خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

sh.hadis

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
364
زمان حضور
0
نویسنده این موضوع
میلاد عبادی پور متولد ۲۵ مهر ۱۳۷۲ در ارومیه، والیبالیست است دانیجشوی تربیت بدنی واحد سما از دانشگاه آزاد در ارومیه است، او در پست دریافت کننده قدرتی با قد ۱۹۶ سانتی متری خود یکی از ستون های تیم ملی والیبال ایران است که زندگی سخت داشته است عبادی پور اهل روستای قراحسنلوی ارومیه و تورک می باشد

زندگی سخت در روستا

روستای ما چند کیلومتری با ارومیه فاصله دارد. دو زمین خاکی والیبال داشتیم چوب ها را داخل خاک فرو می کردیم و رویش تور می کشیدیم، به جای خط کشی هم محوطه و ابعاد بازی را با طناب جفت و جور می کردیم باورش الان برای خودم هم سخت است، اما وضعیت مالی خانواده و شرایط اجازه نمی داد که برای ثبت نام به سالن والیبال بروم و حداقل یک مربی بالای سرم داشته باشم پول ثبت نام کلاس والیبال را نداشتم تا ۱۶ سالگی هم در همین زمین خاکی های روستا بازی می کردم

بجز والیبال تفریحی ندارم

علاقه ای به چیز دیگری جز والیبال ندارم. کار و زندگی و تمام فکرم والیبال است شاید این حرف من برای شما عجیب باشد، اما من در ارومیه به دنیا آمده ام؛ شهری که ورزش اول و دوم و سوم آن والیبال است. از کل جمعیت ارومیه، به جرات می گویم ۶۰درصدشان والیبال بازی می کنند

از زمین خاکی تا سالن والیبال

یک روز بواسطه یکی از بچه های روستا در مورد تست گرفتن باشگاهی در ارومیه خبردار میشود، او می رفت و انتخاب می شود بعد از روستا و بچه محل ها رو رها میکند زندگی اش می شود والیبال در سالن، در یکی از بازی های تیم اش در سن ۱۸ سالگی توسط استعداد یاب تیم ملی نوجوانان انتخاب می شود بعد از چند بازی بعنوان جوانترین بازیکن با تیم اله قرار داد می بندد می گوید : همه چیز آن قدر سریع گذشت که خودم هم نفهمیدم چطور وارد لوپ یا اصطلاحا دوران حرفه ای والیبال شدم

کابوس مربی آمریکایی

نقل قول است که مربی تیم ملی آمریکا شب‌ ها بعد از سعید معروف کابوس این جوان ایرانی را می‌ بیند. چیزی که دیگران او را با آن می‌ شناسند «استعداد درخشان» است عکس میلاد عبادی پور و خواهرش فاطمه

ازدواج

اردیبهشت ۹۵ خبر ازدواج وی رسانه ای شد و او حالا متاهل است

معروف جلوی لژیونر شدنش را گرفت

درخشش میلاد به حدی بود که از چند باشگاه خارجی مثل روسیه، ایتالیا و لهستان یشنهاد بازی گرفت، اما سعید معروف که تجربه حضور در ایتالیا رو داشت جلوی لژیونر شدن وی را گرفت میلاد عبادی پور و سعید معروف

شرط مالی برای قرارداد

من وقتی والیبال را شروع کردم، اصلا شرایط مالی خوبی نداشتم و واقعا از نظر مالی در مضیقه بودم. بدون تعارف هم می گویم یک طرف قضیه برای بستن قرارداد که اتفاقا مهم ترین دلیل هم هست، بحث مالی قراردادهاست. من قبول کرده ام که این شغلم است و هر کسی در هر جای دنیا باید کاری را انجام دهد که درآمد بالاتری به دست بیاورد

مشخصات کامل

نام کامل : میلاد عبادی پور قره حسنلوزادروز : ۲۵ مهر ۱۳۷۲ – ۱۷ اکتبر ۱۹۹۳محل تولد : ارومیهقد : ۲٫۰۱پست : دریافت کننده قدرتی

حضور در لیگ قطر

عبادی پور جوان‌ ترین بازیکن ایران در مسابقات لیگ جهانی ۲۰۱۴ بود عبادی پور در سال ۱۳۹۳ بعد از دو سال حضور در کاله به شهرداری ارومیه پیوست. وی سال بعد را در بانک سرمایه که با قهرمانی در لیگ برتر همراه بود سپری کرد و در سال ۱۳۹۶ به صورت قرضی به الریان قطر پیوست

بیوگرافی میلاد عبادی‌پور

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا