خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

~elнa_м~

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,871
زمان حضور
46 روز 19 ساعت 38 دقیقه
نویسنده این موضوع
#وصایای_مهدوی

ای ملت مبارز و مسلمان! دعای فرج را زیاد بخوانید، زیرا که امام زمان(عج) خودش فرموده این دعا را بسیار دوست دارم. شهید مجتبی عالم کار

#وصایای_مهدوی

ای کسانی که «یابن الحسن» و «یابن الزهرا» می گویید و عاشق مهدی هستید! مهدی(عج) در بیابان های خونرنگ خوزستان که در هر وجبش، گلی پرپر شده. مهدی(عج) در میان چادرهای رزمندگان است، مهدی(عج) پیشاپیش سربازانش است. شهید مجید محمدزاده

#وصایای_مهدوی

ما، در دوران غیبت امام دوازدهم مهدی (عج) تعالی فرجه زندگی می کنیم و خود را آماده ی ظهور امام می کنیم. دشمن نمی خواهد این را ببیند و حمله ور شده است بر حکومت اسلامی ما و می خواهد این غنچه ی تازه سر برآورده را نابود کند که نخواهد توانست تا وقتی که رهروان راه حسین (ع) در این صحنه ی پیکار هستند، ضربه ای به این انقلاب بزند. این انقلاب، زمینه ساز حکومت امام زمان(عج) است.شهید محمد اسماعیل پاسدار

#وصایای_مهدوی

به امید روزی هستم که امام عصر(عج)... ظهور کند و جهان را از ظلم و بیدادگری، رهایی بخشد. شهید جلیل محدثی فر

اکنون که فجری دوباه بردمیده است ... برماست که از این انقلاب الهی و اسلامی خویش، به خوبی محافظت کرده و آن را به انقلاب جهانی مهدی(عج) متصل بگردانیم. شهید رجب حبیبی درح

آنان که در جبهه حضور یافتند، امام زمان(عج) را زیارت کردند از یاران امام زمان(عج) هستند ولی آنان که در جبهه نیامدند شیطان را زیارت کردند. شهید برات قرجه

در وقت نماز، برای فرج امام زمان (عج)... دعا کنید. شهید عیسی نیک نظر

کاری را انجام دهید که موجب خشنودی قلب امام زمان (عج) گردد. شهید غلامرضا عقیقی

من با کمال میل به این جبهه، که فرمانده اش امام زمان (عج) هست، می روم، زیرا ما امانتی از سوی خدا در این جهانیم. شهید علیرضا بهرامی

از خدا بخواهید که فرج امام زمان (عج) را نزدیکتر کند. شهید سیدحسن اسلامی زیدانلو

امید است هم مورد شفاعت امام زمان(ع) و نایبش قرار بگیرم. شهید رجبعلی نجفی

به جان امام دعا کنید، که امید اسلام است و همیشه انتظار فرج امام زمان(عج) را بکشید و همیشه برای فرجش دعا کنید. شهید محمدرضاهادی

برادران و خواهران! امام را تنها نگذارید و به جان امام دعا کنید و با دعا، فرج صاحبمان حضرت امام مهدی (عج) را از خداوند بخشنده ی مهربان بخواهید. شهید عباس عبداللهی

در آخر نمازهایتان، این شمایی که امام زمان(عج) را دوست دارید! دعا برای فرج امام بخوانید. شهید سیدعباس غفاری حسینی

مواظب باشید که در صحنه ی امتحان الهی مردود نشوید و شرمسار در قیامت نباشید که پاسخ ندهید چرا مقدمه ی ظهور ولی و حجت خدا را فراهم نکردید؟ شهید محمدحسین فاضلی

از امام امت پیروی کنید. سرپیچی از فرمان امام خمینی، سرپیچی از امام زمان(عج) است. شهید مجتبی غریب پور

امید آن دارم موفق و مؤید باشید و درزیر پرچم بقیه ا...(عج) به اسلام عزیز خدمت کنید. شهید علی رازقندی

از دعا برای ظهور امام زمان«عج» یادتان نرود. شهید محمدحسن قلی زاده

وصایای مهدویت

آخرین ویرایش توسط مدیر:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا