خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Hamed.NM

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
21,471
زمان حضور
24 روز 5 ساعت 55 دقیقه
نویسنده این موضوع
کد خبر: 1598230/39 زمان: 12:55 1397/12/21 بازدید: 1,341
روح او با این انتخاب شاد شد
قدیمی: بهرام شفیع دوست داشت من رئیس هاکی شوم

رئیس جدید فدراسیون هاکی پس از پیروزی در انتخابات این فدراسیون گفت: خوشحالم که می‌توانم برنامه‌های مرحوم بهرام شفیع را در هاکی ادامه دهم.

به گزارش "ورزش‌سه"، بهرام قدیمی بعد از انتخابش به عنوان رییس فدراسیون هاکی در این خصوص به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: رفاقت دیرینه ای با بهرام شفیع داشتم و چند روز قبل از فوتش مرا به هیئت رئیسه هاکی معرفی کرده بود و اسبقیان رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون ها در جریان جلسه بود و اتفاقا با شفیع با هم حرف زدند و مرحوم شفیع گفت می خواهم فدراسیون را به قدیمی بدهم، فقط چک ها را خودم امضا کنم که البته آن زمان موافقت نشد و به هر حال خیلی دوست داشت که من رئیس فدراسیون باشم و روح شفیع با این اتفاق شاد شد و بنده هم قصد دارم برنامه های شفیع را دنبال کنم.

وی ادامه داد: ما در هاکی سالنی رنکینگ ۴ هستیم و باید به ۲ برسیم و در بخش بانوان رنک نداریم و باید در بخش چمن آقایان فعالیت بیشتری کنیم و در ۴ سال آینده میتوانیم بانوان را به رنک ۲۰ برسانیم.
قدیمی در پایان افزود: من از زمانی که در دانشگاه آزاد مدیر بخش تربیت بدنی بودم رشته‌های زیادی را تاسیس کردم و از یک اتاق به ۲ میلیون متر مربع فضای ورزشی در تربیت بدنی دانشگاه رسیدیم و در فدراسیون هاکی هم باید همه ارگان‌ها کمک بکنند همه باید دست به دست هم بدهیم و باید با خرید چوب‌های ارزان هاکی و توپ‌های پلاستیکی این رشته را همگانی کنیم.

وی همچنین گفت: ما نیاز داریم که از مربیان سطح اول دنیا استفاده کنیم و باید از بلژیک، استرالیا و انگلیس مربیان زبده را به کشورمان بیاوریم و مراودات بین المللی خوبی داشت باشیم و هاکی روی یخ را هم سرمایه گذاری کنیم این‌ها رشته‌های جذابی هستند که با همفکری همه ارگان‌ها می‌توان استفاده خوبی از آنهل بُرد ضمن اینکه منابع مالی در این رشته اهمیت زیادی دارد و امیدوارم برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت مرحوم شفیع را به خوبی پیاده کنیم.

قدیمی: بهرام شفیع دوست داشت من رئیس هاکی شوم

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا