خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

~narges.f~

مدیر آزمایشی تالار گویا
مدیر آزمایشی
گوینده انجمن
میکسر انجمن

امتیاز واکنش
9,012
زمان حضور
41 روز 19 ساعت 32 دقیقه
نویسنده این موضوع
❓ایا من مدیوم هستم ؟ ❓

ایا من نیروی خاصی در وجودم نهفته است؟

ایا من میتوانم با ارواح ارتباط برقرار کنم؟

و ...
ازاین دست سوالات برای همه دوستان پیش امده و نتوانسته اند جوابی مناسب برایش پیدا کنند ... این موضوع در اولویت است که انسان قبل از تحقیق در مورد وجود یک پدیده * شناختی حتی المقدور نسبی از ان داشته باشد به زبان ساده بداند چه مي خواهد؟

مدیوم : در علم اسپریتیسم یا همان علم احضار ارواح این شخص را واسط بین جهان مادی و جهان غیر مادی به منظور ارتباط با ارواح میدانند

نیروی مدیومی : نیرویی که فرد مدیوم را قادر به برقراری ارتباط با دنیای غیر مادی یا همان دنیای ارواح مینماید

من در بعضی مواقع احساس خاصی دارم / من در بعضی اوقات چیزهایی حس میکنم / در بعضی اوقات چیزهایی میبینم / این صداها چیست/
و.....

احتمالا تابحال از این دست حسیات برای شما نیز پیش امده است... تمامی اینها میتواند علائمی برای وجود نیرو در شخص باشد البته
این را ذکر کنم که این موارد میتواند از خیال و توهم نیز سرچشمه بگیرد ولی نه به دفعات ... البته خیال نیز میتواند بوجود اورنده
یکسری از نیروها باشد مثلا : ریلکسیشن که نوعی پرورش برای نیروی فکر و روح میباشد که از خیالات و تفکرات سرچشمه میگیرد و
این خیال و تفکر لازمه این تمرین است

چگونه مطمئن شوم نیرویی دارم ؟
بهترین و موثر ترین و مطمئن ترین راه برای تشخیص این مورد حضور در جلسات احضار میاشد
زیرا کسانی که دارای نیروی مدیومی باشند ولی خودشان از وجودش بی اطلاع * در این جلسات میتوانند علائم و حالتهای مختلفی
را از نظر روحی و جسمی درک کنند دو مورد از علائم مشهور این قضیه گرمای داخلی بدن و حالت تهوع میباشد که در اکثر افراد مشابه
میباشد از علائم دیگر میتواند : رعشه در کف دستها * شانه ها * و باشد که شبیه به شوک قلبی نمود پیدا میکند
سرگیجه * افت انرژی * خشک شدن دهان * سردرد * نیز از موارد دیگر است.

مشخصات روحی : توهم * احساس سبکی * احساس برون فکنی * میباشد (البته در اکثریت)

بله این مسائل میتواند در جلسه احضار بطور کامل و کلی در مورد شخصی صدق کند ولی این امکان هم وجود دارد که یکی از این موارد ان هم بصورت جزئی در مورد شخص دیگر بوجود بیاید.( یکی از راهای تشخیص میزان نیرو همین است)

هر چه حال شخص منقلب تر باشد میزان نیرو در او بیشتر است زیرا تمام وجود وی وسیله ای میشود تا روح بتواند توسط قابلیتهای
ان نیرو و میزانش * تجسد نماید ( یا حضور یابد )

همیشه به هنگام ورود به جلسه اماده باشید چون امکان وقوع همه چیز وجود دارد و این قضیه جذابیت موضوع را زیاد مینماید.

چگونه بفهمیم مدیوم هستیم؟

Reactions: YeGaNeH، Kimia_Rh و Setayesh R
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا