خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Hamed.NM

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
21,472
زمان حضور
24 روز 5 ساعت 54 دقیقه
نویسنده این موضوع
کسی که فحش می‌دهد هوادار نیست
کامیابی‌نیا: مراسم برترین‌ها از خندوانه موفق تر بود!
هافبک دفاعی پرسپولیس بعد از تمدید قراردادش چهارمین فصل حضور در جمع سرخپوشان را بار دیگر با ادعای قهرمانی آغاز کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، کمال کامیابی نیا که در پایان لیگ قراردادش با این تیم به اتمام رسیده بود، علیرغم پیشنهاداتی که داشت بار دیگر با پیراهن شماره 11 کارش را در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ استارت زد. او البته اینبار با جدایی فرشاد احمدزاده و محسن مسلمان لقب سه تفنگدار را در اختیار نخواهد داشت. هافبک دفاعی پرسپولیس در پایان هفته اول لیگ و بعد از پیروزی مقابل پدیده با خبرنگار ما به گفتگو نشست که صحبت‌های او را در ادامه می‌خوانید.

تا نیم فصل بازی‌ها برای ما حکم حذفی را دارد
خدا را شکر که در اولین گام موفق بودیم و توانستیم هواداران‌مان را خوشحال کنیم. همیشه تا هفته پنجم سخت‌ترین شرایط برای تیم‌هاست و همه آنها بعد از پشت سر گذاشتن دوران بدنسازی مدتی زمان برای ارائه نمایش واقعی خود دارند. ما مقابل تیم خوبی بازی کردیم و پدیده نظم خوبی داشت. در نیمه دوم خیلی ما را اذیت کردند و فشار زیادی به تیم وارد شد. خدا را شکر که سه امتیاز گرفتیم و باید جوری بازی کنیم تا نیم فصل به امتیازات لازم برسیم. چهار مهره خوب را هم از دست دادیم و اکنون در محرومیت باید تا رسیدن بازیکنان جدید انتظارات را برآورده کنیم. برای ما تمام بازی‌ها حکم بازی حذفی را دارند و به همین دلیل به تنها چیزی که تا نیم فصل فکر نمی‌کنیم شکست است تا با این روحیه و هدفگذاری بتوانیم به نتایج لازم دست یابیم.

حذف از لیست جام جهانی برایم عجیب بود
خب مسلما دوست داشتم شانس حضور در جام جهانی را داشته باشم. حذف از لیست تیم ملی برای خودم عجیب و غریب بود و بدشانسی بزرگی برایم بود. کتفم در بازی با الجزیره ضربه محکمی خورد و خدا را شکر توانستم در بازی آخر حضور پیدا کنم و از لیگ قهرمانان صعود کردیم. به هرحال نمی گویم حسرت عدم حضور در جام جهانی را نخوردم اما با آن کنار آمدم و خوشبختانه بازیکنان هم توانستند انتظارات را برآورده کنند و نتایج آبرومندی را کسب کردیم. این مصدومیت نگذاشت باشم اما برای جام ملت‌ها که 5-6 ماه دیگر است خودم را آماده می کنم تا نظر دوباره تیم ملی را جلب کنم. خدا را شکر که فصل با قهرمانی برای ما به پایان رسید و این مهمترین چیز برای من بود. اما همانطور که گفتم جام جهانی رویدادی بود که همه دوست دارند در آن حضور داشته باشند و من هم دوست داشتم این افتخار نصیبم شود اما الان حسرت نمی‌خورم و بیشتر تلاش می کنم.

بازارگرمی خنده دار است و پیشنهاد ریزه اسپور را به گرشاسبی نشان دادم
اینکه بگویند به دنبال بازارگرمی بودم خیلی خنده دار است. اگر چند سال پیش بود شاید عادی بود اما الان همه به راحتی به اخبار دیگر تیم ها و کشورها دسترسی دارند. من دو پیشنهاد از اروپا داشتم اما صادقانه بگویم که مبلغ آنها خیلی پایین بود. یک پیشنهاد 600 هزار یورویی هم داشتم که آن را به آقای گرشاسبی هم نشان دادم. شرایط جوری بود که دلم راضی نبود و به پرسپولیس دوست داشتم برگردم.

همسرم در بازگشتم سهم زیادی داشت
همانطور که گفتم از ترکیه پیشنهاد جدی داشتم و تیم ریزه اسپور مرا می‌خواست. در این راه البته پدر و مادرم و مخصوصا همسرم خیلی ناراضی بودند و خواهان بازگشتم به ایران و پرسپولیس بودند. خودم هم وقتی محیط و شرایط را دیدم دودل شده بودم. همه چیز مهیای بستن قرارداد بود و آنها منتظر تست پزشکی بودند که خودم دست نگه داشتم. اینکه می‌گویند با باشگاه در ارتباط نبودم هم درست نیست و من با آقای گرشاسبی در ارتباط بودم. البته همین جا باید از آقایان مهرداد میناوند، فراز کمالوند و همچین حمیدرضا رجبی که مشورت خوبی به من دادند هم تشکر کنم.

من پول فضایی و عجیب از پرسپولیس نگرفتم
به شایعات توجه نمی‌کنم. همه چیز در قراردادم مشخص است و اصلا اینطور که می‌گویند پول عجیبی گرفته‌ام درست نیست. خودم دوست داشتم به تیم برگردم. حتی 70 میلیون از مطالبات گذشته‌ام را هم بخشیدم. اهل دروغ هم نیستم و صادقانه می‌گویم که درصد کمی را گرفتم اما قرار شد هر وقت دیگر بازیکنان پول گرفتند به من هم بدهند. واقعیت را می توانید از آقای گرشاسبی بپرسید و هیچ چیز پنهانی هم وجود ندارد. در فضای مجازی شاید خیلی چیزها بگویند. خیلی‌ها اصلا در این فضای مجازی زندگی می‌کنند اما برای من واقعیت مهم است. در آن مقطع برخی پرسپولیسی‌ها آمدند فحش دادند که به نظرم طرفدار واقعی نیستند. همان‌هایی که زود مردم را قضاوت می کنند و جبهه می‌گیرند. من آن زمان حتی یک مصاحبه نکردم که بگویم می‌خواهم بروم یا پیشنهاد دارم و در سکوت کار می کردم و مشورت می گرفتم.

از قراردادم حتی آقای گرشاسبی هم تعجب کرد
قراردادی که بستم سقف باشگاه پرسپولیس است. یک ریال بیشتر هم نگرفتم. این سقف برای 6-5 بازیکن تیم بود که آقای برانکو هم تایید کرده بودند. من با ایشان صحبت کردم و گفتند که تو را می‌خواهیم و باید جزو کسانی که سقف می‌گیرند باشی. بیشتر هم از این نمی‌توانیم بدهیم و می‌دانیم که پیشنهاد داری اما اگر باشی خوشحال می‌شویم و برای موفقیت کنار هم می‌جنگیم اگر می‌توانی بمان. خدا را شکر در این سه سالی که در تیم بودم همیشه آرامش داشتم و از حواشی دور بودم و با موفقیت تیم و قهرمانی همراه بوده و خودم هم پیشرفت داشتم. مشورت آقایان میناوند و رجبی و همچنین کمالوند هم در این مساله تاثیر داشت. به همین خاطر هم بود که باشگاه وقتی پیشنهاد دوساله داد من اعلام کردم سه ساله می‌بندم و حتی آقای گرشاسبی هم تعجب کرد اما من می خواستم حسن نیت خودم را نشان دهم.

سه تفنگدار نیستیم اما همیشه موفق باشند
خب محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده بازیکنان باکیفیتی بودند و در این مساله شکی نیست. برای آنها هر جایی که هستند آرزوی موفقیت می‌کنم. فوتبال همین است و با واقعیت‌ها باید زندگی کرد. از هواداران هم می‌خواهم به تصمیم آنها احترام بگذارند. من به شخصه از رفتن تک تک بازیکنان ناراحت شدم. همه دوست داشتیم هیچ بازیکنی از جمع ما جدا نشود. از رفتن وحید امیری از ته قلب ناراحت شدم. با او دو سال در نفت و دو سال در پرسپولیس هم تیمی بودم. یک سری اتفاقات افتاد که از دست باشگاه خارج بود. کادرفنی و مدیریت و همه دوست دارند تیم قدرتمندی در اختیار داشته باشند و صلاح تیم را می‌خواهند و اکنون اینچنین رقم خورده است. این پرسپولیس است که می‌ماند و بازیکن می‌رود. اکنون ما در این تیم هستیم و وظیفه داریم بهترین عملکرد را به نمایش بگذاریم. فرشاد، محسن، صادق و وحید زحمات زیادی برای تیم کشیدند و امیدوارم هواداران به تصمیم آنها احترام بگذارند چون این‌ها قلبا پرسپولیسی هستند.

مراسم برترین‌ها برای سوپرمارکتی‌هاست و خنده دار است
واقعا مراسم امسال خنده دار بود، مثل سال‌های قبل. اصلا معلوم نیست طبق چه معیاری تصمیم گیری می‌شود. من خودم دو فصل اخیر جزو برترین‌ها بودم اما فقط می‌گفتند بروید کت و شلوار بگیرید و بیاید در مراسم بنشینید. در حین مراسم هم نه اعلام اسمی و نه تشکری و کاملا بی نظم مراسم را پیش می‌بردند. حداقل وقتی دعوت می‌کنید و کت و شلوار می‌گیرید یک اسم خالی ببرد در جریان مراسم. افرادی هم که در جشن حاضر می‌شدند که قبلا سوپری داشتند و اصلا از اهالی فوتبال و ورزش نبودند. جایزه حق طبیعی محسن بود. اسمش مشخص بود و بهترین پاسور. مگر می‌شد جایزه بهترین گلزن را به کسی جز علیپور داد؟ این هم همان بود. جای تعجب داشت و با این اتفاق فقط شان مراسم خودشان را پایین می‌آورند. چطور وقتی وحید امیری را جزو برترین هافبک قرار می‌دهند و انتخاب نمی‌شود اما بهترین بازیکن سال می‌شود و همین مخفی و عجیب بودن انتخاب‌های‌شان خنده دار است.

ما آماده برگزاری سوپرکاپ و جشن بعد از پیروزی بودیم
در مورد سوپرکاپ حرفی باقی نمانده است. ما کاملا آمادگی داشتیم و تمرینات خودمان را طبق برنامه انجام می‌دادیم. آقای برانکو با توجه به برنامه اعلامی لیگ که تاریخ سوپرکاپ هم در آن قرار داشت برنامه تمرینی تیم را ترتیب داد. ما بازی‌های دوستانه و تمرین را پشت سر گذاشتیم و تاریخ سوپرکاپ هم اعلام شده بود و آماده آن بودیم. تیم حریف حاضر نشد و طبیعی بود که نتیجه باید این می‌شد وگرنه ما از تفریح و همه چیز زدیم و تمرین را دنبال کردیم تا آماده این بازی شویم. آماده انجام سوپرکاپ و جشن بعد از پیروزی بودیم اما حریف حاضر نشد بازی کند و صلاح دانستند مطابق برنامه سازمان لیگ حاضر نشوند. با این حال ما دوست داشتیم در زمین قهرمان شویم. باید بازی می‌کردند و این سهل انگاری خودشان بود که علیرغم اعلام تاریخ بازی در آن حاضر نشدند ولی ما تمرین و آماده سازی را در دستور کارمان داشتیم.

برای هت تریک قهرمانی تلاش می‌کنیم
توقع از پرسپولیس بعد از موفقیت در سه فصل اخیر بالا رفته است. سه سال است نتایج خوبی گرفته‌ایم و البته این طبیعی است که بر پایه مدیریت قدرتمند، کادرفنی با کیفیت و برنامه مدار و بازیکنان تشنه موفقیت و البته هواداران باتعصب این مسیر را طی کنیم. با این حال نباید از یاد ببریم که نیم فصل سختی را پیش رو داریم. نیم فصلی که سهم هواداران بیشتر از همیشه است. هوادارانی که هیچ وقت ما را تنها نگذاشتند اینبار هم در بزرگترین آزمون شرکت دارند و در بازی مقابل پدیده حامی بزرگ ما بودند که گام اول را با سه امتیاز برداریم. در تمام بازی‌ها به حضور و حمایت آنها نیاز داریم تا از این شرایط خارج شویم. باید در نیم فصل اول امتیازات لازم را کسب کنیم تا به هدفی که در پایان فصل برای جشن قهرمانی دوباره داریم برسیم. نیم فصل دوم هم بازیکنان خوبی جذب تیم شده‌اند و امیدوارم کمک بزرگی کنند تا نتیجه بگیریم. باز هم باید از هواداران تشکر کنم که حمایت آنها بزرگترین سرمایه ماست. مطمئن باشند بازیکنان هم تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا پرسپولیس مثل همیشه بالا باشد.

لـ*ـذت صدمین بازی با پیروزی
سه فصل در پرسپولیس پشت سر گذاشتم و اکنون چهارمین فصل حضورم را با انجام بازی صدم شروع کرده‌ام. صد بازی خاطره انگیز که خوشحالم شیرینی‌های آن بیشتر بوده است. با قهرمانی سوپرکاپ و لیگ برتر و امیدوارم این فصل هم بتوانیم در آسیا موفق باشیم. امیدوارم خودم بتوانم نظر و رضایت هواداران را بار دیگر جلب کنم و نمایش مدنظر آنها را برای موفقیت تیم به کار ببرم. سه سال خاطره انگیز با آنها داشتم و صد بازی پشت سر گذاشتم و امیدوارم خیلی خیلی بیشتر به تعداد آن اضافه شود و همراه با جام و موفقیت بیشتر باشد.

کامیابی‌نیا: مراسم برترین‌ها از خندوانه موفق تر بود!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا