خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Hamed.NM

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
21,472
زمان حضور
24 روز 5 ساعت 54 دقیقه
نویسنده این موضوع
حرکت راموس بی رحمانه و مرگبار بود
حمله تند یورگن کلوپ به سرخیو راموس
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول بار دیگر به انتقاد از سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید پرداخت و درگیری او با محمد صلاح، ستاره لیورپول در جریان فینال چمپیونزلیگ را بی رحمانه و مرگبار توصیف کرد.

به گزارش "ورزش سه"، صلاح پس از برخوردی که با راموس داشت، زمین را با چشمانی اشکبار ترک کرد. در صحنه برخورد، راموس دست صلاح را به خود گیر داده و او را به زمین می‌زند که منجر به مصدومیت بهترین بازیکن لیورپول در مهم ترین بازی فصل می‌شود. پس از این برخورد، راموس به شدت مورد انتقاد قرار گرفت و حملات علیه او آغاز شد. با گذشت حدود 2 ماه از این اتفاق، به نظر کلوپ نتوانسته آن را فراموش کند.

او گفت:" اگر صحنه را نگاه کنید و رئالی نباشید، اینطور فکر می‌کنید که چه صحنه بی رحمانه و مرگباری. من بعدها دیدم که داورها بازی های جام جهانی را سوت زدد و هیچکس دیگر به این موضوع فکر نکرد ولی در شرایطی مشابه، باید قضاوت بهتری داشت. اگر سیستم کمک داور ویدیویی به فوتبال اضافه شده ، پس باید صحنه هایی مثل این دوباره بررسی شوند.

کارت قرمز ندهند ولی اگر به صحنه نگاه کنند می‌گویند: «چه اتفاقی افتاد؟ بی حرمانه بود.» من مطمئنم که از این تجارب باز هم خواهیم داشت، اینکه حمله کنید و با آرنج به سر گلر حریف بزنید، گلزن حریف را مثل کشتی گیر‌ها به زمین بزنید و پیروز شوید. این داستان بازی فینال بود. راموس خیلی حرف‌ها پس از بازی زد ولی من صحبت‌هایش را دوست نداشتم. به عنوان یک انسان، واکنش او را دوست نداشتم. اینطور بود که «هر چه شد، شد. چه می‌خواهید؟ این درگیری طبیعی بود.» نه، اتفاقی طبیعی رخ نداد.

اگر تمام صحنه های راموس را کنار هم بگذارید، شرایط خاصی را می‌بینید. سال قبل هم باعث اخراج ناحق خوان کوادرادو شد. کسی پس از بازی راجع به آن صحبت نکرد. انگار که همه اینطور فکر می‌کنند که «ما می‌دانیم شما از تمام سلاح‌هایتان برای بردن بازی استفاده می‌کنید.» مردم احتمالا انتظار چنین چیزی را دارند ولی من نه.

ما همه هجومی هستیم ولی همیشه از به قانون احترام می‌گذاریم. معمولا اگر کار غیرقانونی کنید، محروم می‌شوید. یک نفر آن صحنه را می‌بیند و شما 4 یا 5 هفته محروم می‌شوید ولی در این مثال این اتفاق رخ نداد. این داور باید شجاعت تصمیم گیری می‌داشت. اگر این را می‌نویسید، مردم شاید بگویند که من آدم ضعیفی هستم یا یک بازنده بد هستم. نه اینطور نیست. من باخت را قبول می‌کنم. اینطور نیست که من صبح ها از خواب بیدار شوم و به راموس فکر کنم!"

حمله تند یورگن کلوپ به سرخیو راموس

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا