خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

آیا از اخبار زیبای انجمن ما رضایت کامل دارید؟!

• مجموع رای دهندگان
    38

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,229
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
متن خبر: کنجکاوی باعث پشیمانی‌ست.

دقایقی پیش مقداری سوال از طرف @ℳelissa پرسیده شد و وی از معاون پرسید که اخراج از چت روم، میوت شدن یا امثال این ها چگونه است. معاون هم خیلی ریلکس وی را میوت کرد تا به صورت عملی، به پرسش وی پاسخ داده باشد.

این کاربر تلاش داشته تا پیام ارسال کند ولی نمی توانسته، انگار که یک نفر را داخل یک مکعب شیشه ای عایق قرار دهیم و بنده خدا هی هوار بزند ولی اتفاقی رخ ندهد. بعد از تقلاهای بسیار و دقایقی چند، معاونت وی را از میوتی رها نمود و ℳelissa مثل کسی که او را از خطر غرق شدن رهانده باشند، پیام داد:
آخیش!

وی افزود که نمیخواهد گزینهای دیگر را بداند و چنین کنجکاوی باعث شد که وی تصمیم کبری گرفته، دیگر با این گزینه ها کاری نداشته باشد. آن میوت شدنت مبارک :))

•°• شبکه ی خبری 98 نیوز •°•

Reactions: Mahii، Elaheh_A، Saba.hn و 28 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,229
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
متن خبر: تشکر کننده ی کوشا

این بار به سراغ یکی دیگر از کاربران به شدت فعال انجمن رفتیم که مدیر تالار علم و دانش است. MacTavish که من آن را ابی سینیوروووو میخوانم و خدا میداند که صحیح خواندم یا نه، دست خیری به تشکر در انجمن دارد و دل های فراوان بسیاری را شاد می گرداند.

وی همچنین روزانه چندصد پست علمی در تالار خویش قرار میدهد که کافیست هر پستش را بخوانید و مثل درختی خزان زده، برگهایتان از دست جهان پیچیده ی علم فرو بریزد.

از همین جا به او خسته نباشید عرض کرده و امیدواریم که پست های برگ ریزانش همچنان ادامه یابد. درود ای پر تلاش!

• خنده
Reactions: Mahii، Elaheh_A، Saba.hn و 27 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,229
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
#شایعه

گفته شده که قرار است به شکلک های انجمن، تعدادی شکلک جدید افزوده شود. در صورت فهمیدن اطلاع بیشتر در این باره، اخبار تکمیلی آن ارسال خواهد شد.

امیدواریم از این مدل شکلکای :aiwan_light_to_pick_ones_nose::aiwan_light_hunter::aiwan_light_focus::aiwan_light_crazy: کج و ماوج و خنگول و خیلی cool بیشتر داشته باشیم

• خنده

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,229
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
متن خبر: نگار شبیه ژله ی بلوبری شد

اینجانب در تاریخ هفت شهریور هزار و سیصد و نود و هشت در طی عملیاتی غافلگیرانه، ناگهانی و سریع به دست معاونت انجمن، آبی شده و دیگر تنها مشکی رنک دار انجمن نخواهم بود. وی اظهار داشت که منتظر شوکه شدن من بوده و من اینجا میگم: اوووووووه گااااد!

امید است نویسندگان انجمن از دست اینجانب نگرخند و از دیدن من وحشت زده نشوند و بتوانم با مهربانی همگان را به بهترین شکل یاری نموده، رمان های خلق الله را نترکانم :)))

نگران نشوید، برخلاف عکسهای پروفایلم مهربانم :/

• قهقهه

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,229
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
متن خبر: خلق الله از طولانی شدن زمان آخرین تعویض عکس پروفایل مدیر اصلی به ستوه آمده اند.

در تاریخ یازده شهریور سال هزار و سیصد و نود و هشت، این خبر به گوش اینجانب رسانیده شد که ای هوار، چرا مدیر کل دست از عکس پروف مبارک خویش برنمیدارد و حالا که به سال و خورده ای رسیده، باز هم پروفش همان است که بود.

مدیر که جرات تگش را ندارم اما با پررویی وی را تگ می کنم ! ~ ĄŁÎ ~ ! ممانعت ورزیده، نبود تایم را دلیل این کار می داند و افزود: اگه وقت داشتم، جای این کارا می خوابیدم :/

وی به نظر می رسد به شدت به عکس پروفش علاقه دارد و چنین چیزهایی را می گوید که ما به او پیله نکنیم و گیر سه پیچ ندهیم!
اگر جان خویش را دوست دارید و از جزیره ی تبعید شدگان می ترسید...
آقا اصلا بیخیال! پروف خودش است به ما چه... :aiwan_light_whistle3:

• خنده
Reactions: ZaHRa، Mahii، Elaheh_A و 26 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,229
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
متن خبر: آبی ای که آبی گشت!

سرپرست تالار کتاب سابق یعنی Nirvana که انگار در سرنوشتش نوشته اند که وی باید در هر حالی آبی باشد، اخیرا از رنگ آبی بدر آمده و از آبی بدر شد و به آبی تبدیل شد! خودم هم نفهمیدم چه شد ولی بدانید که منظور از رنگ لاجوردی تبدیل به فیروزه ای شد و توانست تالار سرگرمی یعنی همین تالار را قلمرو خویش گرداند!

از همین جا به وی سلام کرده و می گوییم که مخلص داری سالار، قدرتت روزافزا و مهر و عطوفتت پایدار. چاپلوسان ثناگو هم خودتانید، مدیر این تالار است؛ باید قربان صدقه اش بروم که ما را از نان خوردن نیندازد!

• خنده
Reactions: ZaHRa، Mahii، Elaheh_A و 23 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,229
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
متن خبر: بنفشی که صورتی شد و اسمش هم عوض شد!

اشتباه نکنید اینجا شوی لباس و فشن شو نیست، درست آمده اید! اینجا 98 نیوز خودمان است منتها رنگ در رنگ زیاد شده این است که همه متعجب می شوند!

خبر اینست که ms.death که همان گندم خودمان بود، افتخاری داد و همان gandom گشت تا ما سر تلفظ کلمه ی سخت death تته پته نکنیم. درود بر تو ای دلاور زن.
و دیگر اینکه این کاربر از رنگ بنفش نویسندگان به رنگ طراحان یعنی صورتی تعییر شکل داده و اصطلاحا جهش یافت. جهش یافتگی ات مبارک ای طراح ^_^
برای وی ارزوی موفقیت و دیدن جلدهای شاخش را داریم.

• خنده
Reactions: ZaHRa، Mahii، Elaheh_A و 23 نفر دیگر

* رهــــــا *

مدير بازنشسته
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
9,607
زمان حضور
10 روز 22 ساعت 18 دقیقه
خبر فوری!
این جانب خبرنگاری خودم رو شروع می‌کنم و از شما هم دعوت می‌کنم به خبرنگارهای انجمن رمان ۹۸ بپیوندید!

خبرها زیاده به ترتیب اعلام می‌کنم!
اولین خبر مرخصی چند روزه‌ی شیخ رمان ۹۸ نگار 1373 هست! که باید بگویم دل اعضا تنگ شده و چشم به بازگشت و اتمام مرخصی مدیر دارند!

خبر دیگر این است که کاربران ℳelissa را آن قدر برای رنگ مشکی سرزنش کردند که ملیسا تصمیم به رنگی شدن دوباره گرفت! گفته می‌شود که به مقام‌های دیگر هم گوشه چشمی دارد اما هنوز مانده است.

آخرین ویرایش:
  • قهقهه
Reactions: ZaHRa، Mahii، Elaheh_A و 22 نفر دیگر

* رهــــــا *

مدير بازنشسته
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
9,607
زمان حضور
10 روز 22 ساعت 18 دقیقه
متن خبر: Nirvana طاقت بلوبری ماندن نداشت!

آن چنان فعالیتش بالا بود که دوباره آبی شد!
گفته شده که آبی ماندن سرنوشت اوست و فقط از این آبی به آن آبی می‌شود!
سارا هم گوشه چشمی به وی ای پی دارد اما، به علت مدیر بودن فعلا نمی‌تواند آن را بگیرد یا ببنید..

آخرین ویرایش:
  • قهقهه
Reactions: ZaHRa، Mahii، Elaheh_A و 22 نفر دیگر

* رهــــــا *

مدير بازنشسته
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
9,607
زمان حضور
10 روز 22 ساعت 18 دقیقه
متن خبر: ابیانی که بلوبری می‌شوند!

پس از سارا Nirvana این بار مدیر دیگری که آبی را کنار گذاشته و بلوبری می‌شود *Ghazale* که از مدیریت گویا (و قبل ترش علم و دانش) بازنشسته گشته ولی مدیر ازمایشی تالار پزشکی و سلامت شده است!
این تغییر رنک و رنگ‌ها بسی جالب است و همکاری بچه‌ها ستودنی‌ست...

Reactions: ZaHRa، Mahii، Elaheh_A و 20 نفر دیگر
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا