺗﻮ ﮏﯾ ﺷﻬﺮ ﺑﻮﺩﯼ ، ﻣﻦ ﮏﯾ ﮐﻮﭼﻪ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺑﺮﮔﻬﺎﯼ ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ﺍﯼ ﺗﻮ ﺍﺯ ﺳﮑﻮﺕ ﺟﺎﻥ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺟﺎﻥ ﻣﻦ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺳﮑﻮﺕ ﺧﻮﯾﺶ ﻧﮕﯿﺮ ﺟﺎﯼ ﭘﺎﻫﺎﯾﺖ ﺍﺯ ﮐﻮﭼﻪ ﺧﯿﺎﻟﻢ ﺭﺩ ﮔﻢ ﻧﮑﺮﺩﻧﺪ ﺑﯽ ﺗﻮ ﺗﻨﻬﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ

ﺍﺻـــــﻼ ﺑﻪ ﺭﻭﯼ ﺧـــﻮﺩﻡ ﻫـــــﻢ ﻧﻤﮯ ﺁﻭﺭﻡ ﮐﻪ ﻧﯿـــﺴﺘﯽ ﻫـــــﺮ ﺭﻭﺯ ﺻﺒـــــﺢ ﺷـــﻤﺎﺭﻩ ﺍﺕ ﺭﺍ ﻣﮯﮔـــﯿﺮﻡ ﺯﻧـــــﯽ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﺪ : ﺩﺳــﺘﮕــﺎﻩ ﻣﺸـــﺘﺮﮎ … ﺣﺮﻓــــﺶ ﺭﺍ ﻗــﻄــﻊ ﻣﮯﮐﻨﻢ ﺻﺪﺍﯾـــﺖ ﭼﺮﺍ ﺍﻧﻘـــﺪﺭ ﻋـــﻮﺽ ﺷـــﺪﻩ ﻋﺰﯾـــﺰﻡ؟ ﺧﻮﺑﯽ؟ ﺳــــﺮﻣﺎ ﮐﻪ ﻧﺨﻮﺭﺩﻩ ﺍﯼ؟ ﻣﮯ ﺩﺍﻧﯽ ﺩﻟـــﻢ ﭼﻘـــﺪﺭ ﺑـــﺮﺍﯾـــﺖ ﺗﻨـــﮓ ﺷـــﺪﻩ ﺍﺳﺖ؟ ﭼﻨـــﺪ ﺛﺎﻧﯿــﻪ ﺍﯼ ﺳـــﮑﻮﺕ ﻣﮯ ﮐﻨﻢ ﻣﻦ ﻫـﻢ ﺧـــﻮﺑﻢ ﻣﺰﺍﺣــﻤﺖ ﻧﻤﮯ ﺷﻮﻡ ﺍﺻـــﻼ ﺑﻪ ﺭﻭﯼ ﺧـــﻮﺩﻡ ﻫـــﻢ ﻧﻤﮯ ﺁﻭﺭﻡ ﮐـﻪ ﻧﯿــﺴــﺘﯽ

حرف دلم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

by_aSal_baek04

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,132
زمان حضور
1 روز 20 ساعت 44 دقیقه
نویسنده این موضوع
ﺑﻪ ﻣﻦ ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮ "ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ "! ﮔﻮﺷﻢ ﺍﺯ ﺗﮑﺮﺍﺭِ ﻟﻔﻆِ ﺍﯾﻦ ﻧﺦ ﻧﻤﺎﺗﺮﯾﻦ ﺟﻤﻠﻪ ﯼ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﭘُﺮ ﺍﺳﺖ! ﭼﺸﻤﻬﺎﯾﺖ ﺑﻪ ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﮔﻔﺘﻦِ ﺗﻤﺎﻡ ﺁﻧﭽﻪ ﺩﺭ ﻗﻠﺐ ﺗﻮﺳﺖ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ! ﺩﺭ ﭼﺸﻤﻬﺎﯼ ﺗﻮ ﻓﺮﯾﺎﺩﯼ ﺳﺖ ﺁﻥ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﮐﻪ " ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ "ﺭﺍ ﺑﺎ ﺑﻐﻀﯽ ﺑﯽ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮﻡ ﻣﻌﻨﺎ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ! " ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ " ﺭﺍ ﻧﮕﻮ ﺑﺎ ﺳﮑﻮﺕِ ﻣﻌﺼﻮﻣﺎﻧﻪ ﯼ ﻧﮕﺎﻫﺖ، ﻓﺮﯾﺎﺍﺍﺍﺍﺩ ﮐﻦ! ﭼﺸﻤﻬﺎ ﺩﺭﻭﻍ ﻧﻤﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ

دیگـــــــــــــر سکوت هایم ســـــــــــرد شد…. نه به ســــــــــردی هوا…. نه به ســـــــــردی دستانت…… به سردی لحنت…سکوتم سرد شد…. سرد..سرد …سرد… تو با لحن سردتت دلم را اتش زدی….. و من هم با نگاه ســــــردم….دنیا را خاکســــــتر خواهم کرد تقصیر من نیست.. تو به من اینگونه اموختی..

ﺗﻮ ﮐﺠﺎ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﯼ ﺍﻣﺸﺐ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺍﺯ ﯾﺎﺩ ﺗﻮ ﻣﺴﺘﻢ ! ﺑﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﺗﻮ ﻏﺮﯾﺒﻢ ﺑﺎ ﺳﮑﻮﺕ ﺗﻮ ﺷﮑﺴﺘﻢ ﻣﻦ ﺳﻔﺮ ﮐﺮﺩﻡ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺷﻬﺮ ﺑﻪ ﺩﯾﺎﺭ ﺑﺎ ﺗﻮ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎ ﺍﻣﯿﺪ ﭼﻪ ﮐﺴﯽ ﻣﻦ ﮐﻮﻟﻪ ﺑﺎﺭﻡ ﺭﺍ ﺑﺒﺴﺘﻢ ﺩﺭ ﺷﮑﻮﻩ ﺧﻨﺪﻩ ﯼ ﺗﻮ ﻓﮑﺮ ﺗﻮ ﺑﺎ ﻣﻦ ﻏﺮﯾﺒﻪ ﺍﺳﺖ ﻭﺭﻧﻪ ﺍﯾﻦ ﻓﮑﺮ ﻣﻦ ﻭ ﺍﯾﻦ ﻣﻦ ﻫﻤﺎﻧﯽ ﺍﻡ ﮐﻪ ﻫﺴﺘﻢ ! ﺩﺭ ﺟﻮﺍﺏ ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯾﺖ ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯾﻢ ﺳﺎﮐﺖ ﺍﻧﺪ ﻣﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯼ ﺗﻮ ﮐﻨﻮﻥ ﻗﻠﻢ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﻢ

حرف دلم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

by_aSal_baek04

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,132
زمان حضور
1 روز 20 ساعت 44 دقیقه
نویسنده این موضوع
سرم را روی شانه ات بگذار تا همه بدانند همه چیز زیر سر من است، هیچ هم سکوت علامت رضا نیست، شاید کسی دارد خفه میشود پشت یک بغض، من بازمانده ی یک قصه ام، همان ٭یکی بود٭ یکی نبود.

دلـــم یـک غــریبــه مـی خــواهـد بیـــایــد بنشینــد فقـــط سکـــوتــ کنـدو مـــن هــی حـــرفـــ بــزنــم و بـــزنـــم و بــزنــم تـــا کمــی کـــم شــود ایـن همــه بـــار… بعـــد بلنــد شـــود و بـــرود انگــــار نــه انگـــار …

نه حوصلـــه ی دوســـت داشتــن دارم نه می خواهـــــــم کسـی دوستـــــــــم داشتـه باشد ایـن روزهـــا ســـــَــــردم ... مثـل دی , مثـل بهمـــن, مثـل اسفنــــــد مثـل زمستـــــــان احســــــاسـم یـخ زده آرزوهـــــــــایـم قندیــــل بستــه امیــــــدم زیــر بهمــن ِ ســرد ِ احســاساتم دفــــــــن شـده نه به آمـــــدن ی دل خوشــم و نه از رفتـــــن ی غمگیــن ایـن روزهـــا پــُر از سکـــــــــوتـم

حرف دلم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

by_aSal_baek04

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,132
زمان حضور
1 روز 20 ساعت 44 دقیقه
نویسنده این موضوع
روزها از پسِ هم می گذرند، ومن این بار دگر می میرم... در شبی بارانی، در غمی بی فرجام، در سکوتی که مرا می کاود تو در این تاریکی، به چه می اندیشی؟! به من و مُشتی خاک؟! به من و مشتی عشق؟! به من و سایه ی سنگین شب شوم و سیاه شب عشقی که مرا می پوسد من از این ویرانی، به کجا خواهم رفت؟ به تبِ گوری تنگ، به غم دلهره ی تلخِ گنـ*ـاه چه سیاه...چه تباه... تو که می اندیشی، من در این تاریکی جان خود می بازم!، نه گمانی مبری که پس از این غصه، تبِ سرد و عطشِ عشق تو را می بازم... تب سنگین و من ِ سرگردان گور تاریک و صدایی خندان! به چه می خندم من؟! که در این وحشت و ترس، که در این مرگ و تباهیِ گنـ*ـاه، آتش عشق تو را می سازم!!!

حرف دلم...

by_aSal_baek04

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,132
زمان حضور
1 روز 20 ساعت 44 دقیقه
نویسنده این موضوع
خدایایادته دستشوگرفتم آوردمش پیشت،گفتم از دنیات فقط اینومیخوام،گفتی ن،ی نفر بهترو برات کنار گذاشتم،پاموکوبیدم زمین وگفتم:نه!فقط همین ! آروم درگوشم گفتی:نمیشه،آخه خودش قول یکی دیگه روازم گرفته...

یه جا خوندم "توی رابـ*ـطه هاتون گاهی سنگ بندازین تا عمقش براتون مشخص بشه" منم امتحان کردم... هیچی دیگه عمق رابـ*ـطه ام از عمق سینک ظرف شویی هم کمتر بود!

شک نکن عزیزم وقتی خودت کمرنگ میشی یکی دیگه خودشو پر رنگ می کنه تو زندگیم!! پس یادت باشه اگه دور بشی عاشقت هم که باشم به تمام عاشقانه هایمان پشت خواهم کرد و فراموشت می کنم.... چون بیزارم از بودن هایی که با نبودن فرقی ندارند! به همین سادگی.....! نفس هم ک باشی،دیر بیای رفته ام!

حرف دلم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

by_aSal_baek04

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,132
زمان حضور
1 روز 20 ساعت 44 دقیقه
نویسنده این موضوع
آره مَن بَدَم... لازِمَم نیست خوبیامو به تو وَ بَقیه ثابِت کُنَم... چون بَرای اونایی که دوسِشون دارَم ثابت شُدَم.. ﺑﻪ ﺑﻌﻀﻴﺎ ﻫﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﮔﻔﺖ ﻋــــﺰﯾﺰ ﻣﻦ !!!.. ﺑﺮﺧـــﻮﺭﺩ ﻣـــﻦ ﺑـﺂ ﺗﻮ ﺩَﺭ ﺣـــَﺪ ﺷﻌــﻮﺭﺗﻪ .. ﺳﮑــﻮﺗﻢ ﺑﺨﺂﻃﺮ ﺷَﺨﺼﯿﺖ ﺧﻮﺩﻣـــﻪ ﻭﮔـــﺮﻧﻪ ﺗﻮ ﺧِﯿﻠــﯽ ﺯﯾﺮ ﺳﻮﺍﻟـــــﯽ ... شدم ﻣﺚ ﺍﻟکل ... !! ﻫﺮﮐﯽ ﺭﻭ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﻣﯿﮕﯿﺮﻡ ﺳﺮﺵ ﮔﯿــــــــــــــــﺞ ﻣﯿــــــــــــــــﺮﻩ . .

ب سلامتى کسى ک توخيالمونه ولى بيخيالمونه،ب سلامتى باارزش ترين پول دنيا(تومن)چون هم(تو)توشى هم(من)،ب سلامتى اونايى ک چه عشقشون پيششون باشه چه نباشه چشمشون مث فانوس دريايى نمى چرخه...

وقتي "باختم"مسيررا يافتم!دربزرگراه زندگي همواره راهت"راحت"نخواهدبود،هرچاله اى"چاره اى"بمن آموخت،براى جلوگيرى از"پسرفت"پس،بايدرفت. با درود و خسته نباشید

حرف دلم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا